اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810154378014164

با آژانس مسافرتی الیت به آبشار آنجل ایران سفر کنید

کد: 139810154378014164

http://bit.ly/2udBAvE

، (اخبار رسمی): آبشار پلکانی پیران در منطقه بکری به همین نام قرار دارد که یکی از بلندترین و زیباترین آبشارهای ایران است به نحوی که برای مسافران مناظر آبشار آنجل را تداعی می‌کند.

با آژانس مسافرتی الیت به آبشار آنجل ایران سفر کنید
با آژانس مسافرتی الیت به آبشار آنجل ایران سفر کنید

آژانس مسافرتی الیت در نظر دارد جمعه ۲۰ دی ماه یک تور گردشگری به آبشار پیران در نزدیکی شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، آبشار پلکانی پیران در منطقه بکری به همین نام قرار دارد که یکی از بلندترین و زیباترین آبشارهای ایران است به نحوی که برای مسافران مناظر آبشار آنجل را تداعی می‌کند.

در طی این تور گردشگری از مناطق زیبا و تاریخی مانند: طاق گرا، مقبره ابودجانه، آشپزخانه یزدگرد، زیارتگاه بابایادگار، چشمه غسلان، زیج منیژه، آبشار پیران (از نمای بالا)، در صورت داشتن وقت بازدید از دکان داوود و همچنین مشاهدهء جاده با میدان مغناطیسی بازدید خواهد شد.

همچنین در طول تور گردشگری پیران لیدرهای با تجربه و تخصصی منطقه، بازدید کنندگان را همراهی خواهند کرد. همچنین گفتنی است تور پیران ششمین تور گردشگری مجموعه الیت به آبشار پیران است و آژانس مسافرتی الیت در طول هفته تورهای گردشگری خاصی با مقاصد گردشگری جذاب برگزار می‌کند.

علاقه مندان می‌توانند جهت رزرو و ثبت نام در این تور با شماره تلفن‌های 09180643039 و 08338439527 در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]