اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981005434505493

با حضور اساتید و کارشناسان حوزه‌ی موفقیت و توسعه فردی:

سمینار «اصول پایه رشد ثروت» 13 دی ماه 1398 برگزار می‌شود

کد: 13981005434505493

http://bit.ly/2rEdp8U

، تهران , (اخبار رسمی): سمینار «اصول پایه رشد ثروت» با هدف «آشکارسازی اصول اولیه رشد ثروت برای عموم»، 13 دی ماه 1398 در خیابان انقلاب، بعد از مترو دروازه دولت، نبش خ بهار جنوبی، مجتمع اسوه در تهران برگزار می‌شود.

سمینار «اصول پایه رشد ثروت» 13 دی ماه 1398 برگزار می‌شود
سمینار اصول پایه رشد ثروت

به گزارش دبیرخانه سمینار اصول پایه رشد ثروت، این سمینار که توسط موسسه سیمرغ زرین هنر برگزار می‌شود، میزبان کارشناسان و اساتید حوزه‌ی موفقیت و توسعه فردی با هدف خیرخواهانه خواهد بود.

مهرداد یاری، دبیر این سمینار، درباره ضرورت‌ها و دلایل برگزاری این سمینارگفت: «در چند سال اخیر اتفاقات عجیب و فوق العاده‌ای در زندگی شخصی افراد و در کسب و کارها رخ داد که باعث حیرت مردم و صاحبان کسب و کارها شد و این حیرت زمانی بیشتر شد که رشدهای سریع و انفجاری درآمد و ثروت، برای برندها و افرادی رخ داد که هرگز انتظار نمی رفت!
مثلا اشخاصی پیدا شدند که به سادگی و در کمال ناباوری ثروت‌های افسانه‌ای از راه‌های صحیح برای خود ایجاد کردند و افرادی هم با وجود توانایی‌های بسیار، به دنیای ورشکستگی قدم گذاشتند!
واقعاً چه اتفاقی افتاده؟؟!!
اشخاص و برندهایی پیدا شدند که با یک کسب و کار معمولی و حتی بدون رعایت اصول و آدابی که از نظر کارشناسان، بسیار حیاتی است توانستند ثروت‌های عظیمی را خلق کنند، در حالیکه بسیاری از برندهای پرآوازه و نام آشنا در یک بازه ی زمانی کوتاه از دور خارج شده و حالا دیگر اثری از آن برندها نیست!»

اتفاقاتی از این قبیل، هم در کشور خودمان و هم در کشورهای دیگر به دفعات مشاهده شده است. یکی از دلایل این وقایع شگفت انگیز «نوع نگاه انسان‌ها به وقایع جدید بود. برخی افراد در مقابل بعضی از پدیده‌ها و نظرات جدید و نو با تعصب برخورد کرده و در مقابل پدیده‌ها و نقطه نظرهای جدید ایستادند و ساز مخالف زدند. آنها تصورشان این بود که چون کسب و کار موفقی دارند حذف آنها از گردونه رشد غیرممکن است! اما اصلا این گونه نبود و این مخالفت به قیمت حذفشان تمام شد.

در مقابل عده‌ای با انعطاف بسیار وقایع دنیای جدید و شگفت انگیز و زیبای پیش رو را پذیرفتند و با آغوش باز به استقبال وقایع جدید رفتند و پاداش آنها رشد‌های حیرت انگیز ثروت و درآمد بود که دریافت کردند. این موضوع حتی در زندگی شخصی افراد نیز صدق می‌کند.

در چند سال اخیر دو پدیده‌ی قدرتمند تاثیر اساسی در ثروت انسان‌ها داشته:

1- تاثیر قانون جذب و قوانین جهان هستی در رشد ذهنی افراد (که البته موضوعی است کهن که به تازگی معرفی شده است!)

2- پدیده‌ی دیجیتال مارکتینگ و یکه تازی اینترنت در زندگی انسان‌ها، از شخصی ترین مسائل گرفته تا عمومی ترین وقایع

در رابطه با این دو موضوع افراد عادی و حتی برخی از کارشناسان، باز هم از روی تعصب و پافشاری بر روی نظرات شخصی به دو دسته تقسیم شدند. عده‌ای فقط بر روی قدرت ذهن و باورها و قانون جذب تاکید داشتند و برخی هم فقط به ایجاد مهارت‌های کسب و کار اصرار می‌ورزیدند!

هر گروه دیگری را تخریب می‌کرد و هنوز هم بعضا چنین تعصباتی را شاهد هستیم.

شاید وقت آن رسیده شما هم کمی با خودتان بیندیشید که آیا بر روی باورسازی محض و قوانین کائنات تاکید دارید یا برعکس فقط بر روی مهارت محوری و تکنیک‌های فروش و دیجیتال مارکتینگ.

شما باید بدانید که در این زمانه کنونی قانون جذب و مهارت‌های دیجیتال دوبال پرواز هستند که پرنده‌ی ثروت و خوشبختی شما برای پرواز به هردو و به صورت همزمان نیاز دارد.

ممکن است تا به حال در حیطه قانون جذب مطالعاتی داشته و دوره‌هایی نیز شرکت کرده باشید. اگر اینگونه است حتما برای شما پیش آمده که بعد از مدتی انگیزه و انرژی خود را از دست داده و به دنبال آن نتایج تان نیز هر روز افت کرده باشد! یا شاید انگیزه خود را حفظ کرده‌اید اما بعد از کار کردن روی باورهای خود سردرگم هستید که حالا از کجا و چگونه شروع کنم!

در مورد سختی تمرینات هر روزه‌ی قانون جذب و باورها هم مطلع هستیم. باور کنید برای تغییر باورها و شروع کسب و کار در حوزه‌ی دیجیتال، تمرینات سخت و طاقت فرسا هر صبح و هرشب نیاز نیست!

اینکه دوساعت صبح و دوساعت نیمه شب و حتی یکساعت در میانه‌ی روز به انجام تمرین‌های باورسازی و نوشتن‌های زیاد صرف کنید بیشتر از نتایجی که دارد زمان ارزشمند روزانه‌ی شما را می‌گیرد و فقط روزتان را شب می‌کند! »

مهرداد یاری در این زمینه افزود: «همین الان به افکارتان سری بزنید. ببینید که در افکارتان آیا دارید با این متن با تعصب برخورد می‌کنید یا با انعطاف و خوشرویی آن را می‌پذیرید؟»

حتما یادتان است که افراد موفق انعطاف نشان دادند! وقت ثبت نام تان در یک سمینار و کنسرت رایگان و پرانرژی و عالی رسیده است. نوبت موفقیت شما رسیده و این کنسینار (کنسرت و سمینار)، شروع مسیر موفقیت شماست و ما به این موضوع ایمان داریم.

مهرداد یاری در زمینه جزئیات برگزاری این سمینارو تمایز آن با رویدادهای دیگر اضافه کرد: «ما راه حلی کاملا دوست داشتنی و زیبا و سریع برای حل همه ی این مسائل داریم. راه حلی عالی و فوق العاده که بتوانید هم از مسیر، لذت ببرید و هم رشد درآمد خود را ببینید و ذوق زده شوید! کمکتان می‌کنیم که باورهای ثروت ساز خود را بسازید و کمک‌تان می‌کنیم وارد کسب و کارتان شوید و به درآمدهای فوق العاده برسید.»

موضوعات محوری سمینار

دبیر این سمینار، موارد زیر را به عنوان برخی از موضوعات محوری این نشست برشمرد:

1. روش باورسازی با موسیقی و برای اولین بار 

2.جایگاه دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارهای موفق 

3. نقش موسیقی در به وجود آمدن باورهای ثروت ساز

4.ودر نهایت راهکار و تمرین‌های کاملا موثر برای رشد فوق العاده باورهای ثروت آفرین

سخنرانان اصلی سمینار

  • اسماعیل یوسفی،سخنران انگیزشی و قانون جذب
  • مهرداد یاری،متخصص کسب و کارهای مجازی، مدیرعامل شرکت سیمرغ زرین هنر ، موسس سایت پلاتو ، رزرو آنلاین مراکز فرهنگی و هنری

  • حامد همتی، موسیقیدان و آهنگ ساز

برنامه‌های جانبی

  • پخش موسیقی

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در همایش اصول پایه رشد ثروت می‌توانند به سایت ایوند مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پلاتو

پلاتو پایگاه رزرو مراکز و رویدادهاى فرهنگی و هنری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش