اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810054344212920

مفهوم اتاق استاندارد یا std در هتل چیست؟

کد: 139810054344212920

http://bit.ly/2u3t16J

، (اخبار رسمی): اتاق‌های هتل براساس معیارهای مختلفی تقسیم می‌شوند: استاندارد ( std )، آپارتمان و سوئیت. این دسته بندی به نوع هتل و میزان بزرگی آن بستگی دارد.

مفهوم اتاق استاندارد یا std در هتل چیست ؟
مفهوم اتاق استاندارد یا std در هتل چیست؟

اتاق های هتل با توجه به تعداد تختخواب‌های موجود در آن‌ها، اندازه و محدوده امکانات طبقه بندی می‌شوند. قیمت اتاق در هر هتل متفاوت است و به امکانات موجود در آن اتاق بستگی دارد. سه دسته بندی اصلی اتاق برای هتل وجود دارد. اتاق‌های هتل براساس معیارهای مختلفی تقسیم می‌شوند: استاندارد ( std )، آپارتمان و سوئیت. این دسته بندی به نوع هتل و میزان بزرگی آن بستگی دارد. هتل‌های بزرگ با ارائه اتاق‌های اسپا و ... طبقه بندی خاص خود را دارند.

هتل‌ها با توجه به نیاز و راحتی کلیه میهمانان خود انواع مختلفی از چیدمان اتاق را ارائه می‌دهند. تقریباً در همه نوع اتاق‌ها، ابتدایی ترین محل‌های اقامتی، امکانات شامل انواع زیر است:

  • تختخواب
  • حمام مجهز به لوازم بهداشتی اختصاصی
  • مبلمان ضروری و صندلی
  • دستگاه های  الکترونیکی (تلویزیون، دستگاه پخش دی وی دی، AC ، ساعت زنگ دار دیجیتال و غیره)

یک اتاق استاندارد ( std ) در دسته ارزانترین اتاق هتل قرار دارد. اتاقی است که دارای یک تختخواب به اندازه معمولی یا دو تخته است. یک اتاق استاندارد ( std ) شامل انواع امکانات اساسی از قبیل میز، صندلی، میز، کمد، میز رختکن، دستگاه پخش دی وی دی، تلویزیون و حمام اختصاصی است. ارائه سایر امکانات رفاهی در اتاق استاندارد ( std ) نیز به نوع هتل بستگی دارد. به عنوان مثال، هتل‌های دو ستاره می‌توانند امکانات بیشتری را ارائه دهند. اتاق‌های استاندارد یک هتل پنج ستاره شامل تلویزیون‌های صفحه تخت، وان‌های گران قیمت و دارای طراحی دکوراسیون داخلی در هر اتاق است.

علاقه مندان می‌توانند جهت مشاهده عکس و اطلاعات هتل های 5 ستاره مشهد، به سامانه رزرواسیون های هتل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح