اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810074350412044

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا؛ ۳ نکته ساده اما کاربردی از ویزاپیک

کد: 139810074350412044

http://bit.ly/37yW4xj

، تهران , (اخبار رسمی): اگر به فکر راه‌اندازی کسب‌و‌کار در استرالیا هستید، وضعیت شما خارج از سه حالت نخواهد بود. وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا از شرکت ویزاپیک به‌صورت ساده، اما کاربردی این سه نکته را توضیح داده است.

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا؛ ۳ نکته ساده، اما کاربردی از ویزاپیک
ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا؛ ۳ نکته ساده، اما کاربردی از ویزاپیک

افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کار و بیزینس در استرالیا هستند، وضعیت آنها خارج از سه حالت پیش رو نخواهد بود:

۱- کسب و کاری دارند که شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دارد.

۲- کسب و کاری دارند که شرایط لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا را ندارد.

 ۳- کسب و کار ندارند اما می‌خواهند کسب و کاری راه اندازی کنند تا از طریق آن ویزا و اقامت دریافت کنند.

 در هر سه حالت، این توضیحات مفید خواهد بود و می‌توان بعد از خواندن این مقاله کوتاه، مسیر دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا را کوتاه‌تر کرد.

۱- اگر شرایط دریافت ویزا را دارید

اگر کسب و کاری در ایران دارید که ۲ سال گذشته فعال بوده باشد، دارای پروانه فعالیت یا مجوز باشد، یا اگر شرکتی دارید که حداقل ۳۰ درصد سهام آن برای شما باشد. مهم نیست که کسب و کار شما کوچک یا بزرگ است. اگر بیزینس شما فروش می‌کند، مشتری دارید و حساب بانکی شما فعال است و حداقل ۲.۵ میلیارد تومان سرمایه شامل ملک و املاک داشته باشید می‌توانید ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دریافت کنید.

اما از کجا باید شروع کرد.  گاهی شما روی وب سایت‌های گوناگون نکات مختلفی را مطالعه می‌کنید. زمان زیادی برای بررسی موارد مختلفی می‌گذارید که در آن تخصصی ندارید. با مشاوران غیرمتخصص صحبت می‌کنید و هر کدام از دید خود توصیه‌هایی به شما می‌کنند. کار در این حالت بدتر می‌شود. زمان هدر رفته و فرصت سوزی می‌شود. به جای مطالعه و از دست دادن زمان، یک جلسه سریع با وکیل هماهنگ کنید. شرایط خود را بررسی کنید و اطلاعات خود را دقیق و بروز کنید. در این مرحله شما اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را دارید. حال به خود چند روزی زمان بدهید و سپس تصمیم گیری را انجام دهید.

در این مرحله دقت کنید، چرا که اگر اسیر افراد غیرمتخصص شوید، ممکن است انتخاب‌های اشتباهی انجام شود. برای مثال شخصی مراجعه کرد که بسیار از نظر مالی شرایط مناسبی داشت اما زمان لازم برای حضور در استرالیا و راه اندازی بیزینس را نداشت، با این حال تمایل داشت ویزای استرالیا را دریافت کند. متاسفانه به خاطر نداشتن اطلاعات کافی ویزای مدل کارآفرینی نوع A را اقدام کرده بود. در این ویزا شخص تعهد می‌دهد که ۲ سال در استرالیا حضور داشته باشد و کسب و کاری را راه اندازی کند. اما ایشان بعد از دریافت ویزا این فرصت را نداشت. لذا ویزا را بدون استفاده رها کرد. در مشاوره مجدد به این شخص سرمایه گذاری نوع C پیشنهاد شد. در این مدل شخص نیازی به حضور در استرالیا ندارد. (فقط ۴۰ روز نیاز است).

مثال دیگر شخصی بود که فروش بیزینس او بالا بود. این شخص توسط مشاور غیر رسمی مشاوره شده بود و برای او ویزای نوع A  اقدام شده بود. در مشاوره مجدد به این شخص ویزای ۱۳۲ پیشنهاد داده شد تا بتواند از همان ابتدا اقامت استرالیا بصورت دائم را دریافت کند، چرا که شرایط آن را از ابتدا داشت.

پس نکته اول این که به جای اتلاف زمان یک جلسه با وکیل رسمی مهاجرت استرالیا داشته باشید. فرصت‌ها و مشکلات سرمایه گذاری در استرالیا را دقیق بررسی کنید و بعد نتیجه گیری و در اولین فرصت اقدام کنید. گاهی اوقات گذر زمان کمکی به تصمیم گیری نمی‌کند. در واقع در اغلب موارد کیفیت تصمیم گیری با گذر زمان بالاتر نرفته و باعث از دست دادن فرصت‌ها می‌شود. یک شطرنج باز ماهر همیشه سخت‌ترین تصمیمات را در کوتاه‌ترین زمان می‌گیرد. تصمیماتی که اگر به شخص عادی سال‌ها زمان داد نمی‌تواند تصمیم بهتری از آن شطرنج بازی بگیرد که ظرف چند ثانیه تصمیم و اقدام می‌کند. کیفیت تصمیم مهم‌تر از زمان دادن بیش از حد به خود برای تصمیم است. 

۲- اگر دارای بیزینسی هستید، اما تصور می‌کنید شرایط لازم برای اقدام را ندارید

ممکن است شما در حال حاضر کسب و کاری داشته باشید اما کسب و کار شما تمام مشخصات دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا را ندارد. بسیاری از کسری ها در عمل قابل جبران هستند. برای مثال ممکن است شما در حال حاضر کسب و کاری دارید که درآمد آن برای عدم پرداخت مالیات به حساب شخص دیگری واریز می‌شود. متاسفانه شما بدون اینکه بدانید در حال از دست دادن یک فرصت عالی هستید. یا برای مثال شما بیزینسی دارید، اما مجوز بیزینس به نام پدر شما است. در این حالت هم بدون اینکه بدانید در حال از دست دادن فرصت هستید. نکات بسیار زیادی را در این زمینه می‌توان ارائه کرد که افراد به دلیل نداشتن برنامه مشخص حساسیت لازم روی این موضوعات را ندارند، چرا که فکر نمی‌کردند روزی از بیزینس خود بخواهند برای دریافت ویزا و استفاده از یک فرصت بزرگ استفاده کنند.

همچنین در بسیاری از مواقع مشاهده می‌شود که شخصی در حال حاضر شرایط دریافت ویزای سرمایه­گذاری در استرالیا را ندارد اما با یک برنامه ریزی سریع مقدمات این امر را فراهم می‌کند. برنامه ریزی به شما این امکان را می‌دهد که جلوی اشتباهات را بگیرید و به سرعت کسب و کار خود را برخوردار از پتانسیل دریافت ویزا کنید.

پس نتیجه این بخش اینکه اگر فکر می‌کنید شرایط کافی ندارید حتما مشاوره بگیرید چون ممکن است بسیاری از مسائل همین حالا نیز قابل حل باشند. همچنین اگر هم قابل حل نبود می‌توان سریع‌تر شرایط خود را سر و سامان داد.

۳- اگر بیزینسی ندارید، اما در فکر دریافت ویزای سرمایه گذاری هستید

ممکن است حتی کسب و کاری نداشته باشید ولی در حال راه اندازی کسب و کاری باشید و یا حتی می‌خواهید کسب و کاری راه اندازی کنید که از طریق آن بتوان ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دریافت کرد. نوع راه‌اندازی کسب و کار بسیار مهم است. حتما باید طوری کسب و کار را شروع کرد که در راستای منافع شما و جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا باشد. در این حالت نیر مشاوره و برنامه ریزی می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. در برنامه ریزی به شما اعلام می‌شود که چه مواردی را رعایت کنید و چطور بیزینس خود را راه اندازی و مدارک را مستند کنید تا بتوانید به راحتی ویزای سرمایه­گذاری در استرالیا را دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویزا، می‌توان به کانال تلگرامی مصطفی هماپور، وکیل رسمی مهاجرت در استرالیا مراجعه کرده و به طور مستقیم از استرالیا و به صورت رایگان، راهنمایی و مشاوره برای راه اندازی کسب و کار در استرالیا دریافت کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزاپیک

ویزاپیک (Visapick) شرکتی استرالیایی است که بر اساس مقررات دولت فدرال استرالیا ثبت شده است. این شرکت با برخورداری از تیمی کارآزموده و کارآمد شامل وکلا و مشاورین ثبت شده در سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به استرالیا MARA و عضویت در انجمن مشاورین مهاجرت به استرالیا MIA در زمینه دریافت پذیرش تحصیلی و بورسیه های تحصیلی از مراکز آموزشی و دانشگاه های استرالیا، مشاوره و خدمات تخصصی جهت سرمایه گذاری و راه اندازی کسب کار و دریافت اقامت استرالیا، و ویزاهای کاری و مهارتی استرالیا و همچنین بزودی کانادا و نیوزلند مشغول به ارائه خدمات می باشد. برای آشنایی بیشتر با این شرکت و خدمات وسیع و تخصصی قابل ارائه حتما به سایت این شرکت به آدرس www.visapick.com مراجعه فرمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | شهر و جامعه