اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810044339012330

محصول تازه فناوران توسعه آینده پارس رونمایی شد

ارائه سامانه جامع بازاریابی و بازارسازی بیمیتک به بازار  صنعت بزرگ بیمه

کد: 139810044339012330

http://bit.ly/34RtpSp

، تهران , (اخبار رسمی): محصول تازه فناوران توسعه آینده پارس با نام و برند تجاری بیمیتک در ساختمان فرهندی بیمه دانا رونمایی و به بازار عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی فناوران توسعه آینده پارس، 14 مرداد 1398، ساختمان فرهندی بیمه دانا میزبان رونمایی از سامانه جامع بازاریابی و بازارسازی بیمیتک، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه بازاریابی و بازارسازی در صنعت بیمه  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر بزرگترین باشگاه مشتریان کشور را ارائه کند تا این خدمت تازه انواع بیمه نامه‌های رایگان را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

بر پایه این اطلاع، سامانه جامع بازاریابی و بازارسازی بیمیتک دارای محاسنی است که می‌توان به آشنایی آحاد جامعه با محصولات متنوع بیمه و کاهش هزینه بیمه نامه  اشاره کرد و می‌تواند باعث افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه شود.

علی محمدی پور مدیرعامل فناوران توسعه آینده پارس، تولید این محصول را نتیجه دو سال  کار در این مجموعه دانست و گفت: «سیستم یکپارچه فروش و باشگاه بزرگ بیمیتک برای تولید این محصول از سال 1396 آغاز و امسال آماده رونمایی شد.»

وی زمان عرضه این محصول به بازار را مرداد 1398 اعلام و ادامه داد: «بزودی مجموعه بیمیتک اطلاعات جامع تری از نحوه استفاده عمومی از این خدمات را ارایه خواهد کرد .»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتک

سامانه آنلاین خرید بیمه از نمایندگان بیمه سراسر ایران

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه