کد: 139810154379214160

سایت مرکز مشاوره خورشید، بهترین مرکز مشاوره اصفهان

رونمایی از سایت مرکز مشاوره خورشید با هدف ایجاد ارتباط عمیق‌تر و موثرتر

کد: 139810154379214160

http://bit.ly/2QRDPg3

، اصفهان , (اخبار رسمی): با هدف ایجاد ارتباط عمیق‌تر و موثرتر و انعکاس اخبار این مرکز در سطح کشور، از سایت مرکز مشاوره خورشید به آدرس www.khorshid-psychology.ir در 10 دی 1398 رونمایی شد.

رونمایی از سایت مرکز مشاوره خورشید با هدف ایجاد ارتباط عمیق‌تر و موثرتر
رونمایی از سایت مرکز مشاوره خورشید با هدف ایجاد ارتباط عمیق‌تر و موثرتر

به گزارش مرکز مشاوره خورشید، سایت www.khorshid-psychology.ir که یک سایت اطلاع رسانی و مشاوره است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد ایجاد ارتباط عمیق‌تر و موثرتر و انعکاس اخبار این مرکز را تسهیل کند.

دکتر سلطانیان، مدیر مسئول مرکز مشاوره خورشید در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «اساسی ترین دلیل راه اندازی این سایت، ارتباط موثرتر و عمیق تر با مراجعه کنندگان از سراسر کشور و بازتاب فعالیت‌های گسترده این مرکز در سطح کشور است.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « امکاناتی نظیر معرفی دوره‌ها و کارگاه‌های مرکز مشاوره، اخبار و مقالات علمی و آموزشی و همچنین ارتباط موثر با مرکز مشاوره خورشید از جمله امکانات سایت است.»

گفتنی است مرکز مشاوره خورشید، به مناسبت این رونمایی، اقدام به طراحی بخش ارتباط بامرکز به صورت حرفه‌ای کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت مرکز مشاوره خورشید به آدرس www.khorshid-psychology.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره خورشید

مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره خورشیددر سال۹۴توسط جناب آقای وحید سلطانیان، مقطع دکترای تخصصی مشاوره خانواده با هدف ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره به جامعه تاسیس شد. متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز متشکل از روانپزشک، روان شناس و مشاور با گرایش های مختلف هستند تا ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره در قالب کاملا تخصصی ارائه شود. در این مرکز سلامت طبق آخرین تعریف سازمان بهداشت جهانی (WHO) در۴ بعد جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی تعریف می شود. به همین علت رویکردهای مختلف روان درمانگری در راستای ایجاد این ۴بعد در مراجعان خواهد بود. استفاده از دوره های سوپرویژن و مشورت گروهی شیوه متخصصان حوزه بهداشت روان این مرکز در تشخیص و روان درمانگری است، همچنین برای متخصصان شاغل در این مرکز دوره های بازآموزی و توانمند سازی متناسب با تخصص ایشان در نظر گرفته می شود.

منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | روانشناسی و موفقیت