اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810164380411120

نحوه محاسبه قیمت کابینت

قیمت کابینت آشپزخانه متری چند است؟

کد: 139810164380411120

http://bit.ly/36LQEPF

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه در مورد قیمت کابینت آشپزخانه و نحوه محاسبه قیمت کابینت مطالبی آمده است تا بتوان با دیدی باز و اطلاعات فنی کافی نسبت به خرید کابینت آشپزخانه اقدام کرد.

قیمت کابینت آشپزخانه متری چند؟؟؟
نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه در این مقاله

در دکوراسیون داخلی منزل همیشه قیمت کابینت آشپزخانه به صورت متری اعلام می‌شود. این قیمت مربوط به ماده اولیه برای ساخت کابینت است. برای مثال قیمت کابینت چوبی در هر متر مربع با قیمت کابینت فلزی یکسان نیست.

قیمت کابینت ام دی اف و کابینت هایگلاس هم در هر متر مربع تفاوت دارد.  قبل از سفارش ساخت کابینت بهتر است نگاهی به قیمت پایه متریال ساخت کابینت داشت و از یراق آلات و سایر لوازم جانبی کابینت مانند صفحه، لولا، ریل و… اطلاعات کافی کسب کرد. برای ساخت انواع مدل کابینت متریال متفاوتی وجود دارد که استفاده از انواع گوناگون آنها قیمت‌های متفاوتی دارد. ولی پیشنهاد شرکت طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از متریال باکیفیت برای فضای آشپزخانه است.

نحوه قیمت گیری کابینت آشپزخانه

انتخاب بهترین مجری دکوراسیون داخلی اصلی ترین آیتم در طراحی و ساخت کابینت است. اجرا کننده کار و کابینت ساز قیمت کابینت آشپزخانه را اعلام می‌کند ولی باید سعی کرد معیار انتخاب هرگز قیمت ارزان‌تر نباشد.

ممکن است شرکت‌های مختلف دکوراسیون داخلی قیمت‌های متنوعی اعلام کنند در این حالت تنها به نرخ اعلام شده برای هر متر از متریال اکتفا نباید کرد. قیمت تمام شده کار بسیار متفاوت است. قبل از انتخاب بهترین مجری و طراح دکوراسیون و تنظیم قرارداد لازم است تا برخی موارد را در نظر گرفت.

طرح کابینت را انتخاب کنید

اگر می‌توانید به صورت دستی یک طرح ساده از کابینت مورد علاقه خود را روی کاغذ اجرا کنید. در این طرح می‌توانید جای قرار گیری لوازم بزرگ آشپزخانه نظیر یخچال، ماشین لباسشویی، سینک ظرفشویی و گاز را مشخص کنید. در این مرحله کشیدن طرح‌های ویژه مهندسی چندان موردی ندارد تنها می‌خواهید ایده ذهنی خود را روی کاغذ اجرا کرده و به شرکت طراحی دکوراسیون مورد نظر خود نشان دهید. اجرا کننده کار می‌تواند از روی طرح دستی متوجه طراحی کابینت شود و قیمت کابینت آشپزخانه را اعلام کند. از طرحهای آماده کابینت هم می‌توان ایده گرفت.

جنس و مدل کابینت آشپزخانه را مشخص کنید

آشپزخانه بخشی از فضای دکوراسیون داخلی منزل حساب می‌شود و باید به زیباترین صورت چیدمان شود. انواع کابینت آشپزخانه سفید، کابینت چوبی، کابینت ام دی اف، کابینت آشپزخانه هایگلاس، کابینت فلزی، ممبران و … برای دکوراسیون آشپزخانه استفاده می‌شود.

قیمت کابینت آشپزخانه با متریال مشخص می‌شود. برای قیمت گیری و ساخت کابینت همه موارد را در نظر بگیرید. جنس متریال اصلی، طراحی کابینت، برند متریال همگی می‌توانند قیمت کابینت آشپزخانه را تغییر دهند.

برای مثال قیمت کابینت ام دی اف در هر متر مربع از برند ایرانی و خارجی متفاوت است. با کابینت ساز در مورد برند متریال و کشور سازنده صحبت کنید و برندی که بیشتر با بودجه شما سازگاری دارد را انتخاب کنید.

یراق آلات در تعیین قیمت کابینت خیلی مهم هستند

برای قیمت گیری در نظر داشته باشید که دستگیره‌ها، لولاها و پایه‌ها هم می‌توانند قیمت کابینت آشپزخانه را تغییر دهند. این مهم است که از قبل اطلاعاتی در مورد قیمت انواع دستگیره کابینت و سایر یراق آلات داشت.  استفاده از یراق آلات با کیفیت طول عمر، زیبایی و صد البته قیمت کابینت آشپزخانه را افزایش می‌دهد. در هنگام قیمت گیری از کابینت ساز در مورد جزئیات و نوع یراق آلات توافق کنید. در این صورت می‌توان متوجه شد که پولی که هزینه شده صرف چه مواردی شده است.

