اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810074347113696

مانع پاک شدن ایمیل‌های تبلیغاتی خود شوید

8 ترفند برای ایمیل مارکتینگ مفید

کد: 139810074347113696

http://bit.ly/37mbyER

، تهران , (اخبار رسمی): صندوق ایمیل خود را باز می‌کنید و با سیلی از ایمیل‌های تبلیغاتی مواجه می‌شوید؟ احتمالا آن‌ها را پاک کرده و یا اسکرول می‌کنید. حال اگر صاحب یک کسب‌وکار باشید چطور؟ آیا مایلید که افراد همین برخورد را با ایمیل شما داشته باشند؟ مسلماً خیر. حال چگونه می‌توان از این موضوع برای خود جلوگیری کرد؟

8 ترفند برای ایمیل مارکتینگ مفید؟ مانع پاک شدن ایمیل های تبلیغاتی خود شوید
8 ترفند برای ایمیل مارکتینگ مفید

چرا به ایمیل مارکتینگ مفید احتیاج است؟

یک مطالعه از گروه Radicati نشان می‌دهد که در حال حاضر 4.9 میلیارد حساب ایمیل در سراسر جهان وجود دارد که تقریباً 225 میلیارد ایمیل بین آنها رد وبدل می‌شود.  این تعداد، روزانه است. به گفته Radicati ، این آمار یعنی که هرکاربر به طور میانگین روزانه ۹۲ ایمیل دریافت می‌کند.

چنین جریان فعالی می‌تواند برای تبلیغات مفید مورد استفاده صاحبان کسب و کارها قرار بگیرد. اما به این راحتی‌ها نمی‌توان انتظار نتیجه مطلوب داشت. ایمیل مارکتینگ مفید، موضوعی کاملاً تخصصی است و بهتر است آن را مد نظر داشت. از سوی دیگر در ایمیل مارکتیگ، احتمال تبدیل مخاطب به مشتری افزایش پیدا می‌کند و راهی مطمئن است.

چگونه شانس دیده شدن ایمیل‌ را بالا برد؟

حقیقت سخن این است که بسیاری از ایمیل‌ها نادیده گرفته می‌شوند. اگر بخواهید ایمیل‌تان در میان ۹۱ ایمیل دیگر باز شود، بهتر است به فکر باشید.

نکات و ترفندهای بی‌شماری برای تقویت نرخ کلیک ایمیل شما وجود دارد که بعضی از آنها آسان است. در ادامه چند ترفند آمده است که با در نظر گرفتن آنها می‌توان در ایمیل مارکتینگ، موفق ظاهر شد:

۱- یافتن زمان مناسب برای ارسال پیام

خروس بی محل نباشید. اگر می‌خواهید که افراد ایمیل شما را باز کنند، باید مطالعاتی انجام دهید و بدانید که چه ساعاتی برای ارسال ایمیل مناسب‌تر است. زمان‌بندیِ درست می‌تواند به مخاطب نشان دهد که شما تنها به فکر فروش نیستید بلکه به فکر آسایش او نیز هستید.

۲- ارائه پیشنهادهای وسوسه انگیز و جذاب

زمانی از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید که حرفی برای گفتن داشته باشید. ارائه تخفیف‌های ویژه و خبر دادن از یک محصول جدید می‌تواند بهانه خوبی برای فرستادن ایمیل باشد.

۳- پشتکار و حضور فعال

بهترین روش برای افزایش نرخ کلیک ایمیل شما، تمرکز مداوم بر ارسال ایمیل است. نا امید نشوید و پشتکار داشته باشید. البته مرز بین ارسال مداوم و مزاحمت بسیار باریک است. باید مراقب این مرز باشید.

۴- محتوا را فراموش نکنید

محتوای ایمیل شما بسیار مهم است. بدون محتوایی جذاب و محترمانه، نمی‌توانید نظر مخاطب را جلب کنید. باید به مخاطب نشان دهید که می‌خواهید حرفی تازه بزنید و قصدتان فقط فروش نیست. برای اینکه مخاطب را کنجکاو نگه دارید می‌توانید ایمیلی برای او ارسال کنید و از او بخواهید که در ایمیل بعدی ادامه ماجرا را دنبال کند.

از زبانی صمیمی، قابل فهم و شفاف برای ایمیل‌ بهره ببرید. البته خیلی صمیمی بودن نیز جالب نیست و بهتر است تعادل را برقرار کرد.

موارد زیر را حتماً در ایمیل خود بگنجانید:

 ایجاد احساس فوریت و اهمیت، استفاده از آمارها، اعداد و ارقام، ایجاد چالش برای مخاطب، استفاده‌ی به اندازه از طنز، پاراگراف‌های کوتاه و کامل

۵- طراحی جذاب اینجا به کار می‌آید

مورد مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید، طراحی جذاب است. با توجه به زمان کوتاهی که ایمیل به چشم می‌آید، محرک‌های بینایی نقشی مهمی را ایفا می‌کنند. 90٪ از اطلاعات جذب شده توسط مغز بصری است. لحظه‌ای که چشم مخاطب به ایمیل شما می‌افتد، بسیار مهم است.

۶- Call To Action را جدی بگیرید

حتما از Call To Action در ایمیل خود استفاده کنید. این مورد باعث می‌شود که مخاطب منفعل تبدیل به مخاطب فعال شود. فرقی نمی‌کند که این Call To Action چه باشد، می‌توان از آنها خواست که با کلیک کردن بر روی این گزینه، وارد سایت شوند و محصولات‌ را ببینند و یا در سایت عضو شوند.

۷- صداقت همان چیزی که اعتماد را می‌سازد

اغراق نکنید. اگر تنها ۱۰ محصول‌ از بین ۱۰۰۰ محصول تخفیف ۷۰ ٪ دارد، ننویسید تخفیف ۷۰ درصدی. زیرا مخاطب وارد سایت می‌شود و می‌بیند که با او صادق نبوده‌اید. صفحه را می‌بندد و ممکن است دیگر ایمیل‌های شما را باز نکند.

۸- نتایج خود را پیگیری کنید

مانند هر روش دیگر بازاریابی، پس از ارسال ایمیل، باید به دنبال راهی برای نظارت بر موفقیت عمل خود باشید. ابزارهای اتوماسیون ایمیل، خدمات وسیعی را ارائه می‌دهند. با این نرم‌افزار‌های پیشرفته می‌توان در صورت تمایل ایمیل‌های خود را اصلاح کرد.

همچنین می‌توان از نرم‌افزاری استفاده کرد که هنگام باز شدن ایمیل، به شما اطلاع دهد. با این روش شما متوجه می‌شوید که ایمیل‌ تا چه اندازه موثر بوده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اترون

آژانس خلاقیت آترون با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی وب‌سایت‌های تخصصی، طراحی تبلیغات و برندینگ شما را تا رسیدن به اهداف‌تان همراهی می‌کند. هدف آترون، راه‌اندازی و توسعه کسب‌و‌کار شما با بکارگیری روش‌های خلاقانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. ما اینکار را با برقراری ارتباطی قوی و سازنده بین برند و مخاطبان انجام می‌دهیم: ‎- بیش از 40 نیروی متخصص، تحصیل‌کرده و خلاق - طراحی و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن - کمپین‌های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه - تولید و توسعه محتوا - استراتژی برند و برندسازی - سرویس فول دیجیتال مارکتینگ - برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی - تحلیل و تحقیقات بازار ‎- واحد پشتیبانی فعال

اطلاعات تماس
  • 021220*****
[نمایش اطلاعات]