اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810074349912417

معرفی کتاب‌های کمک درسی هندسـه دوازدهم و کنکور (رشته ریاضی فیزیک)

کد: 139810074349912417

http://bit.ly/2MH6BhW

، تهران , (اخبار رسمی): در بین دوره‌های تحصیلی، دوره دوم متوسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در سال دهم به دلیل گذر از دوره اول به دوم متوسطه، هنوز برخی از دانش آموزان در حال و هوای دوران گذشته هستند.

معرفی کتاب های کمک درسی هندسـه دوازدهم و کنکور (رشته ریاضی فیزیک)
معرفی کتاب‌های کمک درسی هندسـه دوازدهم و کنکور (رشته ریاضی فیزیک)

انتخاب رشته و ورود به رشته‌ای که آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز را تحت شعاع قرار می‌دهد، خود به تنهایی عاملی استرس زا برای او است؛ در ضمن در این دوره،‌ دانش آموزان بطور جدی با مفهوم کنکور آشنا می‌شوند.

هندسه، علم مطالعه انواع مختلفی از اشکال و خصوصیات منحصر به فرد تک تک آن‌ها و همچنین برقراری ارتباط میان این اشکال، زوایا و فواصل است.

سرفصل‌های مطرح شده در هندسه دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

 • فصل اول: ماتریس و کاربردها فصل دوم: آشنایی با مقاطع مخروطی فصل سوم: بردارها

واژه انگلیسی Geometry هندسه از زبان یونانی ریشه گرفته است. این کلمه از دو کلمه جئو به معنای زمین و متری به معنای اندازه گیری تشکیل شده است؛ بنابراین هندسه به معنای اندازه گیری زمین است. مصریان نخستین کسانی بودند که توانستند اصول هندسه را کشف کنند.

بهترین کتاب‌های کمک درسی هندسه دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

انتشارات خیلی سبز

 • کتاب ماجراهای من و درسام (خیلی سبز) هندسه دوازدهم: کتاب ماجراهای من و درسام هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز شامل درسنامه‌های آموزشی جامع و کامل به همراه تمرینات متنوع و کاربردی و نمونه سوالات آزمون‌های نوبت اول و دوم با پاسخنامه تشریحی.
 • کتاب تست (خیلی سبز) هندسه دوازدهم: کتاب تست هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه‌های کاربردی به همراه سوالات چهارگزینه‌ای متنوع مناسب جهت آمادگی در کلاس درس و آزمون‌های آزمایشی.
 • کتاب آموزش شگفت انگیز (خیلی سبز) هندسه دوازدهم: کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل نکات آموزشی و کنکوری، تست‌های کنکوری مهم، جواب‌های تشریحی تمام پرسش‌ها، نمونه سوالات تشریحی مناسب است؛ مناسب برای آمادگی در کنکور.
 • کتاب نردبام (خیلی سبز) هندسه دوازدهم: کتاب نردبام هندسه پیشرفته دوازدهم، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است؛ این کتاب شامل پاسخنامه تشریحی و کلیدی، فصل‌هایی چون ماتریس و کاربردها، آشنایی با مقاطع مخروطی، بردارها و تست‌های طبقه بندی شده از آزمون‌های داخل و خارج از کشور.
 • کتاب فصل آزمون (خیلی سبز) هندسه دوازدهم: کتاب فصل آزمون هندسه کنکور از سری کتاب‌های تست انتشارات خیلی سبز شامل بانک تست‌های کاربردی تالیفی و برگرفته از کنکورهای داخل و خارج از کشور سال‌های اخیر است که این سوالات طبقه بندی شده بر اساس درجه دشواری به دانش آموز کمک می‌کنند تا توانایی پاسخگویی درست به هر سوال در این مبحث را به دست بیاورد.
 • کتاب تست (خیلی سبز) هندسه پایه کنکور: کتاب هندسه پایه کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل پوشش مباحث هندسه ۱ و هندسه ۲ به صورت کامل، مثال‌های تستی متنوع جهت فهم بهتر مباحث، تست‌های درس به درس، تست‌های کنکوری مبحث هندسه؛‌ مناسب جهت کنکور سراسری نظام جدید رشته ریاضی فیزیک.
 • کتاب فصـل آزمون (خیلی سبز) هندسه کنکور: کتاب فصل آزمون جامع هندسه کنکور از سری کتاب‌های تست انتشارات خیلی سبز است؛ این کتاب شامل آزمون‌های آزمایشی از تمامی درس‌های کتاب هندسه ۱ و هندسه ۲ و سوالاتی برگرفته از کنکور سراسری است. مناسب جهت آمادگی بیشتر در آزمون‌های آزمایشی معتبر و کنکور سراسری.
 • کتاب جمع بندی (خیلی سبز) هندسه کنکور: کتاب جمع بندی هندسه کنکور دهم و یازدهم از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات خیلی سبز شامل درسنامه‌های خلاصه به همراه مثال‌های آموزشی متنوع و کاربردی، نمونه تست‌های برگزیده و تست‌های استاندارد کنکورهای سال‌های اخیر، به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی. مناسب برای مرور مطالب پیش از کنکور سراسری.

