اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810094357514102

باغ عمارت عکاسی نیکان

راهنمای انتخاب باغ آتلیه عکاسی

کد: 139810094357514102

http://bit.ly/2SCVdHK

، تهران , (اخبار رسمی): در حال حاضر عکاسی در باغ آتلیه و باغ عمارت به دلیل داشتن لوکیشن‌های مختلف مخاطبان زیادی پیدا کرده است در ادامه سعی شده مهم ترین ویژگی‌های انتخاب یک باغ آتلیه و عمارت خوب برای عکاسی و فیلم برداری بررسی شود.

راهنمای انتخاب باغ آتلیه عکاسی
باغ آتلیه نیکان
راهنمای انتخاب باغ آتلیه عکاسی
باغ آتلیه عکاسی نیکان

نکات مهم در انتخاب باغ آتلیه عروسی

تصورکنید سال‌ها از روز ازدواج شما گذشته و حال و هوای یادآوری خاطرات شیرینِ به یاد ماندنی ترین روز زندگیتان را در سر دارید. مایلید ساعتی فارغ از روزمرگی، کنار همسر خود به آن تاریخ مهم در تقویم زندگیتان سفر کنید و شادی و هیجان آن روز زیبا را دوباره زنده کنید. برای سفر در زمان، سراغ فیلم و آلبوم عکس ‌های عروسی می‌روید و تک به تک قاب‌های ماندگار آن روز را ورق می‌‌زنید. حسی که از مرور یادگاری‌های باشکوه ترین روز زندگیتان به شما دست می‌دهد چیست؟

بدیهی است که دوست دارید یادگاری آن روز هم مانند خودش ایده آل و باشکوه باشد؛ پس به زمان حال برگردید و با ما همراه شوید تا شما را با مهم ترین نکات انتخاب یک باغ آتلیه و عمارت خوب برای عکاسی و فیلم برداری روز عروسی آشنا کنیم.

جست و جو و استفاده از مشاوره برای مناسب ترین انتخاب

گام نخست و البته بسیار مهم برای یک انتخاب مناسب، تحقیق و پرس و جو و تهیه فهرستی از باغ آتلیه‌ها و عمارت‌های موجود در شهر شماست. برای این کار می‌توان از تجربیات زوج‌هایی که به تازگی ازدواج کرده‌اند نیز بهره شد. سعی کنید حتما نمونه کار آتلیه‌ها را ببنید و خوب بررسی کنید. صبور باشید، هر چه نیرو و زمان بیشتری در این مرحله صرف کنید پشیمان نخواهید شد؛ چرا که پیدا کردن یک تیم حرفه‌ای و کاربلد نه تنها شما را آسان‌تر و سریع‌تر به هدف می‌رساند، بلکه از هدر رفتن زمان و تحمیل هزینه‌های گزاف نیز جلوگیری می‌کند.

برآورد هزینه باغ آتلیه

نکته مهم دیگری که در انتخاب باغ آتلیه باید به آن توجه داشت میزان هزینه‌ای است که مایلید برای خدمات عکاسی و باغ عکاسی بپردازید؛ در مورد میزان هزینه‌های جانبی تهیه عکس و آلبوم نیز، اطلاعات کافی کسب کنید. سعی کنید همزمان در کنار جست و جوهایی که انجام می‌دهید، فاکتور هزینه را مد نظر داشته و فراموش نکنید همیشه گران ترین خدمات، بهترین‌ها و باکیفیت ترین‌ها نیستند.

مدیریت زمان

اگر باغ آتلیه عکاسی که انتخاب می‌کنید محلی غیر از باغ یا تالار مراسم و پذیرایی میهمانان شماست به مسافت میان آن‌ها نیز دقت کنید شاید فکر کنید چندان مهم نیست اما در مدیریت زمان کافی برای عکاسی و فیلم برداری، رسیدن به موقع شما به محل برگزاری مراسم و کاهش استرس‌های بیهوده در زمان بندی هایتان بسیار کمک می‌کند. البته توصیه می‌شود برای عکاسی خود، پیش از عروسی یک روز معین را انتخاب کنید تا به باغ عکاسی رفته و با صبر و حوصله، عکاسی فرمالیته (پیش کاری قبل از عروسی) خود را انجام دهید.

طراحی فضا و کیفیت تجهیزات و خدمات در باغ آتلیه

به یاد داشته باشید در زمان بازدید از باغ آتلیه، به فضا و طراحی‌های داخلی آن‌ها خوب دقت کنید. تجهیزات مناسب نورپردازی، کیفیت دوربین، جزییات معماری عمارت و اکسسوری‌های فضای باغ، همگی در کیفیت و زیبایی نتیجه کار و رضایت مندی شما اثرگذارند. علاوه بر این، عروس و داماد برای عکاسی به آرایشگر حرفه‌ای نیاز دارند. حضور آرایشگر عروس و داماد در تمام مدت همراه شما، امری ضروری است. بنابراین پیش از انتخاب باغ عکاسی، مطمئن شوید که آرایشگرهای حرفه‌ای در تمام مدت در کنار شما هستند.

تجهیزات و امکانات باغ آتلیه

این که باغ آتلیه‌ای که انتخاب می‌کنید، دارای فضای سبز زیبا، استخر، عمارت شیک و آلاچیق باشد، دست شما را در ثبت عکس‌های متنوع و زیبا باز می‌گذارد. در نهایت این عکس‌های شما هستند که با ورق خوردن آلبوم، تک به تک در مقابل چشمانتان خاطرات گذشته را زنده می‌کنند. پس از زیبایی ظاهری و جزییات باغ عکاسی خود غافل نشوید.

رزرو باغ آتلیه

بعد از در نظر گفتن نکات بالا نوبت آن است که زمان مورد نظر خود جهت عکاسی یا فیلم برداری را با مدیریت باغ آتلیه هماهنگ کرده و فرآیند رزرو باغ عمارت را انجام دهید لازم به ذکر است حتما برای رزرو باغ برای زمان مشخص شده توافقی بین دوطرف تبادل شود تا با خیالی راحت در زمان مورد نظر در محل باغ حضور پیدا کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

باغ عمارت عکاسی نیکان

باغ عمارت نیکان دارای یک باغ زیبا و سرسبز می باشد . فضای باز باغ دارای لوکشین های مختلف و زیبایی از جمله آلاچیق ، کافی شاپ ،استخر و ... است و با توجه به موقعیت مکانی باغ این فرصت را به خانم های محجبه میدهد که با خیال راحت در این فضا به عکاسی بپردازند

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مد و لباس | سرگرمی و تفریح