اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981012436908197

چگونگی محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ موبایل

کد: 13981012436908197

http://bit.ly/2QqB4U0

، تبریز , (اخبار رسمی): تقریبا تا پنج سال پیش، افتادن گوشی از ارتفاع و احتمال شکستن صفحه نمایش آن نگرانی بزرگی برای افراد محسوب می‌شد. با وجود اینکه امروزه استحکام موبایل‌ها بیشتر شده ولی این بدان معنا نیست که در نگهداری و حمل گوشی‌های خود بی‌احتیاطی ;vn.

چگونگی محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ موبایل
چگونگی محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ موبایل

اگر می‌خواهید نمایشگر گوشی‌ شما در برابر خط و خش مقاوم بماند و در مجموع آسیبی به آن وارد نشود، حتما محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ را جدی بگیرید. می‌توان با رعایت نکات زیر به این هدف مهم دست یافت. 

قسمت‌های اصلی گوشی را بپوشانید

نیازی به گفتن نیست ولی، چگونگی استفاده و حمل روزانه‌ی گوشی‌ها تأثیر بسزایی در کاهش یا افزایش استحکام آن‌ها دارد. اگرچه امروزه اکثر گوشی‌ها دارای پوشش Corning Gorilla Glass 6 هستند که باعث می‌شود در صورت افتادن موبایل‌ از ارتفاع، آسیبی به نمایشگر آن وارد نشود با این حال در صورتی که بی‌احتیاطی کرد، صفحه نمایش گوشی باز هم ممکن است صدمه ببیند.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود نمایشگر گوشی‌ اکثر کاربران پر از خط و خش شود این است که، گوشی خود را دقیقا در همان جیبی می‌گذارند که کلیدهایشان را قرار می‌دهند. وقتی شما در حال پیاده‌روی هستید، مطمئناً میان گوشی و کلیدهایتان اصطکاک و برخوردی روی خواهد داد. همین امر، سبب خش‌دار شدن نمایشگر می‌شود مگر اینکه محافظ صفحه گوشی روی آن نصب شده باشد.

نکته‌ی دیگری که باز هم اهمیت زیادی دارد ولی کمتر کسی به آن توجه می‌کند این است که، در صورت امکان، حتما قبل از خرید گوشی آن را در دست بگیرید و جنس بدنه و میزان لغزندگی آن را در دستانتان تست کنید. چرا که موبایل‌های لغزنده و بزرگ به احتمال زیاد چندین بار از دستتان خواهند افتاد. بنابراین، به منظور جلوگیری از آسیب دیدن گوشی، حتماً پیش از خرید سعی کنید مدل مدنظر را هر جور که شده در دست بگیرید و آن را امتحان کنید. علاوه‌براین، وقتی سوار بر دوچرخه و یا موتور هستید هم مواظب باشید! چرا که در این مواقع نیز ممکن است گوشی از جیبتان بلغزد و بیرون بیفتد.

صفحه نمایش گوشی را با محافظ‌های زیر بپوشانید

  1. محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ با گلس از جنس پلاستیک
  2. محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ با گلس از جنس شیشه

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد  نحوه محافظت از صفحه نمایش گوشی‌ و خرید محافظ صفحه نمایش می‌توانند به سایت برتر دیجیتال به آدرس bartardigital.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برتر دیجیتال

برتر دیجیتال ایده برتر دیجیتال از آذر ماه ۱۳۹۵ شروع شد و فعالیت رسمی خود را از مهر ماه ۱۳۹۶ آغاز کرد. برتر دیجیتال که به عنوان پشتوانه، تجربه ۱۰ ساله در زمینه فعالیت در بازار موبایل و تبلت، و تجربه ۲۰ ساله در زمینه فروش انواع محصولات حوزه بازی را با انبوهی از مشتریان ثابت در کارنامه خود دارد،با انگیزه گسترش خدمت رسانی خود به اقشار و جمع بیشتری از مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]