اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981011436376379

تقدیر از مدیر کنترل کیفیت شرکت سیمان نهاوند در همایش ملی استاندارد

کد: 13981011436376379

http://bit.ly/2sPDEK4

، نهاوند , (اخبار رسمی): در آیین بزرگداشت روز جهانی استاندارد که به میزبانی اداره کل استاندارد استان همدان برگزار شد از مهندس ایمان صلحی به عنوان مدیر کنترل کیفی برتر استان با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم که به مناسبت روز جهانی استاندارد برگزار شد از واحدهای تولیدی نمونه و مدیران کنترل کیفیت نمونه سطح استان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

به منظور ارزیابی مدیران کنترل کیفیت مواردی همچون مشارکت در تدوین و اصلاح استاندارد‌های ملی، فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با محصول تولیدی، میزان رشد بهبود کیفیت نسبت به سال قبل، کنترل و نظارت برمواد اولیه فرآیند و محصول نهایی، حضور فعال در دوره‌های آموزشی، ارسال مستمر گزارشات کنترل کیفیت به اداره استاندارد و همچنین همکاری و فعالیت در زمینه رفع نواقص و مشکلات موجود در اداره کل استاندارد، دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت آزمایشگاه‌ها ISO/IEC 17025 مد نظر بوده است.

لازم به ذکر است مهندس ایمان صلحی برای چهارمین سال متوالی به عنوان مدیر کنترل کیفیت نمونه استانی انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سیمان نهاوند

شرکت سیمان نهاوند با ظرفیت 3300 تن در روز در استان همدان، شهرستان نهاوند در تاریخ 25/6/1382 به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و طی شماره 209132 در اداره کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی سیمان تهران به ثبت رسیده است. مرکز اصلی شرکت تهران و محل کارخانه در شهرستان نهاوند واقع شذده است. موضوع فعالیت شرکت، فعالیت‌های تولیدی، خدماتی و بازرگانی، سرمایه گذاری در شرکت‌ها، تشکیل و توسعه انواع شرکت‌ها و انجام کلیه عملیات مجاز برای تحقق اهداف شرکت است. ظرفیت تولیدی کارخانه به میزان 3300 تن سیمان خاکستری در روز است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]