اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981009435727009

اکران کمپین تبلیغات ATL آژانس تبلیغاتی باروک برای کسب و کارهای برندکرمانشاه

کد: 13981009435727009

http://bit.ly/2F79OmG

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): آژانس تبلیغاتی باروک با یکی از برندهای زیر مجموعه خود که شرکت آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر است مفتخر است که اعلام کند فاز اول نخستین کمپین تبلیغات محیطی برند مبل کانزا را با هدف آگاهی از برند برای این مجموعه و نیز برای برند سالن زیبایی یانیز با هدف یادآوری برند انجام داد.

اکران کمپین تبلیغات ATL آژانس تبلیغاتی باروک برای کسب و کارهای برندکرمانشاه
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس تبلیغاتی باروک در یک ماه گذشته کمپین‌های تبلیغاتی ۲ پروژه موفق خود را شامل برندهای کانزا و یانیز را در قالب تبلیغات محیطی ATL انجام داد.

آژانس تبلیغاتی باروک با یکی از برندهای زیر مجموعه خود که شرکت آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر است مفتخر است که اعلام کند فاز اول نخستین کمپین تبلیغات محیطی برند مبل کانزا را با هدف آگاهی از برند برای این مجموعه با هدف یادآوری برند انجام داد.

همچنین کمپین تبلیغاتی ATL را برای برند سالن زیبایی یانیز با هدف یادآوری برند، از طراحی تا اجرای آن را پیاده سازی کرد.

گفتنی است این روش تبلیغات در زمینه آگاهی عمومی از برند و استراتژی هدف گیری مشتریان اجرا می‌شود و تنها هدف فروش را دنبال نمی‌کند.

تبلیغات ATL آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر بصورت وسیع و با هدف‌گیری خاص برای طیف کثیری از مردم و مخاطبان انجام می‌شوند که در آن برای ساخت برند و اطلاع رسانی به مشتریان احتمالی آن به کار گرفته می‌شوند.

آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر با تخصص در زمینه ارتباطات، روابط عمومی و تبلیغات محیطی فعالیت می‌کند.

لازم به ذکر است دو کمپین اکران شدهء فوق، خروجی یک ماه گذشتهء آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر است که حدود ۵۰ عدد از بیلبوردهای سطح شهر کرمانشاه را که در فضاهای مناسب جایگاه سازی شده‌اند را پوشش می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]