اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810094358812920

استراتژی قیمت گذاری برای افزایش درآمد هتل

کد: 139810094358812920

http://bit.ly/2Ql3tup

، (اخبار رسمی): برای افرادی که در صنعت هتلداری فعالیت می‌کنند، به حداکثر رساندن درآمد از اولویت‌های اصلی است و دستیابی به این هدف غالباً در زمان مناسب به استراتژی مناسب قیمت گذاری نیاز دارد. در حقیقت، ایجاد تنظیم نرخ اتاق بر اساس تقاضا، تقسیم مشتری و سایر عوامل می‌تواند کلید موفقیت کلی کسب و کار باشد.

استراتژی قیمت گذاری برای افزایش درآمد هتل
قیمت گذاری هتل

فروش

اصل اساسی فروش، شامل تشویق مشتریان برای صرف هزینه بیشتر در رزرو هتل است و یک مؤلفه اساسی هر استراتژی مؤثر مدیریت درآمد هتل در صنعت هتل است. این روش می‌تواند به معنای ترغیب یک مهمان برای ارتقا به یک اتاق بهتر یا پرداخت بیشتر برای یک اتاق با نمای مطلوب‌تر باشد. همچنین می‌تواند به معنای ترغیب میهمانان به پرداخت هزینه بیشتر برای تختخواب با اندازه کینگ باشد. روش‌های فروش در اغلب موارد موفقیت آمیز است، بنابراین می‌توان در حالی که میهمانان در حال انتخاب اتاق هستند گزینه‌های بهتر و ارائه خدمات بیشتر را تبلیغ کرد.

فروش متقابل

در صنعت هتلداری ، این روش به طور معمول به خدمات اضافی، مانند تورهای محلی، ماساژ یا خدمات سالن بدنسازی اشاره دارد.

مدیریت عالی و نظرسنجی

درنهایت، نظر مثبت میهمانان منجر به بهبود نرخ تبدیل می‌شوند. در واقع ، هنگامی که دو هتل کالای مشابه را ارائه می‌دهند، یکی از آنها با نظرسنجی مثبت توسط مشتریان انتخاب می‌شود. به همین دلیل، برای به حداکثر رساندن درآمد، مهم است که یک استراتژی جامع مدیریت نظرسنجی و بازخورد داشت. این روش به معنای تلاش برای ارائه یک تجربه عالی به مشتری، ترغیب میهمانان به نظرسنجی و بازخورد ارسال شده در سایت‌های رسانه‌‌های اجتماعی است.

سامانه رزرواسیون های هتل جهت کسب رضایت و اعتماد مسافران عزیز مشهد مقدس، اقدام به ارائه اقامت رایگان تحت عنوان طرح سفر اولی ها کرده که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت hihotel.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]