اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810154378412417

معرفی کتاب‌های کمک درسی جغرافیا دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)

کد: 139810154378412417

http://bit.ly/39TJBq9

، تهران , (اخبار رسمی): در بین دوره‌های تحصیلی، دوره دوم متوسطه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سال دهم به دلیل گذر از دوره اول به دوم متوسطه، هنوز شاهد آن هستیم که برخی از دانش آموزان در حال و هوای دوران گذشته هستند.

معرفی کتاب های کمک درسی جغرافیا دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)
معرفی کتاب‌های کمک درسی جغرافیا دوازدهم و کنکور (رشته انسانی)

انتخاب رشته و ورود به رشته‌ای که آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز را تحت شعاع قرار می‌دهد، خود به تنهایی عاملی استرس زا برای او است. در ضمن در این دوره،‌ دانش آموزان بطور جدی با مفهوم کنکور آشنا می‌شوند.

در این کتاب سعی شده موضوعاتی که پیوند نزدیکی با زندگی واقعی دانش آموزان دارند و مفاهیم و مهارت‌های کاربردی زندگی در اختیار آن‌ها قرار داده شوند. سرفصل‌های مطرح شده در جغرافیا دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

  • فصل اول: جغرافیای سکونتگاه‌ها
  • فصل دوم: جغرافیای حمل و نقل
  • فصل سوم: مخاطرات طبیعی

جغرافیای دوازدهم، شامل سه فصل و شش درس است. در فصل اول، موضوع سکونتگاه‌های روستایی و شهری به عنوان کانون تمرکز زندگی و فعالیت‌های جوامع انسانی مطرح می‌شود. فصل دوم به موضوع شبکه‌های حمل و نقل و ارتباط بین کانون‌های روستایی و شهری اختصاص دارد که عامل ادامه حیات و فعالیت‌های اقتصادی است. در فصل سوم موضوع مخاطرات طبیعی و مدیریت آن‌ها مطرح شده است.

بهترین کتاب‌های کمک درسی جغرافیا دوازدهم (دوره دوم متوسطه) و کنکور

  • انتشارات خیلی سبز

کتاب ماجراهای من و درسام (خیلی سبز) جغرافیا دوازدهم: کتاب ماجراهای من و درسام جغرافیا دوازدهم، از سری کتاب‌های آموزش و پرسش انتشارات خیلی سبز است که شامل درسنامه‌های روان و جذاب آموزشی به همراه سوالات امتحانی و نکات امتحانی زیست دوازدهم است.

کتاب تست (خیلی سبز) جغرافیا دوازدهم: کتاب تست جغرافیا دوازدهم، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکوری، به همراه پاسخنامه تشریحی و نکات کنکوری جغرافیا کنکور، مناسب برای آزمون کنکور سراسری.

کتاب تست جامع (خیلی سبز) جغرافیا پایه کنکور: کتاب تست جامع جغرافیا کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات خیلی سبز است که شامل آموزش درسنامه‌های کامل کتاب درس، تست‌های متنوع و مفهومی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی، نکات و مطالب کلیدی، شکل‌ها و جدول‌های مهم کتاب درس است.

  • انتشارات گاج

کتاب خط ویژه (گاج) جغـرافیا کنکور: کتاب خط ویژه جغرافیا جامع کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات گاج است که شامل سوالات کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور سال‌های گذشته، سوالات تالیفی متنوع در سطح کنکور، درسنامه‌های نموداری و جدولی، توضیح تصاویر کتاب درسی و تست‌های مربوطه و آزمون‌های شبیه سازی کنکور است.

  • انتشارات مشاوران

کتاب هدف دار (مشاوران) جامعه شناسی پایه کنکور: کتاب هدف دار جامع جغرافیا، از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مشاوران شامل درسنامه جامع و کاربردی، مشاوره درسی جغرافیا، تست از روی تصاویر، تست‌های دسته بندی شده، پاسخ‌های تشریحی با تحلیل گزینه‌ها و آموزش نموداری جغرافیا است.

کتاب هدف دار (مشاوران) جغرافیا پایـه کنکور: کتاب هدف دار جامع جغرافیا پایه (دهم و یازدهم) کنکور از سری کتاب‌های آموزش و تست انتشارات مشاوران، شامل درسنامه جامع و کامل، مشاوره درسی، پرسش‌های چهارگزینه‌ای، جداول مقایسه‌ای، چینش هدف دار تست‌ها، است از روی تصاویر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی.

  • انتشارات مهر و ماه

کتاب لقمه طلایی (مهر و ماه) جغرافیا کنکور: کتاب لقمه طلایی جغرافیا کنکور، از سری کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه است که شامل مطالب مطالب مهم کتاب درسی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم، درس نامه‌های نموداری مفید، ارائه تصاویر مهم کتاب درسی، تست‌های درس به درس به همراه پاسخنامه تشریحی است.

خرید کتاب کمک درسی جغـرافیا دوازدهم (رشته انسانی) دوره دوم متوسطه و کنکور

یکی از وظایف ما در دانش لند آن است که تمامی جنبه‌های مثبت و منفی کتاب‌های کمک آموزشی و بهترین‌ها را معرفی کنیم؛ آگاه سازی عزیزان از محتوا و اهمیت استفاده از آن‌ها یکی دیگر از وظایف ماست. دانش لند تلاش می‌کند دیدگاه‌های مختلف در هر زمینه را بیان کند تا راحت‌تر و گزیده‌تر بتوان تصمیم گیری کرد. وبسایت ما با بهره مندی از دسته بندی‌های متعدد در زمینه کتاب‌های کمک آموزشی و بازی‌های فکری، بانکی جامع در اختیار والدین و دانش آموزان قرار داده است، یکی دیگر از مزیت‌های دانش لند، تخفیف همیشگی ۲۰% بر روی تمام محصولات کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | نشریات و کتاب