اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981014437387009

آژانس مسافرتی الیت به جمع مشتریان جدید آژانس تبلیغاتی باروک پیوست

کد: 13981014437387009

http://bit.ly/36mZNxO

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): آژانس تبلیغاتی باروک به عنوان واسطه بازاریابی، کانال توزیع و ترویجی است که هدف آن رشد و توسعه واحدهای تولیدی و خدماتی است و در این راستا از امروز فعالیت رسمی خود را با آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس آغاز می‌کند.

همکاری آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس با آژانس تبلیغاتی باروک
آژانس مسافرتی الیت به جمع مشتریان جدید آژانس تبلیغاتی باروک پیوست

طی تفاهمی که ما بین مجموعه الیت و باروک منعقد شده است، خدمات حوزه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس به مجموعه باروک واگذار شد.

یک سازمان با استفاده از واسطه‌های کانال توزیع می‌تواند قدرت شبکه توزیع خود را گسترش دهد و به موقعیت بهتری در بازار مورد نظر دست پیدا کند، در نتیجه، تلاش‌های مختلف بازاریابی شبکه توزیع باعث افزایش تعداد مشتریان استفاده کننده از خدمات می‌شود و بدین ترتیب، درآمد کلی افزایش می‌یابد.

آژانس تبلیغاتی باروک به عنوان واسطهء بازاریابی، کانال توزیع و ترویجی است که هدف آن رشد و توسعه واحدهای تولیدی و خدماتی است و در این راستا از امروز فعالیت رسمی خود را با آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس آغاز می‌کند.

آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس یکی از فعال ترین شرکت‌های خدماتی صنعت گردشگری در استان کرمانشاه و حتی در غرب کشور محسوب می‌شود.

همچنین خدمات روابط عمومی مجموعه مسافرتی الیت توسط آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر یکی از زیر برندهای مجموعه باروک است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]