اطلاعات تماس
  • 093923*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810104360514042

قانون جذب چیست؟

کد: 139810104360514042

http://bit.ly/3016IdS

، (اخبار رسمی): همه‌ی افراد تاکنون بارها و بارها اسم قانون جذب را شنیده‌اند.

قانون جذب چیست؟
قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟ 

اطلاعات زیادی در مورد قانون جذب وجود دارد. شاید در مورد قانون جذب شما نیز پست‌هایی دیده و یا حرف‌هایی شنیده باشید. شاید درباره درست و غلط بودن آن و یا حتی صحت و سقم آن نیز نظرات دیگران به گوشتان رسیده باشد.

و همه‌ی اینها روی هم رفته سبب شده که افراد خیلی زیادی درک درستی از راز قانون جذب نداشته باشند.

بسیاری بیان می‌کنند که به هرچه فکر کرد همان می‌شود اما درواقع همه‌ی این افراد درک حقیقی از قانون جذب ندارند و یا شنیده‌ها و آگاهی‌هایی که دارند بسیار اندک است.

در واقع هستند افراد بسیاری که قانون جذب را یا رد می‌کنند و یا به درستی درک نکرده‌اند و یک جایی گوشه ذهنشان به آن فکر می‌کنند.

اما به راستی قانون جذب چیست؟ آیا واقعا ما به هرچه فکر کنیم اتفاق می‌افتد؟ آیا قانون جذب به این شکل عمل می‌کند؟

جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم بر پایه انرژی شکل گرفته است. همه‌ی موجودات زنده و غیر زنده از انرژی تشکیل شده‌اند. طبیعت یک جور انرژی است. غذاهایی که می‌خوریم انرژی هستند.

در ادامه برای توضیح بیشتر مطلب داستان انرژی از بدو خلقت این جهان هستی بررسی شده است.

خدای مهربان و یکتا یا همان منبع کائنات یا مبدا کائنات جهان هستی را خلق کرد. خداوند انسان را خلق کرد و به انسان انرژی ای از خودش بخشید که قدرت خلق کنندگی دارد. یعنی انسان بعنوان ادامه‌ای از انرژی مبدا و یا همان خداوند قدرت این را دارد که با اتصال به مبدا انرژی و یا خداوند این انرژی را به هرشکلی که می‌خواهد، شکل دهد و به این ترتیب قدرت خلق کنندگی دارد.

انسان انرژی را به شکل خانه شکل داد و خانه‌ای برای خودش ساخت. انسان انرژی را به شکل تکنولوژی شکل داد و تکنولوژی‌ها خلق شد. انسان انرژی را به شکل ادامه‌ی نسل شکل داد و انسان‌های دیگر متولد شدند. انسان انرژی را به شکل کشتی شکل داد و کشتی‌ها خلق شدند.

انسان انرژی را به شکل ثروت و یا فقر، سلامتی و یا بیماری، رابطه عاشقانه و یا تنهایی، روابط اجتماعی و یا تنهایی شکل داد. انسان با تکیه بر انرژی مبدا این انرژی را به شکل‌هایی مختلف درجهان هستی خلق کرد.

حال در این جهان ساخته شده برپایه‌ی انرژی قانونی وجود دارد بنام قانون جذب. اما قانون جذب چیست و چگونه کار می کند؟

جهان هستی برپایه قوانین ثابت و قدرتمندی خلق شده است دقیقا مثل ریاضیات. در ریاضیات همیشه دو بعلاوه دو چهار میشود، دو بعلاوه دو همیشه و همیشه چهار است. این یک قانون است و کم و زیاد هم نمی‌شود. روانشناسی قانون جذب هم دقیقا همینطور عمل می‌کند.

اگر همه‌ی رویدادها و اتفاقات، همه افراد، همه مکان‌ها و خلاصه کل جهان هستی را انرژی درنظر گرفت، قانون جذب می‌گوید که انرژی‌های همسان درکنار هم قرار می‌گیرند.

نکته بسیار مهمی اینجا مطرح می‌شود که باور ما (فکری که بی نهایت بار در ذهن ما تکرار شده است) نیز دارای انرژی است. اعمالی که ما با توجه به باورمان انجام می‌دهیم و نتایج زندگی را شکل می‌دهند هم دارای انرژی هستند. نتیجه‌ی زندگی که ما برای خود خلق کرده‌ایم هم یک انرژی است.

قانون جذب می‌گوید که انرژی‌های همسان یکدیگر را جذب می‌کنند.

اگر شما ثروتمند باشید و خودساخته و با اعتمادبه نفس (که اینها دستاورد میلیون‌ها فکری است که تکرار کرده و باور داشته‌اد و عمل کردید و نتیجه گرفتید) احتمالا با کسانی هم که دوست هستید و رفت و آمد دارید همین سطح از انرژی وفرکانس را دارید.

مهم نیست که شما در چه زمینه‌ای فعال هستید و دوستان شما در چه زمینه‌ای، مهم نیست شما چه رشته تحصیلی دارید و بقیه چه رشته‌ای را انتخاب کرده‌اند، مهم این است که از نظر انرژی دریک سطح هستید.

انسان با باورهای که برمبنای آنها عمل می‌کند، زندگی خود را خلق می‌کند.

در این میان هم، زندگی ما، افرادی که در زندگی ما هستند، اتفاقاتی که در زندگی ما می‌افتند، چیزهایی که در زندگی داریم همه و همه با فرکانس و انرژی ما یکی هستند و انرژی‌های همسان در کنار همدیگر قرار می‌گیرند.

این یعنی راز قانون جذب.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 093923*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

روانشناسی و موفقیت