انتشارات گاج

 • کتاب میکرو (گاج) هندسه دوازدهم: کتاب میکرو هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل درسنامه‌های کامل آموزشی با بیان ساده و روان، بانک سوالات چهارگزینه‌ای مطالبق با سبک جدید کنکور سراسری، بررسی کامل تست‌ها در پاسخنامه کاملا تشریحی است. مناسب جهت آمادگی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی.
 • کتاب سیر تا پیاز (گاج) هندسه دوازدهم: کتاب سیر تا پیاز هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست و پرسش انتشارات گاج است که شامل درسنامه‌های جامع و کامل به همراه مثال‌ها، ‌تست‌های آموزشی و نکات مهم کتاب درسی، پرسش‌های چهارگزینه‌ای طبقه بندی شده،‌کنکور‌های سراسری داخل و خارج از کشور؛ مناسب جهت آمادگی برای کلاس درس و آزمون‌ها.
 • کتاب پرسمان (گاج) هندسه دوازدهم: کتاب پرسمان هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های امتحانات انتشارات گاج شامل درسنامه‌های خلاصه و کاربردی به همراه مثال‌های آموزشی، بانک سوالات امتحانی هندسه دوازدهم با پاسخنامه کاملا تشریحی و سوالات ویژه شب امتحانی است.
 • کتاب میکرو طلایی (گاج) هندسه کامل کنکـور: کتاب میکرو طلایی هندسه کامل کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل بانک پرسش‌های چهارگزینه‌ای تالیفی، منطبق بر اهداف کتاب‌های درسی دهم، یازدهم و دوازدهم و تست‌های کاربردی برگرفته از کنکورهای داخل و خارج از کشور سال‌های اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی برای تمامی پرسش‌ها و ارائه چندین راه حل برای تست‌های مورد نیاز مناسب جهت آمادگی برای آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری.
 • کتاب میکرو طلایی (گاج) درسنامه های هندسه کامل کنکور: کتاب میکرو طلایی درسنامه‌های هندسه کامل کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل آموزش تمامی مطالب و نکات کتاب درسی به صورت دقیق و کامل همراه با مثال‌ها و تست‌های کاربردی حل شده جهت تفهیم بیشتر مباحث در قالب درسنامه مناسب برای یادگیری کامل مطالب و آمادگی برای آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری.
 • کتاب سیر تا پیاز (گاج) هندسه پایه کنکور: کتاب سیر تا پیاز هندسه پایه کنکور (دهم و یازدهم) از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل آموزش نکات کنکوری،‌ بانک تست‌های کنکور و تالیفی، تست‌های واجب و دشوار، مناسب جهت آمادگی برای رتبه‌های بالا در کنکور سراسری و آزمون‌های تستی و آزمایشی.
 • کتاب میکرو (گاج) هندسه جامع کنکور: کتاب میکرو هندسه جامع کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل مباحث هندسه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی، پرسش‌های چهارگزینه‌ای تالیفی و سراسری، ارائه مفاهیم، تمرینات و مثال‌های کتاب درسی جدید در قالب تست، پاسخنامه‌های کاملا تشریحی برای تمامی پرسش‌ها، چند روش حل برای تست‌های مورد نیاز، تست‌های کنکور سراسری ۹۸.

