اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810084354712920

استراتژی بازاریابی شهری برای جذب مسافر

کد: 139810084354712920

http://bit.ly/2QvPil8

، (اخبار رسمی): در ادامه استراتژی‌های بازاریابی شهری، بازخورد آن و برخی از تکنیک‌های اصلی که می‌تواند به افراد در رونق گردشگری کمک کند، آمده است.

استراتژی بازاریابی شهری برای جذب مسافر
استراتژی بازاریابی شهری برای جذب مسافر

بازاریابی شهر چیست؟

بازاریابی شهری به یک استراتژی بازاریابی که در آن شهر خاصی مد نظر است، با هدف جذب تعداد بیشتری مسافر، اشاره دارد. به طور کلی، هدف از تلاش بازاریابی این است که یک شهر را از سایر شهرها متمایز کند. استراتژی‌های موفقیت آمیز در بازاریابی شهر می‌تواند به رونق صنعت گردشگری محلی کمک کند.

با Influencers رسانه‌های اجتماعی همکاری کنید

در عصر مدرن، اینفلوئنسرها (کسانی که دارای محبوبیت زیادی در رسانه‌های اجتماعی هستند) قدرت بازاریابی زیادی دارند. از این گذشته، بسیاری از افراد نسبت به برخی از کانال‌های تبلیغاتی و بازاریابی سنتی، بدبین شده‌اند  و برخی دیگر نسبت به بازاریابی از طرف سازمان‌ها یا گروه‌ها واکنش عکس نشان می‌دهند. همچنین اینفلوئنسرهای مختلف با جمعیت‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کنند و به شما امکان می‌دهند چندین کمپین را همزمان انجام دهید.

در سایر برنامه‌های تبلیغات آنلاین سرمایه گذاری کنید

طیف گسترده‌ای از تبلیغات در حوزه آنلاین وجود دارد و بسیاری از این موارد ممکن است ارزش استفاده برای استراتژی بازاریابی شهری را داشته باشد. به عنوان مثال، تبلیغات ویدیویی می‌تواند در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مورد استفاده قرار گیرد. بازاریابی محتوا (صوت، تصویر، صدا و ... ) در اپلیکیشن‌ها و هم در وب سایت شخصی امکان پذیر است و با تکنیک‌های بازاریابی مجدد می‌توان افرادی را که قبلاً از وب سایت هتل ها ، رستوران‌ها یا جاهای دیدنی ( جاذبه های گردشگری ) شهر بازدید کرده‌اند، هدف قرار داد.

 شهر خود را به صورت آفلاین تبلیغ کنید

در نهایت، ایجاد یک استراتژی بازاریابی قوی و آفلاین در سطح شهر نیز حائز اهمیت است، زیرا برخی افراد وقت زیادی را صرف گشت و گذار در دنیای وب نمی‌کنند. برخی از رسانه‌های آفلاین شامل روزنامه‌ها، نشریات مسافرتی و تبلیغات تلویزیونی است. این پلن‌ها همچنین می‌تواند در سطح محلی، ملی یا بین‌المللی انجام گیرند. در طی این فرآیند، مهم است که برای تبلیغات، بهترین زمان را انتخاب کرد که باید براساس داده، تجربه و منطق باشد. به عنوان مثال ممکن است شهر به دلیل هوای عالی، در ماه‌های تابستان از جذابیت خاصی برخوردار باشد، یا ممکن است یک مکان محبوب برای تعطیلات فصلی یا مناسبت‌ها باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]