اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981007434797781

روابط عمومی بنیاد نیکوکاران شریف گزارش می‌دهد

اجرای طرح پاییزه پایش سلامت

کد: 13981007434797781

http://bit.ly/363B2GJ

، تهران , (اخبار رسمی): واحد حمایتی و توانمندسازی بنیاد نیکوکاران شریف با توجه به رسالت خود برای ارتقای مؤلفه‌های سلامت در میان مددجویان خویش، اقدام به اجرای طرح‌های مستمر پایش سلامت در مناطق کم برخوردار کشور می‌کند.

اجرای طرح پاییزه پایش سلامت
اجرای طرح پاییزه پایش سلامت

سلامت جسمی پیش زمینه ایجاد سلامت روحی همه‌ی انسانهاست.

در این روزها که هزینه درمان سر به فلک می‌کشد، مددکاران واحد حمایتی بنیاد نیکوکاران شریف در ادامه برنامه مستمر پایش سلامت به یکی از روستاهای محروم حومه ورامین سرزدند و مددجویان بزرگوار اما کم بضاعت را در این روستا ویزیت کردند.

خدماتی از قبیل چکاپ سلامت، مشاوره روانشناسی، ارایه خدمات طب سنتی و همچنین خدمات مددکاری اجتماعی از برنامه‌هایی بود که در این برنامه یک روزه به منظور بالابردن فاکتورهای سلامت جسمی و روحی این عزیزان به انجام رسید.

امیدواریم با ادامه حمایت‌های شما، سلامت را به تک تک سیزده هزار مددجو در تهران، گیلان، مازندران و سیستان و بلوچستان هدیه کنیم.

این داستانی است که شما نیکوکاران، قهرمان آن هستید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد، یک مؤسسه مردم‌ نهاد است که برابر اهداف منطبق با اساسنامه، فرآیند کمک و خدمت رسانی به ایتام و خانواده‌های نیازمند به حمایت مادی و معنوی را با رعایت شئون، عزت و کرامت انسانی انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه