اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981011436737599

چگونه از پرداخت نیم عشر معاف شد

کد: 13981011436737599

http://bit.ly/2Nh73DT

، تهران , (اخبار رسمی): مهریه یکی از حقوق هر زوجه است که آن را در شرایطی با اراده خود دریافت می‌کند. برای این که زوجه اقدام به دریافت مهریه کند باید اقدام به اجرا گذاشتن مهریه کند باید رقمی را به عنوان هزینه به نام نیم عشر پرداخت کند.

چگونه از پرداخت نیم عشر معاف شد
چگونه از پرداخت نیم عشر معاف شد

نیم عشر در معنی، یک بیستم است و در اصطلاح حقوقی هم نیم عشر مهریه به معنی یک بیستم مبلغ مهریه است که به عنوان هزینه دادرسی پرداخت شود. اما این هزینه‌ای سنگین است که بعضی از زوجه‌ها توانایی پرداخت آن را ندارند.

به عنوان مثال خانومی از شهریار می‌خواهد اقدام به دریافت مهریه از زوج خود کند ولی توانایی پرداخت نیم عشر مهریه را ندارد او می‌تواند با اخذ یک وکیل خانواده در شهریار اقدام به طی کردن مراحل معافیت از نیم عشر کند.

علاقه مندان برای گرفتن وکیل خانواده متخصص و با تجربه می‌توانند به سامانه دادسان مراجعه کنند. در DADSUN می‌توان  مشکل خود را مطرح و با دریافت رزومه وکلا تصمیم بهتری برای اخذ وکیل گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادسان

دادسان سامانه ای است که به مردم وکیل متخصص و متناسب با پرونده خود را پیشنهاد می دهد. همچنین با پیگیری به موقع شرایطی را فراهم می سازد تا افراد با خیالی راحت شاهد پیشرفت پرونده خود باشند. https://www.DADSUN.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | حقوقی و قانون