اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810144372410239

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

کد: 139810144372410239

http://bit.ly/39JkOoH

، تهران , (اخبار رسمی): کاغذ دیواری دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ است که هر کدام یک از این دسته بندی‌ها هزاران هزار طرح مختلف را در خود جای داده است.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل
کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

انواع کاغذ دیواری سه بعدی گل رز را در طیف گسترده ی برند دیاکو می‌توان پیدا کرد. این طرح از پوستر را می‌توان در فضای نشینمن، دیوار پشت ال سی دی و دیوارهای اصلی منزل یا محل کار به زیبایی هرچه تمام دکور کرد.

پیشنهاد می‌شود اگر در دکوراسیون منزل از ترکیب رنگ قرمز استفاده شده، برای جلوه‌ی هرچه بیشتر و گرم و صمیمی نشان دادن محیط، از کاغذ دیواری سه بعدی گل قرمز  استفاده کرد که همخوانی لازم با لوازم منزل را داشته باشد.

استفاده از طرح‌های گل و گیاه در منزل باعث ایجاد سرزندگی در محیط می‌شود. یکی از بهترنی فضاها برای استفاده از طرح گل، اتاق کار است. زیرا طرح گل و گیاه مردگی و کسلی را از فضا دور کرده و باعث می‌شود افراد با انرژی مثبت‌تری به کارهای خود رسیدگی کنند.

همچنین می‌توان برای عدم یکنواختی، زیباتر شدن فضا، ایجاد هارمونی بین طرح و رنگ دیوارها یک قسمت را کاغذ دیواری طرح گل درشت و برای دیگر قسمت‌ها از کاغذ دیواری سه بعدی گل ریز استفاده کرد که چشم بعد از مدتی نگاه کردن به دیوار دچار خستگی نشود و همچنان نشاط را از دکوراسیون خود دریافت و لذت برد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل