اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981012436887599

بررسی آمار طلاق در کشور و تلاش برای حل این مشکل

کد: 13981012436887599

http://bit.ly/2Go52BY

، تهران , (اخبار رسمی): طبق امار رسمی سازمان ثبت احوال تعداد طلاق‌ها کاهش نداشته که هیچ بلکه افزایش هم داشته است. تعداد طلاق رخ‌داده به تعداد ازدواج‌های ثبت‌شده به بالاترین رقم در تاریخ کشور از زمان شروع به کار سازمان ثبت‌احوال رسیده است.

در چند سال اخیر جامعه شناسان در مورد وضعیت دوام خانواده در ایران وضعیت قرمز اعلام کردند؛ طبق بررسی‌های انجام شده روند نگران کننده طلاق ادامه دارد.

مقایسه تعداد ازدواج‌ها و طلاق‌های ثبت‌شده در این سال می‌گوید که در کنار هر هزار ازدواج، ۳۱۸ مورد هم طلاق رخ داده است. به عبارت دیگر سال گذشته در هر ساعت ۶۳ زوج زندگی مشترک تازه‌ای را آغاز کرده‌اند که البته در همین سال و در هر ساعت ۲۰ خانواده هم از بین رفته است.

و این تعداد طلاق بالا باعث شده تا میزان شکایات ناشی از طلاق هم افزایش داشته باشد و باعث مشکلاتی فروانی شود؛ یکی از راه ها کم کردن یا از بین بردن این مشلات گرفتن مشاوره حقوقی در این موضوع است.

در بعضی از شهرها این وکلا به صورت تخصصی در این حوزه کار می‌کنند؛ یکی از این طیف وکلای خانواده شهریار هستند؛ افراد ساکن در این شهر می‌توانند با مشاوره با این وکلا مانع از به وجود آمدن مشکلات ناشی از آن شوند.

برای پیدا کردن وکلای دارای تخصص در این حوضه می‌توان به سامانه دادسان مراجعه کرد.

یکی از ویژگی‌های dadsun کمک به افراد برای پیدا کردن بهترین وکیل است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دادسان

دادسان سامانه ای است که به مردم وکیل متخصص و متناسب با پرونده خود را پیشنهاد می دهد. همچنین با پیگیری به موقع شرایطی را فراهم می سازد تا افراد با خیالی راحت شاهد پیشرفت پرونده خود باشند. https://www.DADSUN.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون