کد: 139810124369213392

خرید مصالح و لوازم ساختمانی مرغوب

کد: 139810124369213392

http://bit.ly/35or3Lg

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارآلات موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است که به همت اساتید و دانشجویان برتر و مستعد دانشگاه شریف راه ­اندازی شده است. وب سایت پروژان ارائه دهنده مصالح ساختمانی تلاش کرده تا بهترین مصالح ساختمانی با نازل ترین قیمت را در اختیار خریداران قرار دهد.

خرید مصالح ساختمانی
خرید مصالح ساختمانی

شرکت پروژان یک استارتاپ در زمینه تامین ابزارآلات موردنیاز صنایع مختلف از جمله صنایع عمرانی است.

خرید مصالح ساختمانی از جمله مهمترین موضوعاتی است که در هنگام ساخت ساختمان باید به آن توجه بسیاری داشت. اگر مصالح خریداری شده  ضعیف باشد، تمامی هزینه‌ها به هدر می‌رود. برای خرید مصالح ساختمانی مرغوب لام است به کیفیت و جنس آنها توجه بسیار داشت. نکات بسیاری در مورد خرید این مصالح وجود دارد که این نکات عبارتند از :

  •  استاندارد بودن
  • گران ترین با کیفیت ترین نیست
  • شناسایی برندها

وب سایت پروژان ارائه دهنده مصالح ساختمانی تلاش کرده تا بهترین مصالح ساختمانی با نازل ترین قیمت را در اختیار خریداران قرار دهد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.