اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810074349714003

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99

کد: 139810074349714003

http://bit.ly/36RVYAU

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام کنکور سراسری 99 مراحل مختلفی اعم از خرید کارت اعتباری ثبت نام و وارد کردن اطلاعات در داخل فرم تقاضانامه ثبت نام و دریافت رسید ثبت نام کنکور سراسری دارد که تمامی داوطلبان کنکور سراسری 99 باید با آن آشنا شوند. زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 از تاریخ 1398/11/16 الی 1398/11/24 است.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99
نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99

برای ثبت نام کنکور سراسری در ابتدا نیاز به یک سریال اعتباری ثبت نام کنکور سراسری بوده تا داوطلب بتواند وارد مراحل ثبت نام کنکور سراسری 99 شود. به این منظور افراد باید کارت اعتباری ثبت نام در کنکور سراسری 99 را از سایت سنجش خریداری کنند. برای کنکور سراسری 99 دو کارت اعتباری وجود دارد. یک کارت اعتباری اصلی و یک کارت اعلام علاقه‌مندی به انتخاب رشته دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی.

پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام در کنکور سراسری می‌توان وارد مراحل ثبت نام شد. پس از ورود به ثبت نام باید نظام آموزشی خود را مشخص کرد. اگر شما با توجه به نظام آموزشی خود مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی باشید باید کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود را وارد کنید.  نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی نیز بررسی شده است.

مرحله بعد نوبت وارد کردن اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی است. عکس داوطلب و سایر موارد نیز مانند آدرس منزل و محل اخذ دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیاز است. پس از طی تمامی مراحل می‌توان رسید ثبت نام کنکور سراسری 99 را که دارای شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام است دریافت کرد. باید رسید ثبت نام را تا پایان مراحل آزمون کنکور سراسری 99 نزد خود نگه داشت.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش