اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981008435197009

استقبال مخاطبان از سلسله رویدادهای ParadigmDay 

کد: 13981008435197009

http://bit.ly/2QvEJyq

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): دومین جلسه دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۴ دی ساعت ۱۵ عصر در محل شهرکتاب برگزار شد.

استقبال مخاطبان از سلسله رویدادهای ParadigmDay 
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس تبلیغاتی باروک در راستای مسئولیت اجتماعی مجموعه خود و همچنین به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران آن، اقدام به برگزاری یک سلسله رویداد تحت عنوان ParadigmDay (روز الگو گرفتن) کرده است.

دومین جلسه دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۴ دی ساعت ۱۵ عصر در محل شهرکتاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، سلسله رویدادهای ParadigmDay یک رویداد تعامل محور است که در هر دور این رویدادها، از مجموعه الگوهایی در جهت موفقیت شخصی و کاری به شرکت کنندگان آموزش داده می‌شود تا با به کارگیری این الگوها سطح رضایشان را از زندگی افزایش دهند.

این دورهمی نیز همانند اولین جلسه آن با استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان مواجه شد و در آن مفهوم پارادایم برای مخاطبان جدید توضیح داده شد و در خصوص چگونگی تغییر پارادایم‌ها صحبت شد.

دومین رویداد پارادایم دی باموضوع «چگونه ما در حالت ذهنی قربانی بودن قرار می‌گیریم؟» در حالت تعاملی با شرکت کنندگان برگزار شد که پس از صحبت‌های تسهیلگر برنامه در خصوص اینکه چگونه افراد خود را در وضعیت قربانی بودن نگه می‌دارند، هر کدام از مخاطبان تجربیات خود را درباره این موضوع به اشتراک گذاشتند.

در مبحث بعدی نیز تاثیر فکر بر روی شرایط بررسی شد و مخاطبان به این نتیجه رسیدند که اتفاق‌هایی که در طول زندگی برایشان رخ می‌دهد نتیجه افکار و شخصیت خود آنهاست.

تسهیلگر این سلسله رویدادها میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک است که هر دو هفته یکبار در روزهای ۴ شنبه به طور رایگان رویداد پارادایم دی را برگزار می‌کند که اطلاعات تکمیلی هر دوره آن در کانال‌های خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]