اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810044341013917

نحوه ثبت برند پوشاک ایرانی

کد: 139810044341013917

http://bit.ly/35a3l5m

، تهران , (اخبار رسمی): پوشاک یا لباس یکی از دغدغه‌های روزمره ما انسان‌ها همپای دغدغه خوراک است. اما برای بدست آوردن یک بازار رقابتی در مواقعی که خود تولید کننده و یا طراح هستید با ثبت برند پوشاک ایرانی می‌توانید کار آفرین باشید.

ثبت برند پوشاک ایرانی
ثبت برند پوشاک ایرانی، ثبت برند مزون،ثبت رامند

گاهی کیفیت تولیدی محصولات داخلی آن‌چنان کم است که چاره‌ای جز تهیه جنس خارجی وجود ندارد و یا در بعضی مواقع قیمت محصولات داخلی نسبت به مشابه خارجی بسیار بالاتر است مثل پارچه چادر مشکی لذا این مسئله باعث می‌شود تا مردم کالای خارجی را ترجیح دهند.

البته اختلاف قیمت لباس ایرانی به عواملی مثل مدل و جنس بستگی دارد. اما شما برای بدست آوردن یک بازار رقابتی در مواقعی که خود تولید کننده و یا طراح هستید با ثبت برند پوشاک ایرانی می‌توانید کار آفرین باشید.

اما حقیقت این است که  صنعت پوشاک ایران در مقایسه با کشورهایی همچون ترکیه، چین، بنگلادش و... که امروزه بخش اعظمی از صادرات پوشاک را به خود اختصاص داده‌اند، از قدمت طولانی‌تر و کیفیت و طراحی مطلوب‌تری برخوردار است و متاسفانه بخش بیشتری از پوشاک که در بازار دیده می‌شود بصورت قاچاق و بدلیل عدم نظم و هماهنگی مدیریتی وارد کشور می‌شود.

اما هیچکدام ازین موارد جلوی فوران انگیزه و ذوق و برنامه ریزی شما را در راه اندازی یک کسب وکار و ثبت برند پوشاک که نماینده تمام مهارت و خصوصیت و کیفیت لباس شما نزد مردم باشد را نمی‌تواند بگیرد.

چه باشکوه می‌شود که لباس‌های ایرانی با مدل‌ها و طرح‌های اصیل و اسلیمی و رنگ‌های باشکوه به عنوان پوشاکی که تکرار را کنار گذاشته و مناسب هر کشور و سلایق مردم و اعتقادات آنها طراحی می‌شود و با یک برند ایرانی ثبت شده می‌درخشد. این طرز فکر جسارت می‌خواهد که بجای اینکه صرفا مصرف کننده برندهای بزرگ بود خودمان هم ابداع کننده بود و پرچمدار مارک مشهور لباس.

 ثبت برند پوشاک ایرانی  نه تنها باعث می‌شود که لباس و پوشاک تولیدی شما در بازار به خوبی شناخته شود و مشتریان با دیدن لباس‌های شما به ایرانی بودن , اصالت و تولید کننده ان واقف شوند بلکه شما به یک ابزار قدرتمند دست پیدا کرده‌اید چرا که اعتماد به نفس شما و کیفیت و بازار رقابتی شما باعث شده بی پروا با ثبت برند پوشاک ایرانی فروش فوق العاده‌ای داشته باشید.

در بیشتر کشورهای دنیا تولیدکنندگان لباس قبل از اقدام برای تولید پوشاک برندهای خود را به ثبت می‌رسانند تا اولا جلوی سو استفاده از برندهای خود را بگیرند دوما بتوانند رقابتی سالم با هدف گذاری روی برندهای خود را داشته باشند. مخصوصا وقتی که برند یا مارک لباسی در سراسر دنیا جا افتد و این عدم ثبت برند لباس در ایران کار را برای تولید کنندگان و طراحان و فروشندگان دشوار می‌کند.

برای ثبت برند پوشاک ایرانی ابتدا یک برند منحصر به فرد و تک انتخاب کنید برای این موارد بهتر از اصول برندینگ پیروی کنید هر برندی دارای شخصیت است لفظ برند و یکی دو حروف ابتدایی هم که تجانس خوبی داشته باشند نیز مهم است . 

بعد از آن  حتما استعلام مارک منتخب را بگیرید چرا که در بیشتر مواقع می‌توانید از پرداخت هزینه اضافی و بیهوده جلوگیری کنید و مشابه یا عین برند انتخابی خود را در لیست استعلام ببینید و وقت را بهینه کنید.

درخواست ثبت برند پوشاک شما باید در اداره ثبت علامت و مالکیت صنعتی توسط کارشناسان بررسی شود و نتیجه آن در صورت تایید در روزنامه رسمی دو مرحله چاپ شود تا از نظر قانونی این مالکیت دارای اعتبار باشد.

مدارک لازم برای ثبت برند لباس

1-کپی شناسنامه و کارت ملی مالک یا مالکان 
2-مجوز یا جواز تاسیس یا جواز کسب یا پروانه بهره برداری تولید پوشاک
3-نمونه علامت یا برند 
4-در صورتی که نام منتخب فارسی نباشد به کارت بازرگانی نیاز است

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خدمات حقوقی و ثبتی رامند

ثبت و تغییرات انواع شرکت، ثبت شرکت در خارج از ایران، ثبت برند و لوگو، ثبت طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، کد اقتصادی و ارزش افزوده، دریافت ایزو وجواز تاسیس

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حقوقی و قانون