اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810084354513169

دوره آموزش شینیون و براشینگ مو

کد: 139810084354513169

http://bit.ly/365sUWl

، (اخبار رسمی): دوره آموزش شینیون و براشینگ مو جزء پر مخاطب‌ترین دوره‌های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی است که توسط بهترین اساتید در این زمینه و همچنین با ارائه مدرک دیپلم آرایشگری فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود.

دوره آموزش شینیون و براشینگ مو
دوره های آموزش شینیون و براشینگ مو

دوره آموزش شینیون و براشینگ مو جزء پر مخاطب ترین دوره های آموزشی ما در آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی است که توسط بهترین اساتید در این زمینه و همچنین با ارائه مدرک دیپلم آرایشگری فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود.

افرادی که تمایل به یادگیری شینیون و براشینگ مو دارند بهترین روش این است که به عنوان یک فرد مبتدی در دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه که در آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود شرکت کنند تا تمامی آموزش‌ها را از پایه و به صورت اصولی یاد بگیرند. همانطور که در جریان هستید هزینه آموزش آرایشگری زنانه در آموزشگاه‌های مختلف با هم متفاوت است و این مجموعه هم تمام سعی خود را کرده تا کلیه هزینه‌ها با توجه به نرخ تصویب شده سازمان فنی حرفه‌ای باشد.

در این دوره آموزشی انتخاب شینیون صحیح مناسب با فرم صورت که یکی از مهمترین ویژگی‌های یک شینیون کار حرفه‌ای است آموزش داده می‌شود زیرا عیوب صورت را می‌توان با شینیون صحیح از بین برد و صورت را زیباتر کرد.

دوره آموزش‌های شینیون در دو پکیج براشینگ و شینیون‌های پیشرفته شامل: شناخت جنس مو، روش صحیح آماده سازی مو قبل از شینیون و انجام براشینگ صحیح با انواع ابزار و دستگاه جهت کرلی کردن، مواج کردن، برس پیچ فینگر ویو کردن مو، وز گیری، فرم دهی مناسب برای شینیون انتخابی و نحوه صحیح پوش و شناخت انواع پایه‌ها، پروتزها، کار با موی اضافه و موی کوتاه، بوکل‌ها و شینیون‌های خطی، مواج، نخی خطی، حرارتی انواع گل رز پاپیون، کاغذی، کار با تور برای زدن پایه، مواج و فینگر ویو نصب تاج و تور شینیون عروس، باز، نیمه باز و هزاران نکته در جهت ایجاد ابتکار و خلاقیت همراه با مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]