اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810084352910239

جورسازی نقش‌های کاغذ دیواری

کد: 139810084352910239

http://bit.ly/2QK2YJh

، تهران , (اخبار رسمی): جورسازی نقش‌های کاغذ دیواری با روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

جورسازی نقش های کاغذ دیواری
جورسازی نقش‌های کاغذ دیواری

انواع روش‌های جورسازی نقش‌های کاغذ دیواری به شرح زیر است:

جورسازی تصادفی : جورسازی تصادفی (Random Match) پرکاربردترین انواع کاغذ دیواری یا وینیل دیواری هستند. در این گونه، نقشی برای جفت کردن افقی وجود نداشته و کاغذ در هر کجا که لازم باشد برش زده‌ می ‌شود.

جورسازی ساده : جورسازی ساده (Straight Match) در فواصل منظم در عرض کاغذ تکرار‌ می ‌شوند. برای اطمینان از هم ترازی هنگام اجرا، نقش‌‌ها در ارتفاع مشابه از سقف برش داده‌ می‌شوند.

جورسازی مورب: جورسازی مورب (Drop Match) چنان که در فاصله مشابهی از سقف و در فواصل منظم مورب جفت نشوند، امکان بیشترین اتلاف را دارند.

طرح مخملی: مخملی کردن (Flocked) فرآیندی است که در خلال آن الیاف ریزی به سطح کاغذ یا وینیل دیواری چسبانده‌ می‌‌شود. در تقلید از پرده‌‌های طرح مخملی، کاغذهای طرح مخملی بسیار تزئینی بوده و بافت نرم آن‌ها تاثیر دیگر مصالح و عناصر به کار برده شده در اتاق را تقویت‌ می ‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار