اطلاعات تماس
  • 083342*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810074348413182

استانداردهای تالار تشریفات قصر دلیلی بر اسپانسری رویداد بزرگ تدکس کرمانشاه

کد: 139810074348413182

http://bit.ly/2Zw4O4q

، (اخبار رسمی): تالار تشریفات قصر در راستای فرهنگ سازی در بین همشهریان کرمانشاهی در جهت تغییر در نگرش و سبک زندگیشان با مجریان همایش تدکس کرمانشاه همراه شد و میزبان این رویداد بین المللی شد.

استانداردهای تالار تشریفات قصر دلیلی بر اسپانسری رویداد بزرگ تدکس کرمانشاه
آژانس ارنباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

اولین رویداد بزرگ تدکس کرمانشاه در تالار تشریفات قصر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تالار تشریفات قصر، نخستین همایش تدکس کرمانشاه با حمایت تالار تشریفات قصر در روز سه شنبه ۳ دی ماه برگزار شد.

بابک ترابی، مدیر تالار تشریفات قصر در خصوص اسپانسری این رویداد گفت: «تالار تشریفات قصر در راستای فرهنگ سازی در بین همشهریان کرمانشاهی در جهت تغییر در نگرش و سبک زندگیشان با مجریان همایش تدکس کرمانشاه همراه شد و میزبان این رویداد بین المللی شد.»

وی تصریح کرد: «رویداد تدکس یک رویداد بین المللی است که برای برگزاری آن، نیاز به امکانات و فضای استانداردی است تا در سطح بین المللی اجرا شود، پس از بررسی‌هایی که برگزار کنندگان این رویداد برای انتخاب فضای مناسب اجرای آن و سنجش سابقهء تالارهای همایش داشتند، به این نتیجه رسیدند که تالار تشریفات قصر را به عنوان تنها مجموعه‌ای انتخاب کنند که استانداردهایی شامل دمای محیط، صندلی‌های مناسب، فضای استیج و سن، زاویه بندی دوربین‌ها، نورپردازی مناسب، پارکینگ تخصصی و ... را دارد. مجموعه ما نیز در چارچوب حمایت از برگزار کنندگان این رویداد، پس از صحبت با مجریان آن، تصمیم گرفت به عنوان حامی این رویداد مشارکت داشته باشد.»

وی افزود: «خوشبختانه وجود امکانات فوق العادهء تالار تشریفات قصر، موجب شد رویداد تدکس کرمانشاه در یک سطح بین المللی با کیفیت بسیار بالایی اجرا شود.»
وی اظهار داشت: «بیش از ۱۶۰ نفر در این رویداد شرکت کردند و استقبال بالای همشهریان کرمانشاهی از این رویداد سبب شد در همان دقایق اولیه ظرفیت سالن پر شود.»

ترابی گفت: «مجموعه تالار تشریفات قصر، آماده میزبانی همایش‌ها و رویدادهای بزرگ از سوی نهادها و شرکت‌های دولتی و خصوصی است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 083342*****
[نمایش اطلاعات]