اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810094355914124

کلینیک پوست و مو

کلینیک پوست و مو جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

کد: 139810094355914124

http://bit.ly/2QKn9Ie

، تهران , (اخبار رسمی): هدف از راه‌اندازی سایت کلینیک پوست و مو و لیزر جهاد دانشگاهی معرفی کامل کلینیک، خدمات، پزشکان و کادر درمانی، ایجاد امکان پرسش، پاسخ و راهنمایی علاقه‌مندان، تشریح امکانات و خدمات مرکز به‌طور کامل برای کاربران است.

کلینیک پوست و مو جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
کلینیک پوست و مو جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

سایت  کلینیک پوست و مو و لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران راه‌اندازی شد.

هدف از راه‌اندازی سایت کلینیک پوست و مو و لیزر جهاد دانشگاهی معرفی کامل کلینیک، خدمات، پزشکان و کادر درمانی، ایجاد امکان پرسش، پاسخ و راهنمایی علاقه‌مندان، قابلیت های درنظرگرفته شده برای سایت، سهولت و سادگی برای کاربران سایت جهت دسترسی به بخش‌های مختلف آن، تشریح امکانات و خدمات مرکز به‌طور کامل به زبان غیر علمی و ساده، گالری تصاویر با کیفیت بالا از محیط و خدمات درمانی کلینیک جهت آشنایی کاربران سایت و بخش پرسش و پاسخ جهت راهنمایی غیرحضوری متقاضیان و علاقه‌مندان در زمینه‌های درمان ضایعات پوستی، ترمیم پوست و مو است.

این مرکز خدمات تخصصی پوست و مو و لیزر در حال حاضر به عنوان زیرمجموعه مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد  دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با حضور شش متخصص پوست و مو که دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمی هستند به ارائه کلیه خدمات درمانی، جراحی و لیزر در این حوزه می‌پردازد.

این مرکز با همکار گروه پژوهش لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی پروژه‌های تشخیصی و درمانی متعددی به اجرا گذاشته شده است که برخی از این پروژه‌ها نه تنها در سطح کشور، بلکه در سطح بین المللی مطرح شده و افتخارات متعددی را کسب کرده است.

معرفی کلینیک پوست و مو و لیزر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

کلینیک تخصصی پوست و مو لیزر جهاد دانشگاهی از سال 1380 شروع به فعالیت کرده و زیر مجموعه و تحت نظر مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی است که در ان شش متخصص پوست و مو با بورد تخصصی و عضو هیئت علمی حضور دارند  که تمام خدمات تخصصی درمانی لیزر و جراحی را ارائه می‌دهند.

دستاوردهای شاخص کلینیک پوست و مو لیزر 

این مرکز با گروه پژوهشی لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی همکاری داشته و باهمکاری هم پروژه‌های درمانی متفاوتی را که در سطح بین المللی افتخارات فوق العاده‌ای را بدست اورده را انجام داده‌اند. این مرکز مجهز به تجهیزات نوین لیزر پزشکی بوده که خدمات خود را در زمینه‌های کاشت مو، لیزر لک‌های پوستی، جراحی سبک پوست، لیزر ضایعات مخاطی، تزریق‌های تخصصی، جوان کردن پوست، ترمیم زخم، جراحی پلاستیک با استفاده از بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت   Hair Removal   را انجام می‌دهند.

معرفی پزشکان کلینیک پوست و مو لیزر 

دکتر سهیلا ستوده دارای بورد تخصصی پوست و مو، دکتر لیلا عطایی فشتمی دارای بورد تخصصی پوست و مو و عضو هیئت علمیه، دکتر سید مهدی طبایی دارای بورد تخصصی پوست و مو و عضو هیئت علمیه، دکتر زهرا حسن علائی دارای بورد تخصصی پوست و مو، دکتر نسرین زند بورد تخصصی پوست ومو و عضو هیئت علمیه و … .

خدمات مربوط به کلینیک پوست و مو و لیزر

لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست، تزریق ژل، تزریق چربی، co2 فرکشنال، هایفوتراپی، لیفت بانخ، تزریق بوتاکس، مزوتراپی، میکرودرم، میکرونیدلینگ، RF فرکشنال، ساب سیژن، جراحی‌های پوستی، کاشت مو، کاشت ابرو، لیزر لک‌های پوستی، لیزر تاتو یا خالکوبی، لیزرهای کم توان، لیزر ضایعات مخاطی، کرایوتراپی، جراحی‌های ناخن و …

20 در صد تخفیف ویژه زمستانه از 20 اذرماه تا پایان دی ماه در نظر گرفته شده است که لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا (2017) انجام می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل و درمانگاه زخم و کلینیک پوست و مو وابسته به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران زیر نظر پزشکان دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمیه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی