اطلاعات تماس
  • 051388*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810094357313986

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی بدون داشتن حساب توسعه دهنده

کد: 139810094357313986

http://bit.ly/2QbPkzx

، (اخبار رسمی): انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی بدون داشتن حساب توسعه دهنده چگونه ممکن است؟ در ادامه روشی سریع برای انتشار برنامه در گوگل پلی آمده است.

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی بدون داشتن حساب توسعه دهنده
انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، گوگل پلی بزرگترین پلتفرم برای انتشار و فروش اپلیکیشن‌ها است. به همین دلیل، اهمیت انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی برای تمام دولوپرها واضح است. می‌توان گفت، برای اینکه توسعه دهنده بتواند حاصل دسترنج خود را به نتیجه برساند، باید اپ خود را در یک مارکت منتشر کند و اگر این مارکت جهانی و پر مخاطب باشد چه بهتر!

امّا متاسفانه به دلیل تحریم‌های موجود، امکان ساخت اکانت توسعه دهنده و انتشار برنامه در گوگل پلی توسط توسعه دهندگان ایرانی وجود ندارد و همین مسئله موانع بسیاری در بر سر راه دولوپرهای ایرانی گذاشته است.

در ادامه مراحل انتشار برنامه در Google Play آمده است.

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی بدون ساخت اکانت دولوپر گوگل

اوّلین و مهم ترین پیش نیاز برای انتشار اپ در گوگل پلی داشتن اکانت توسعه دهنده است. ساخت اکانت توسعه دهنده گوگل نیاز به پرداخت هزینه 25 دلاری دارد که متاسفانه سوای از بحث ممکن نبودن انجام پرداخت‌های ارزی در ایران، اطلاعات هویتی ایرانی نیز برای گوگل قابل قبول نیست.

امّا این محدودیت باعث نمی‌شود که توسعه دهندگان ایرانی از جهانی شدن اپ خود محروم شوند. اگر مایل به قرار دادن برنامه در گوگل پلی هستید یا به دنبال ساخت اکانت دولوپر گوگل هستید، تیم تاپ سئو در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

تیم تاپ سئو با در اختیار داشتن اکانت‌های بین المللی، می‌تواند امکان انتشار برنامه شما در گوگل پلی را با قیمتی مناسب فراهم کند و بعد از انتشار اپلیکیشن نیز به شما پشتیبانی ارائه دهد.

علاوه بر این، اگر مایلید که اپلیکیشن شما با نام و برند خودتان منتشر شود، می‌توانید کار خرید حساب توسعه دهنده گوگل را به تاپ سئو بسپارید. شما می‌توانید با هزینه‌ای مناسب اکانت دولوپر گوگل تهیه کرده و با آسودگی خاطر، هر تعداد اپلیکیشن که مایل هستید در آن منتشر کنید.

مراحل انتشار برنامه در گوگل پلی

ساخت اکانت دولوپر:  ساخت این اکانت اولین قدم برای انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی است.

ایجاد اپلیکیشن در کنسول: در این مرحله باید کنسول اپلیکیشن خود را راه اندازی کنید. برای این کار در منو روی  Create Application کلیک کنید، عنوان اپ خود را انتخاب کرده و سپس روی Create کلیک کنید.

جزئیات مربوط به اپ خود را آماده کنید: این جزئیات شامل عنوان (حد اکثر 50 کاراکتر)، توصیف کوتاه (حداکثر 80 کاراکتر) و توصیف کامل (حد اکثر 4000 کاراکتر) می شود. همچنین باید اسکرین شات‌ها و ویدئو، دسته بندی، اطلاعات تماس و قوانین مربوط به اپ خود را تعیین کرد.

فایل APK اپ خود را آپلود کنید: برای این کار ابتدا به منویی که در بخش دو گفته شد بروید و سپس از قسمت Release management به بخش App releases بروید. سپس باید انتخاب کنید که آیا مایلید اپ را برای تست منتشر کنید یا برای تولید نهایی. زمانی که روی Create release کلیک کنید، در بخش بعدی می‌توانید APK اپ خود را آپلود کنید.

ریتینگ مناسب اپ خود را تعیین کنید: در این بخش شما باید پرسشنامه‌ای را پاسخ دهید تا تعیین شود اپلیکیشن شما برای چه رده سنی مناسب است.

قیمت گذاری را تعیین کنید: توجه داشته باشید که انتشار اپ پولی یا دارای پرداخت درون برنامه‌ای نیازمند داشتن مرچنت اکانت گوگل است. اگر اکانت مرچنت ندارید، اپ خود را باید رایگان منتشر کنید.

انتشار اپلیکیشن: بعد از اینکه مطمئن شدید همه چیز به درستی تنظیم شده است، می‌توانید اپلیکیشن خود را منتشر کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تاپ سئو

با توجه به پیشرفت روزافزون علم اینترنت و افزایش رقابت‌های تجاری در دنیای وب، متخصصین ما گرد هم آمده‌اند تا تمام تجربه، تخصص، سابقه و تلاش خود را در جهت آسان‌تر کردن مسیر هدف و رشد شما بگذارند و تمام سعی ما بر این است تا شما در مدت‌زمان کوتاه به بالاترین حد خود برسید.

اطلاعات تماس
  • 051388*****
[نمایش اطلاعات]