اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810044340712696

هزینه زندگی در فرانسه

کد: 139810044340712696

http://bit.ly/2Ti05Tc

، تهران , (اخبار رسمی): اخیرا مهاجرت به فرانسه رشد بسزایی داشته و می‌توان گفت ارزانترین زندگی دانشجویی، مربوط به فرانسه است که قبل از مهاجرت باید هزینه زندگی در فرانسه را بررسی کرد. البته باید توجه داشت که هزینه زندگی در فرانسه به دو مدل قابلیت بررسی دارد. هر ساله بسیاری فرانسه را جهت سفر توریستی انتخاب می‌کنند.

هزینه زندگی در فرانسه
هزینه زندگی در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه به دو مدل قابلیت بررسی دارد. یک اینکه هر ساله بسیاری فرانسه را جهت سفر توریستی انتخاب می‌کنند و بیشتر آنها هم به شهر زیبای پاریس می‌روند که هزینه این اقامت کوتاه و این سفر نسبتا بالا خواهد بود. اما مدل دوم مدلی است که فرد یا برای ویزای کاری یا ویزای تحصیلی خود را به فرانسه رسانده که اتفاقا این مدل اقامت هزینه‌ای کم در بر خواهد داشت.

هزینه زندگی دانشجویی در فرانسه چقدر است؟

هزینه زندگی در فرانسه در شهرهای مختلف متفاوت است و به صورت کلی ماهانه بین 1000 تا 1200 € یورو است  ولی راه‌هایی برا کاهش این هزینه وجود دارد. در ادامه راه‌های کاهش هزینه‌ها آمده است.

هزینه یک هفته اقامت در پاریس حدود 500 یورو خواهد بود.

راه‌های مهاجرت کم هزینه به فرانسه کدام است؟ برای مهاجرت به فرانسه راه‌های متفاوتی برای کاهش هزینه وجود دارد. این راه‌ها شامل مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی رایگان، اخذ ویزای کار و… است. در ادامه کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تمام این راه‌ها بررسی کرده‌اند.

کشور فرانسه

فرانسه کشوری کاملا توریستی و اقتصادی استوار بر پایه صنعت توریسم در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. مخصوصا با روی کار آمدن آقای ماکرون رئیس جمهور جدید این کشور سیاست‌ها و دیپلماسی در این کشور هر روزه رو به پیشرفت بوده است. سیاست‌های این کشور از سال 2019 به بعد به سمت جذب دانشجوی خارجی و جذب بیشتر توریست خارجی بوده است. کشور فرانسه از نظر ارزش و اعتبار سیستم آموزشی یکی از بهترین کشورهای دنیا است.

دانشگاه‌های این کشور از رنکینگ بین المللی خوبی مخصوصا در مورد رشته‌های علوم انسانی برخوردار بوده است و تمام رشته‌های تحصیلی در آنها برای متقاضیان تحصیل در این کشور ارائه می‌شود. 

هزینه زندگی در فرانسه و تهیه مسکن

عمده هزینه زندگی در این کشور را هزینه مسکن تشکیل می‌دهد، البته اگر زندگی دانشجویی باشد، چون دانشگاه‌ها و کالج‌های فرانسه معمولا خوابگاه در اختیار دانشجویان می‌گذارند و سازمان کف نیز از دانشجویان حمایت مالی می‌کند در حقیقت هزینه زندگی یک دانشجو از بابت مسکن خیلی بالا نخواهد بود. اما اگر بخواهیم زندگی در فرانسه را جهت اقامت غیر تحصیلی انالیز کنیم باید گفت که هزینه مسکن در فرانسه خیلی ارزان نیست و معمولا ماهیانه متری 10 یورو اجاره مسکن است. یعنی یک واحد 50 متری در ماه 500 یورو هزینه اجاره مسکن است.

اگر با خانواده به فرانسه مهاجرت کرد باید گفت قیمت اجاره یک ملک مسکونی دو خوابه در پایتخت فرانسه حدود 900 € یورو ماهانه با احتساب مبلغ سهم آب و برق و اینترنت پر سرعت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ترین مجموعه مهاجرتی ایران با شخصیتی حقوقی مستقل و تشکیل شده از دپارتمان های مختلف مهاجرتی در زمینه ی ویزاهای سرمایه گذاری و ویزاهای کاری و کار آفرینی و ویزاهای تحصیلی و ویزاهای کوتاه مدت و…فعالیت کرده و بالاترین آمار موفقیت را در این زمینه داشته است. این مجموعه یک شخص کاملا حقوقیست که مالکیت آن به صورت سهامی بوده که منحصر و متعلق به یک فرد نیست که در آن وکلای کشورهای کانادا و انگلستان و ایران به صورت سهامدار شناخته شده واین مجموعه به صورت کاملا شرکتی اداره میشود. بیشترین آمار ویزاها و اقامت واخذ پاسپورت کشور دوم را این مجموعه داشته که در قسمت ویترین مجموعه میتوانید مشاهده بفرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]