کد: 139810034336813392

خرید اینترنتی ابزار نجاری

کد: 139810034336813392

http://bit.ly/2rnemlI

، تهران , (اخبار رسمی): وب سایت پروژان ارائه دهنده بهترین ابزارالات نجاری است. این وب سایت ابزارالات نجاری را با بهنرین کیفیت و پایین ترین قیمت ارائه می‌دهد.

خرید اینترنتی ابزار نجاری
خرید ابزارالات نجاری

وب سایت پروژان یک وب سایت در زمینه خرید ابزار الات به ویژه خرید ابزار نجاری است.

صنعت چوب یکی از مهمترین و پر رونق ترین صنایع در ایران و جهان است. برای تهیه لوازم چوبی نیاز به ابزار الات نجاری با کیفیت بالا است. اما فقط کیفیت بالای ابزارالات کافی نیست و قیمت آن نیز بسیار مهم است.

از انواع ابزارهای جدید نجاری موجود در سایت پروژان می‌توان به خرید اره نجاری، سنباده­ زن نجاری، فرزهای نجاری، منگنه و میخکوب برقی، دم چلچله زن، دستگاه خراطی و کپی تراش، گازورزن، رنده دستی، گندگی و ... اشاره کرد که هریک از این محصولات و تجهیزات نجاری مدل‌های مختلفی دارند.

بنابراین افرادی که در حرفه نجاری مشغول به کار هستند و حتی افرادی که در زمینه ساختمان سازی و ساخت کابینت و غیره فعالیت می‌کنند می‌توانند با مراجعه به وب سایت پروژان، ابزار نجاری را به صورت انلاین و با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت خریداری کنند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و خرید ابزارالات انلاین می‌توانند به وب سایت پروژان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.