اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810104359413016

روش‌های جدید کسب درآمد در ایران سال 1398

کد: 139810104359413016

http://bit.ly/2Q920at

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه نحوه درآمدزایی در وضعیت اقتصادی فعلی کشور بررسی شده است. روش‌های جدیدی در این مقاله معرفی شده که قطعاً می‌تواند راهنمایی برای شروع کسب و کار موفق برای کاربران باشد.

روش های جدید کسب درآمد در ایران سال 1398
روش‌های جدید کسب درآمد در ایران سال 1398

شرایط کلی ایجاد کسب و کار پرسود

شاید با خود بگویید که این روش‌ها نیازمند دانش بسیار زیاد، مهم ترین نکته برای ایجاد کسب و کار پربازده خلاقیت است.

کارآفرینانی که قصد دارند کسب و کارهای پرسود تاسیس کنند، باید بدانند که هسته‌ای اصلی فعالیت بسیاری از کسب و کارهای پرسود مربوط به محصولات جدیدی که پیش از شروع این کسب و کارها در بازار تقاضای زیادی برای آنها وجود نداشته و این مشاغل می‌توانند با ایجاد حس نیاز در مشتری بازار خیلی بزرگی را برای خود ایجاد کنند.

این محصولات شامل سه دسته هستند:

  • محصولات ضاهراً بی ارزش.
  • محصولاتی که در مکان‌های خاصی امکان استفاده از آنها وجود ندارد.
  • محصولاتی جدیدی که هنوز مردم در رابطه با آنها اطلاعات کافی ندارند، بنابراین تمایلی به خرید از خود نشان نمی‌دهند.

در موقعیت‌های فوق اگر افراد بتوانند بازاریابی درستی داشته باشند می‌توانند سهمی از بازار را برای خود بگیرند.

چند روش جالب درآمدزایی

  • فروشگاه اینترنتی

اگر کمی اینترنت را جستجو کنید با چند نمونه از این فروشگاه‌های اینترنتی روبرو خواهید شد. این فروشگاه‌ها با هر ابعاد سرمایه‌ای تقریباً قابل راه اندازی هستند، اگر سرمایه زیادی ندارید و ایده خوبی برای پیاده سازی فروشگاه دارید یکی از گزینه‌های شما می‌تواند تاسیس کسب و کار فوق باشد.

  • آموزش آنلاین

احتمالاً  برخی از پیج‌ها و کانال‌های تلگرامی را دیده‌اید که محتوا آموزشی ارائه می‌دهند، باید گفت که وبسایت‌های تخصصی در حوزه آموزشی موجود هستند که کاربران روزانه به آنها مراجعه می‌کنند، افرادی که در بخش خاصی مهارت دارند می‌توانند مشارکت داشته باشند.

  • کسب درآمد از طریق خانه بازی

قطعاً یکی از بهترین پیشنهادها برای هر نوع قشری می‌تواند تاسیس کسب و کار خانه بازی باشد.

دلایل محبوبیت کسب و کار خانه بازی

از جمله این دلایل می‌توان دست یافتن به سود زیاد از طریق سرمایه‌ی کم و همچنین اطمینان بیش‎تر از کسب درآمد در ایران اشاره کرد زیرا به دلیل تقاضای زیاد برای چنین مراکزی، کسب و کار خانه بازی به یکی از سودآورترین روش‌‎های کسب درآمد در ایران تبدیل شده است.

خانه بازی کودک تفاوت‌هایی با مهدکودک دارد که یکی از آنها عدم نیاز به دریافت مجوز است، خانه‌های بازی اغلب از کودکان به صورت ساعتی نگهداری می‌کند و دارای هر صندوق در هر بخش است.

شرایط تاسیس خانه بازی کودک

1. مکان مناسب برای خانه بازی

محلی که برای تاسیس مرکز بازی خود در نظر می‌گیرید بسیار مهم است، به طور مثال فضای شما باید سرپوشیده باشد، بهتر است که در خیابان اصلی واقع شده باشد.

2. خرید وسایل مناسب

درآمد خانه بازی کودک به حدی است که می‌توان هزینه‌هایی که برای خرید تجهیزات بازی مصرف شده را به صورت سود برگرداند. باید تجهیزات مدرن برای هر سنی از کودکان تهیه شود.

3. عدم وجود محدودیت‌های دولتی

البته هر کاری که قصد انتخاب آن وجود داشته باشد، باز هم یکسری محدودیت‌ها وجود دارد. در مقایسه با سایر کارها، راه اندازی کسب و کار خانه بازی از نظر قانونی راحت‌تر است و صاحبان این کسب و کارها با مسائل زیادی روبرو نیستند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های ایجاد کسب و کار جدید و راه اندازی خانه بازی و همچنین دریافت مشاوره رایگان کسب و کار یا دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق لینک www.bazisazan.com اقدام یا با شماره 44288050-021 در ارتباط باشند.

در این ویدئو ما 5 روش سرمایه گذاری در اقتصاد حال حاظر کشور را توضیح داده ایم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بازی سازان

شرکت بازی سازان تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات بازی کودک می باشد. از جمله مشاغل مخاطب این محصولات؛ مهد و مراکز بازی کودک، پارک، خانه بازی و شهربازی می باشند. مشاوران این شرکت 24 ساعته به صورت حضوری و آنلاین آماده ی خدمت رسانی هستند. کارشناسان بازی سازان از صفر تا صد تجهیز مرکز شما در کنارتان خواهند بود.

اطلاعات تماس
  • 021442*****
[نمایش اطلاعات]