اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810044340513749

بررسی انواع کابینت اشپزخانه 8 متری

کد: 139810044340513749

http://bit.ly/2Tj1ecP

، تهران , (اخبار رسمی): مهم ترین اجزای هر آشپزخانه با هرنوع دیزاینی، بدون شک کابینت است.

بررسی انواع کابینت اشپزخانه 8 متری
بررسی انواع کابینت اشپزخانه 8 متری

انتخاب کابینت در نمای منزل بسیار تاثیر دارد. به طوری که حتی می‌توان کوچک ترین فضاها را با استفاده از کابینت مناسب، به فضای دلباز و مرتبی تبدیل کرد.

انتخاب کابینت طرح جزیره برای آشپزخانه‌هایی که از متراژ بالایی برخوردار نیستند و معمولا به آشپزخانه‌های 8 متری معروفند، پیشنهاد مناسبی است. به دلیل اینکه از فضای جزیره‌ای که از کابینت بدست می‌آید استفاده‌های زیادی می‌توان داشت.

در بعضی مدل‌ها سینک را بر روی کابینت جزیره قرار می‌دهند که از کابینت زیر ظرفشویی نیز می‌توان استفاده‌های زیادی کرد.

در سال‌های قبل که استفاده از انواع کابینت فلزی سفید، به عنوان کابینت فلزی جدید رواج داشت و مورد پسند عموم مردم قرار می‌گرفت، دست طراحان برای ایجاد تغییرات اساسی توسط کابینت باز نبود و اکثر آشپزخانه‌ها نسبت به متراژ و پلنی که داشتند، تقریبا یک شکل بودند.

اما با ورود انواع کابینت جدید ام دی اف به عرصه دکوراسیون، تحول عظیمی در صنعت مد و دیزاین کابینت ایجاد شد. در واقع ام دی اف سکویی شد برای ایجاد کابینت‌های جدیدتر، که تحت عنوان کابینت فایبر گلاس، کابینت کلاسیک ممبران، انواع کابینت وکیوم جدید و ... که هر کدام دارای خصوصیات مختلفی هستند در بازار عرضه شدند که علاوه بر آن زیبایی دنیایی از طرح و تنوع را در خود جای داده‌اند که بتوانند پاسخگوی نیاز انواع مشتریان با هر نوع تیپ شخصیتی و سلیقه‌ای باشند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرکابینت

دیاکو با استفاده از تجربه های خود و همچنین داشتن سیاست‌های موفق و بهره گیری از تکنیک ‌های مدرن در راستای مشتری مداری و تامین محصول با کیفیت و متنوع سعی دارد تا نیازهای مشتری را در زمینه تامین محصولات دکوراسیون بر طرف نماید. دیاکو با داشتن شبکه وسیع نمایندگی در شهرهای مختلف ایران با هدف همکاری با تمامی اقشار این صنف بزرگ و سهولت در خرید مشتریان همواره تلاش نموده تا سهمی از زیبائی محیط زندگی هموطنان گرامی را داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل