اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981016438037009

کافه گردی متفاوتی را با کافه لمون تجربه کنید

کد: 13981016438037009

http://bit.ly/2tCEJEU

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): کافه لمون با بیش از ۴ سال سابقهء فعالیت، به عنوان یکی از بهترین کافی شاپ‌های استان کرمانشاه محسوب می‌شود که سرویس‌های آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین محیط کافه بسیار زیبا و دلنشین است.

کافه گردی متفاوتی را با کافه لمون تجربه کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

کافه گردی از جمله برنامه‌های جالبی است که اکثر مردم دنیا علاقه زیادی به آن دارند، یکی از مهمترین نکات در انتخاب کافه، محیط و منوهای جذاب آن است.

کافه لمون با بیش از ۴ سال سابقه فعالیت، به عنوان یکی از بهترین کافی شاپ‌های استان کرمانشاه محسوب می‌شود که سرویس‌های آن از کیفیت بالایی برخوردار هستند، همچنین محیط کافه بسیار زیبا و دلنشین است.

محیط کاملا دنج کافه لمون باعث شده است که از محبوبیت زیادی در بین جوانان برخوردار باشد و از طرفی کیفیت و سلامت مواد غذایی سرو شده در آن رضایت مشتریان را همواره با خود همراه داشته است.

این کافه لوکس بی شک یکی از کافه‌های لاکچری در محل جدیدش واقع در بلوار سی متری دوم کرمانشاه است که با اسنپ فود و چیلیوری چنگال همکاری دارد و خدمات بیرون بر را ارائه می‌دهد. 

پرسنل نظام مند، حرفه‌ای و خوش برخود کافه لمون، همواره میزبانانی خوش ذوق برای محافل خانوادگی و دوستانه شما هستند.  

نکته جذاب دیگری که برای کافه لمون وجود دارد این است که شما را هر بار با معرفی یک محصول جدید شگفت زده می‌کند، به طوری که با یک منوی کاملا حرفه‌ای و پرطرفدار مواجه خواهید شد. 

علاقه مندان جهت سفارش غذا و میز می‌توانند با شماره تلفن ۰۸۳۳۸۴۵۵۲۸۲ در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]