اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810124368612417

معرفی کتاب‌های کمک درسی علوم و فنون ادبی دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)

کد: 139810124368612417

http://bit.ly/2MY172E

، تهران , (اخبار رسمی): در بین دوره‌های تحصیلی، دوره دوم متوسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سال دهم به دلیل گذر از دوره اول به دوم متوسطه، هنوز شاهد آن هستیم که برخی از دانش آموزان در حال و هوای دوران گذشته هستند.

معرفی کتاب های کمک درسی علوم و فنون ادبی دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)
معرفی کتاب‌های کمک درسی علوم و فنون ادبی دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)

انتخاب رشته و ورود به رشته‌ای که آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز را تحت شعاع قرار می‌دهد، خود به تنهایی عاملی استرس زا است. در ضمن در این دوره،‌ دانش آموزان بطور جدی با مفهوم کنکور آشنا می‌شوند.

ادب و فرهنگ ایران اسلامی، عصاره افکار و اندیشه‌های ملتی فرهیخته و دانشور است که در نشیب و فراز حادثه‌ها، با تکیه بر باورهای ریشه دار خویش، میراثی ارجمند و گران سنگ را به یادگار گذاشته است. توانایی و مهارت در خوانش، بررسی و تحلیل این آثار ارزشمند، خواننده را با گنجینه گران بهای متون ادبی گذشته و امروز آشنا م‌ سازد و او را به سیر و سلوک در آفاق روشن و گسترده معرفت و حقیقت توانمند می‌کند.

کتاب علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم نیز همانند کتاب‌های پایه دهم و یازدهم، از چهار فصل تشکیل شده است. محتوای هر فصل نیز شامل سه درس به صورت ترکیبی از علوم و فنون ادبی است. هر فصل با درس تاریخ ادبیات یا سبک شناسی آغاز می‌شود. در درس‌های تاریخ ادبیات و شبک شناسی، سیر تاریخی زبان و ادبیات فارسی از قرن دوازدهم تا امروز تبیین می‌شود و در کنار ویژگی‌های تاریخی، به ویژگی‌های سبکی آثار نظم و نثر ادبی نیز پرداخته می‌شود. به این ترتیپ خواننده با ویژگی‌های زبانی، ادبی و فکری متون ادبی آشنا می‌‍شود. برای تعمیق آموخته‌ها مجموعه فعالیت‌هایی در متن و پایان درس‌ها و فصول طراحی و تدوین شده است.

بهترین کتاب‌های کمک درسی علوم و فنون ادبی دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

انتشارات خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام (خیلی سبز) علوم و فنون ادبی دوازدهم: کتاب ماجراهای من و درسام علوم و فنون ادبی دوازدهم، از سری کتاب‌های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه‌های روان و جذاب آموزشی به همراه سوالات امتحانی و نکات امتحانی زیست دوازدهم است.

کتاب تست (خیلی سبز) علوم و فنون ادبی کنکور دوازدهم: کتاب تست علوم و فنون ادبی کنکور دوازدهم از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشرات خیلی سبز است که شامل عروض و قافیه کنکور، آرایه ادبی، تاریخ ادبیات و سبک شناسی، قرابت و ارتباط معنایی و خلاصه درس علوم و فنون ادبی است. مناسب برای کنکور سراسری رشته انسانی.

کتاب تست (خیلی سبز) علوم و فنون ادبی جامع کنکور: کتاب تست علوم و فنون ادبی جامع کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل بخش کلی مجزا کلیات علوم و فنون ادبی، عروض و قافیه، آرایه‌های ادبی، تاریخ ادبیات و سبک شناسی، مفهوم و قرابت معنایی از سال دهم، یازدهم و دوازدهم جمع آوری شده است، درسنامه‌های جامع و کاربردی و کامل، پاسخنامه تشریحی کامل و تحلیلی، نکات مهم و کلیدی کنکور است. مناسب جهت آمادگی برای کنکور سراسری رشته انسانی و آزمون‌های آزمایشی.

انتشارات گاج

کتاب میکـرو (گاج) علوم و فنون ادبی جامع: کتاب میکرو جامع علوم و فنون ادبی کنکور، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل درسنامه‌های کامل و جامع، تست‌های کنکورهای گذشته و سوالات تالیفی، نکات و مطالب مهم کنکوری، جمع بندی در پایان هر درس و آزمون‌های جامع به همراه پاسخ‌های کاملا تشریحی است.

انتشارات مهر و ماه

کتاب تست جامع (مهر و ماه) علوم و فنون ادبی کنکور: کتاب جامع علوم و فنون ادبی کنکور، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مهر و ماه است؛ این کتاب شامل درسنامه آموزش جامع با پوشش کامل سال دهم، یازدهم و دوازدهم، سبک شناسی و تاریخ ادبیات، زیبایی شناسی یا آرایه‌های ادبی و موسیقی شعر، تست‌های تفکیک شده به نسبت سرفصل‌ها، آزمون‌های فصلی و جامع و پاسخنامه تشریحی.

خرید کتاب کمک درسی علوم و فنون ادبی دوازدهم (رشته انسانی) دوره دوم متوسطه و کنکور

یکی از وظایف دانش لند آن است که تمامی جنبه‌های مثبت و منفی کتاب‌های کمک آموزشی و بهترین‌ها را معرفی کند؛ آگاه سازی عزیزان از محتوا و اهمیت استفاده از آن‌ها یکی دیگر از وظایف این مجموعه است.

دانش لند تلاش می‌کند دیدگاه‌های مختلف در هر زمینه را بیان کند تا افراد راحت‌تر و گزیده‌تر بتوانید تصمیم گیری کنند. دانش لند با بهره مندی از دسته بندی‌های متعدد در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی و بازی‌های فکری، بانکی جامع در اختیار والدین و دانش آموزان قرار داده است. یکی دیگر از مزیت‌های دانش لند، تخفیف همیشگی ۲۰% بر روی تمام محصولات کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب