اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810034337112920

واقعیت مجازی در صنعت گردشگری

کد: 139810034337112920

http://bit.ly/39epaUj

، (اخبار رسمی): با ظهور فن آوری‌های جدید مانند تورهای مجازی، کاربران در حال تغییر شیوه زندگی خود هستند. دلیل این امر این است که فن آوری‌های جدید روز به روز در حال ظهور در همه‌ی ابعاد زندگی هستند.

واقعیت مجازی در صنعت گردشگری
واقعیت مجازی در صنعت گردشگری

این دلایل باعث شده تمام صنایع دیدگاه‌های خود را در زمینه فناوری پیشرفته‌تر کنند. فن آوری که همواره از آن برای به حداقل رساندن زمان، هزینه‌ها و در نتیجه افزایش بیشتر سود استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال اینترنت درهای زیادی را گشوده است و دریافت اطلاعات سفر را برای مسافران آسان‌تر کرده است. هم چنین رزرو بلیط و رزرو آنلاین هتل آسان‌تر می‌شود و حتی فراتر از آن می‌توان پیش از سفر، با استفاده از تور های مجازی مقصد را شناخت. اکنون فناوری‌های جدید راه‌های جدیدی را ارائه می‌دهند.

واقعیت مجازی در جهانگردی

برای ماندن در رقابت به صورت طولانی مدت، جذب مخاطبان بیشتر از مناطق گسترده‌تر و برآورده کردن خواسته‌ها و انتظارات نسل جدید گردشگران، شرکت‌های مسافرتی مجبورند فن آوری‌های جدید را ادغام کرده، محتوای تعاملی خود را بهبود بخشند و آن را در استراتژی‌های بازاریابی خود پیاده کنند. در اصل، می‌توان گفت که با واقعیت مجازی می‌توان اطلاعات و محصولات خدمات گردشگری خود را به روشی متفاوت و بسیار جالب‌تر ارائه کرد زیرا این سیستم جدید در چرخه مهم برنامه ریزی سفر تأثیر مثبت دارد.

1. در فرآیند جستجوی اطلاعات یا برنامه ریزی

با استفاده از واقعیت مجازی (VR) در استراتژی‌های بازاریابی، می‌توان تأثیر زیادی در روند یافتن اطلاعات از گردشگران بالقوه یا بالفعل داشت. به عنوان مثال، VR می‌تواند دسترسی توریستی به اطلاعات مقصد را با روشی بسیار دقیق‌تر و مطمئن‌‌تر از مقایسه با روش‌های تبلیغاتی سنتی ارائه دهد. بنابراین، واقعیت مجازی می‌تواند قدرت رسانه، تعامل و حس حضور مجازی بیشتری را به کاربران ارائه دهد که علاوه بر این، یادگیری و احساس مسافر را نسبت به مقصد بهبود می‌بخشد.

2. در فرآیند تصمیم گیری یا رزرو

از طرف دیگر، با این واقعیت روبرو هستیم که فرایند خرید یا رزرو عمدتاً نوعی تصمیم منطقی است. یعنی در این فرایند پیچیده کاربر نه تنها انتخاب مقصد را در نظر می‌گیرد بلکه قیمت و فعالیت‌هایی را که می‌توانست در آنجا تجربه کند نیز در نظر می‌گیرد. از این رو ، اطلاعات با کیفیت بسیار مهم هستند.

به عنوان مثال، با بازدید 360 درجه، گردشگر حداقل می‌تواند یک تجربه خاص (مقصد، هتل و غیره) را برای کشف اینکه آیا رضایت بخش خواهد بود یا نه، تجربه کند تا بتواند رزرو کند. در این حالت، احساسات نیز برای تأثیرگذاری بر تصمیم گیری گردشگران بسیار مهم هستند. VR قادر است با تحریک حواس کاربران، احساسات آنها را فعال کند زیرا با واقعیت مجازی کاربران قادر به تعامل و تجربه هستند. این یک فرصت عالی برای کل صنعت مسافرتی، به ویژه برای مناطق توریستی ایجاد می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]