اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981010436208624

حضور مدیر و موسس تستاپ در برنامه پایش شبکه یک

انتخاب مدیر و موسس تستاپ به عنوان جوان موفق ۹۸ در برنامه پایش

کد: 13981010436208624

http://bit.ly/2FipLqv

، (اخبار رسمی): امیررضا کشاورز مهرماه سال ۱۳۹۸ به عنوان مدیر و موسس تستاپ، سامانه آنلاین ارزیابی و آنلاین در برنامه پایش حضور پیدا کردند. او در این برنامه با رای مردمی به عنوان جوان موفق کارآفرین مهرماه 98 انتخاب شد.

انتخاب مدیر و موسس تستاپ به عنوان جوان موفق ۹۸ در برنامه پایش
انتخاب مدیر و موسس تستاپ به عنوان جوان موفق ۹۸ در برنامه پایش

امیررضا کشاورز به عنوان یک کارآفرین و موسس در این برنامه صحبت کرد. وی معتقد بود عامل پیشرفت و دستیابی به موفقیت، پشتکار است. امیررضا کشاورز در این برنامه درباره ماهیت تستاپ و شروع فعالیت تستاپ صحبت کرد.

تستاپ از زبان امیررضا کشاورز

«تستاپ یک سامانه آنلاین برگزاری آزمون آنلاین است. ما در تستاپ این توانایی را داریم که هر نوع آزمون و ارزیابی را در بستر وب پیاده سازی کنیم. این قابلیت در تستاپ وجود دارد که در حوزه‌های مختلف وارد شود.

تستاپ در ابتدای شروع فعالیت خود در حوزه‌های منابع انسانی و روانشناسی وارد شد و توانست خدمات زیادی را در حوزه‌های استخدامی و افزایش بهره وری کارمندان به سازمان‌ها بدهد. همچنین این سامانه خدماتی را در زمینه‌های روانشناسی و روانپزشکی در حوزه درمان به روانشناسان و روانپزشکان ارائه داده است.»

امیررضا کشاورز در سخنان پایانی خود گفت: «ما به همین جا محدود نیستیم و توانسته‌ایم یک سری آزمون‌های آموزشی مانند آزمون‌های زبان، کامپیوتر و … را در بستر وب پیاده سازی کنیم.»

موسس تستاپ، جوان موفق برنامه پایش

بعد از مصاحبه بالا با امیررضا کشاورز، او به عنوان مدیر و موسس سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون تستاپ، در برنامه زنده پایش که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، با رای مردمی به عنوان جوان کارآفرین موفق انتخاب شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت تستاپ مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه آزمون آنلاین تستاپ

تستاپ به عنوان سامانه هوشمند ساخت و برگزاری آزمون های آنلاین، ابزاری قدرتمند با توانایی منحصر به فرد در ارزیابی و سنجش توان علمی و تخصصی افراد و سازمان ها را در اختیار می گذارد .علاوه بر این تستاپ با دارا بودن پکیج های آماده آزمون به همراه جواب هایی با محتوای آموزشی، به عنوان مرجعی معتبر درحوزه آموزش و امتحان برای دانش پذیران، دانش آموزان، دانشجویان و متخصصین در رشته های مختلف محسوب می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کارآفرینی و استارتاپ | علم و آموزش