انتشارات الگو

 • کتاب سه بعدی (الگو) هندسه دوازدهم: کتاب سه بعدی هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش،‌ پرسش و تست انتشارات الگو است که شامل درسنامه‌های حاوی تمامی نکات و مطالبک تاب درسی، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و مسائل متنوع،‌ تمرینات تستی و تشریحی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی.
 • کتاب آموزش و تست (الگو) هندسه دوازدهم: کتاب آموزش و تست هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات الگو است؛ این کتاب شامل پوشش تمامی نکات و مفاهیم هندسه دوازدهم به همراه تست‌های حل شده برای درک بیشتر بر اساس بخش‌های کتاب درسی، بانک پرسش‌های چهارگزینه‌ای کاربردی درس به درس به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی. مناسب جهت آمادگی برای آزمون‌های آزمایشی معتبر و کنکور سراسری.
 • انتشارات مهر و ماه: کتاب جمع بندی (مهر و ماه) هندسه کنکور (نظام جدید): کتاب جمع بندی هندسه کنکور از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه است که شامل درسنامه‌های جامع و خلاصه برای هر سه کتاب هندسه، دسته بندی مطالب مطابق با فصل بندی کتاب درسی، ۳۷۰ تست آموزشی در قالب درسنامه، ۱۹۰ تست در قالب آزمون‌های ده تایی، تمامی تست‌های کنکورهای داخل و خارج از کشور از سال ۸۵ تاکنون و همچنین ۱۵۰ تست هندسه ۱، ۱۰۰ تست هندسه ۲ و ۳۱۰ تست هندسه ۳ است.
 • کتاب لقمه طلایی (مهر و ماه) ترجمه و مفهوم عربی کنکور: کتاب لقمه طلایی هندسه دوازدهم از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه است که شامل آموزش تمامی نکات مربوط به هندسه سال دوازدهم، مثال و تمرین‌های حل شده برای هر نکته، پرسش‌های چهارگزینه‌ای و کامل کردنی با چیدمان آسان به دشوار به همراه پاسخنامه تشریحی آن در انتهای کتاب.
 • کتاب لقمه طلایی (مهر و ماه) هندسه کنکور: کتاب لقمه طلایی هندسه کنکور از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه است که شامل نکات و مفاهیم مهم هندسه دهم، یازدهم و دوازدهم با مثال‌های متنوع و منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی، تست‌های کنکورهای سراسری سال‌های اخیر به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی و تقسیم بندی هر فصل به وعده‌های با ارزش آزمون سراسری است.

خرید کتاب کمک درسی هندسه دوازدهم (رشته ریاضی فیزیک) دوره دوم متوسطه و کنکور

یکی از وظایف دانش لند آن است که تمامی جنبه‌های مثبت و منفی کتاب‌های کمک آموزشی و بهترین‌ها را معرفی کند؛

آگاه سازی عزیزان از محتوا و اهمیت استفاده از آنها یکی دیگر از وظایف این مجموعه است. دانش لند تلاش می‌کند دیدگاه‌های مختلف در هر زمینه را برای شما بیان کند تا شما راحت تر و گزیده تر بتوانید تصمیم گیری کنید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از تخفیف همیشگی ۲۰% بر روی تمام محصولات کتاب های کمک درسی و بازی‌های فکری می‌توانند به سایت دانش لند مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب