اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810114363914003

زمان ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99

کد: 139810114363914003

http://bit.ly/2TcLJ6n

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت نام کنکور سراسری 99 امسال از تاریخ 1399/11/16 آغاز و در تاریخ 1399/11/24 به پایان می‌رسد. داوطلبان محترم کنکور سراسری 99 باید برای ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. در خصوص ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری نکات مهمی وجود دارد که داوطلبان باید نسبت به آن آگاه شوند.

زمان ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99
زمان ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99

طبق اعلام سازمان سنجش ثبت نام اینترنتی کنکور سراسری 99 از روز چهارشنبه 1399/11/16 شروع شده و تا 8 روز ادامه دارد. داوطلبان کنکور سراسری 2 دسته هستند. یک دسته افرادی هستند که دانش آموز سال آخر  دبیرستان بوده و دسته دوم کسانی که یا قصد تحصیل مجدد دارند یا به اصطلاح پشت کنکوری هستند ویا قبلاً در کنکور سراسری شرکت نکرده‌اند  و امسال می‌خواهند شرکت کنند. نکته مهم اینجاست که نحوه ثبت نام این افراد با هم متفاوت است. این تفاوت در نحوه و شیوه ثبت نام بعلت تغییر نظام آموزشی در چند سال گذشته و همچنین قانون اعمال سوابق تحصیلی است.

در زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 باید اول یک کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری از سایت سازمان سنجش خریداری کرد. برای این کار نیاز به کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم است. اگر علاقه‌مند به شرکت در  دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور هم هستید یک کارت اعتباری اعلام علاقه‌مندی به دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پیام نور هم خریداری کنید. به این نکته توجه کنید که در زمان خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور سراسری 99 اطلاعات را بدرستی وارد کنید چون امکان ویرایش وجود ندارد.

بعد از خرید کارت اعتباری ثبت نام، مرحله اصلی ثبت نام شروع می‌شود. یکسری از اطلاعاتی هستند که شما حتماً به آن نیاز دارید یا مثلاً اطلاعات مربوط به کد منطقه اخذ دیپلم و پیش انشگاهی و... حتی یک عده از کسانی که سهمیه‌های رزمندگان و ایثارگران دارند باید کد رهگیری سهمیه ایثارگران و رزمندگان خودشان را وارد کنند. 

نکته مهم این که گام اول رسیدن به هدف شناسایی و آشنایی کامل مسیر پیش رو است. هرچه شناخت شما از مسیر پیش رو بیشتر باشد مشکلات و خطرات کمتری در پیش دارید و درصد احتمال موفقیت بیشتر می‌گردد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مشاوره باخه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره باخه

همه انتخاب بد داشتن ، ماهم از این قاعده مستثنی نبودیم ، ولی انتخاب‌های بد گاهی خاطرات تلخی را برایمان بجا گذاشته خیلی طول کشید تا فهمیدیم کنار هم کمتر خطا می کنیم تخصص،تجربه و دلسوزی سه اصلی هست که مشاوران باخه را گرد هم اورده تا خاطره خوبی را از انتخاب هایتان برایتان بجا بگذاریم. باخه در لغت به معنی لاک‌پشت و لاک‌پشت نماد آینده‌نگری، دانایی و صبوری می‌باشد. فکر میکنم با توجه به اسم و اصالتمون کاملا روشن و واضح شد که چطور افرادی در گروه ما فعالیت دارند. “انتخاب” یک مفهوم گسترده را برای گروه ما دربرمی گیرد. شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند… همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما. اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش