اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981009435657009

تبریک آژانس تبلیغاتی باروک به خبرنگار خلاق کرمانشاهی

کد: 13981009435657009

http://bit.ly/2SC7M6b

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): مدیر آژانس تبلیغاتی باروک کسب مقام سوم جشنواره رسانه‌ای مداد قرمز جمعیت هلال احمر را به جناب آقای فرزاد نویدی از خبرنگاران خلاق، فعال و خوش ذوق کرمانشاهی تبریک گفت.

تبریک آژانس تبلیغاتی باروک به خبرنگار خلاق کرمانشاهی
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک، فرزاد نویدی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز کرمانشاه در دومین دوره جشنواره رسانه‌ای مداد قرمز جمعیت هلال احمر در بخش یادداشت رتبه سوم را کسب کرد.

هیات داوران این جشنواره، رتبه سوم را برای تهیه یاداشت «زلزله و لزوم توجه جدی به مقاوم‌سازی ساختمان‌ها» به خبرنگار ایرنا مرکز کرمانشاه اعطا کرد.

مدیر آژانس تبلیغاتی باروک کسب مقام سوم جشنواره رسانه‌ای مداد قرمز جمعیت هلال احمر را به جناب آقای فرزاد نویدی از خبرنگاران خلاق، فعال و خوش ذوق کرمانشاهی تبریک گفت.

میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک ضمن تبریک این موفقیت به ایشان، از همکاری‌های مداوم آقای نویدی با مجموعه باروک تشکر و قدردانی کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]