اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810104362714133

استودیو کروماکی، دریچه‌ای به دنیای جادویی تصویر

کد: 139810104362714133

http://bit.ly/2ZSr20Z

، تهران , (اخبار رسمی): شاید بتوان گفت پرده سبز و استودیو کروماکی وسیله‌ای برای به تصویر کشیدن ناممکن‌ ها است. همه در فیلم‌ها و سریال‌ها دیده‌اند که بازیگران در صحنه‌های شگفت انگیز و بی نظیری که در دنیای واقعی وجود ندارد می‌نشینند، راه می‌روند و گاهی وقت‌ها هم پرواز می‌کنند.

استودیو کروماکی ، دریچه ای به دنیای جادویی  تصویر
استودیو کروماکی

استودیو کروماکی در واقع بستری است که در آن تخیل می‌تواند تا بی نهایت به پرواز در آید.

از فناوری صفحه نمایش سبز (پرده کروماکی)  برای تولید محصولات تصویری در سراسر جهان استفاده می‌شود. دلایل این استفاده همه جانبه هم صرفه جویی در وقت و هزینه و … است.

داشتن یک محیط استودیویی مناسب با امکانات حرفه‌ای همیشه یکی از دغدغه‌های مهم فیلم سازان بوده است. استودیو فیلم برداری و عکاسی محراب تلاش کرده تا محیطی حرفه‌ای برای استفاده  برنامه سازان، تصویر برداران، عکاسان، شرکت‌های تبلیغاتی و همه همکاران و فعالان این عرصه به وجود آورد تا علاوه بر کمک برای ساخت آثار تصویری با کیفیت بتواند تا حد امکان هزینه‌های تولید را هم پایین بیاورد.

اسیتودیو کروماکی محراب با مساحت 7*5 و ارتفاع 3.5 متر فضایی مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری در زمینه‌های صنعتی، هنری، اموزشی و غیره را دارد. در این استودیو سه پرده‌ سفید، مشکی، خاکستری برای ضبط تصاویر استودیویی و دو پرده سبز و آبی برای فیلم برداری کروماکی و استفاده از جلوه‌های ویژه تصویری قرارا داده شده است،  همچنین وجود عایق صوتی مناسب و فراهم بودن امکانات حرفه‌ای صدابرداری و نورپردازی، به مراجعان این امکان را می‌دهد که بتوانند تجربه‌ای حرفه‌ای  لذت بخش را در استودیو کروماکی محراب داشته باشند.

مخاطب استودیو کروماکی محراب چه کسانی هستند؟

تولید کنندگان ویدئو و تیزرهای تبلیغاتی و کسانی که به دنبال ساخت فیلم آموزشی اجرای انواع پروژه عکاسی ضبط برنامه‌های مختلف تلویزیونی و اینترنتی و تمام کسانی که قصد ساخت ویدئوهای مختلف در محیط استودیویی و کروماکی دارند.

استودیو تصویربرداری محراب تاکنون افتخار همکاری با بسیاری از برندهای مطرح مانند بیمه ایران، میتاپس (تجارب مدیران)، موسسه نسل اندیشه سبز (دیرین دیرین)، اپلیکشن پرداخت تومن، شرکت ملی گاز و ایران آروین را داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استودیو کروماکی محراب

استودیو کروماکی محراب یکی از خدمات کانون تبلیغاتی محراب است که با در اختیار قراردادن پیشرفته ترین لوازم تصویر برداری و استفاده پرده سبز با رنگ سفارشی و با هدف ارائه‌ی خدمات به همکاران و علاقه مندان به حوزه‌ی تصویربرداری و فیلمبرداری ایجاد شده است و در نظر دارد با حفظ کیفیت آثار، هزینه‌های اجرایی برای این دسته از مخاطبین را تا حد امکان کاهش دهد. داشتن یک محیط استودیویی مناسب با امکانات حرفه ای همیشه یکی از دغدغه های مهم فیلم سازان بوده است. استودیو کروماکی محراب تلاش کرده تا محیطی حرفه ای برای استفاده برنامه سازان، تصویر برداران، عکاسان ، شرکت های تبلیغاتی و همه همکاران و فعالان این عرصه به وجود بیاورد تا علاوه بر کمک برای ساخت آثار تصویری با کیفیت بتواند تا حد امکان هزینه های تولید را هم پایین بیاورد.

اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | رسانه‌ها