از بین کابینت سازهایی که به منزل آمده و قیمت کابینت آشپزخانه را اعلام کرده‌اند، کدام شرایط مناسب‌تری دارند؟ اگر هنوز مردد هستید می‌توانید نمونه کارهای قبلی را ببینید. اغلب این افراد چند طرح کابینت آشپزخانه از کارهای قبلی را به همراه دارند. همیشه با استادکاری که تجربه بیشتری دارد، کار کنید. افراد حرفه‌ای و با تجربه کارها را طبق زمان بندی مشخص شده انجام می‌دهند.

برای قیمت کابینت آشپزخانه جنس بدنه خیلی مهم است

بدنه کابینت شامل یونیت و اسکلت کابینت است. اگر می‌خواهید قیمت ساخت کابینت را پرداخت کنید بهتر است دقیقا بدانید جنس اسکلت و یونیت کابینت چیست؟ چنانچه جنس بدنه و اسکلت کابینت هایگلاس از ام دی اف ساده باشد و تنها قسمت‌های قابل دید از متریال کابینت هایگلاس ساخته شده باشد، قیمت نهایی تغییر خواهد کرد.

قیمت کابینت آشپزخانه در چنین مواردی لازم است کمتر از کابینت آشپزخانه هایگلاس کامل تعیین شود. دقت داشته باشید در صورتی که تنها جنس درب‌ها هایگلاس است قیمت بالاتری پرداخت نکنید.

پیشنهاد می‌شود جنس یونیت آبچکان را PVC سفارش دهید. ورق پی وی سی قیمت بیشتری دارد و لازم است تا قیمت کابینت آشپزخانه را کمی بیشتر بپردازید. از مزایای پی وی سی این است که در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است. بنابراین نیازی به سمپاشی خانه و از بین بردن سوسک‌هایی آشپزخانه نیست. ورق پی وی سی ضد میکروب و ضد حشره است و مقاومت بسیار بیشتری از سایر متریال دارد.

ساخت کابینت با قیمت مناسب

اگر به دنبال کابینت با قیمت مناسب هستید پس کابینت ام دی اف سفارش دهید تا بتوانید نسبت به بودجه خود کیفیت بهتری برای متریال پیشنهادی داشته  باشید. قیمت کابینت اشپزخانه به دلیل متریال متنوع به کار رفته در آن بسیار متغیر است. اگر بودجه شما را مجبور می‌کند تا ارزان‌تر انتخاب کنید پس درب کابینت را مطابق با سلیقه و کیفیت انتخاب کنید تا خراب نشود ولی می‌توان در انتخاب دستگیره یا صفحه کمی ارزان‌تر در نظر گرفت.

قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس از مقاوم ترین و مدرن ترین طرح‌های کابینت اشپزخانه است. متریال ساخت هایگلاس از ورق ام دی اف است که با روکش براق شیشه‌ای پوشش داده شده است. قیمت کابینت هایگلاس به دلیل همین روکش براق و پلاستیک مانند، از کابینت ام دی اف بیشتر است. افزایش هزینه ساخت کابینت هایگلاس در برابر زیبایی فوق العاده آن اصلا زیاد نیست. کابینت هایگلاس سفید طلایی، کابینت هایگلاس طرح باران،  کابینت های گلاس سفید مشکی، کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید تک رنگ از محبوب ترین رنگ طرح‌های کابینت آشپزخانه هایگلاس هستند. اندازه فضای آشپزخانه قطعا بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد برای مطلع شدن از قیمت دقیق کابینت های هایگلاس و یا هر کابینتی می‌توان با بهترین مجری دکوراسیون داخلی تماس گفت.

اول از همه، مثل کابینت آشپزخانه ام دی اف، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق هایگلاس انتخاب شده است: ورق هایگلاس ایرانی؟ خارجی؟ با چه برندی؟ معمولاً ورق‌های خارجی گران‌تر هستند.

دوم طرح کابینت است (که از نظر اهمیت حتی می‌تواند مهمترین عامل باشد). خیلی بهتر است که طرح را قبل از سفارش انتخاب کنید. حتی به صورت حدودی. برای شروع می‌توان عکس و مدل کابینت هایگلاس را امتحان کرد.

سوم جزئیات اجرایی پروژه مثل جنس یراق آلات و یونیت و غیره است.

قیمت کابینت هایگلاس دیواری

کابینت دیواری هایگلاس همان کابینتی است که بر روی دیوار قرار گرفته و شامل یونیت دیواری، درب هایگلاس، تاج و زیر چراغ است ارتفاع این نوع کابینت‌ها ۷۰ سانتی متر است و عمق آن‌ها ۳۵ سانت است.

مهم ترین کار مجری دکوراسیون داخلی ماهر بودن، مطمئن بودن و منصف بودن است که همگی اهمیت زیادی دارند و همچنین خوش سلیقه و دقیق باشد.

منظور از قیمت یک متر کابینت هایگلاس یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت دیواری است و می‌دانیم که در محیط آشپزخانه متراژ کابینت زمینی و دیواری یکسان نیست طبق قانون اتحادیه کابینت سازان، کابینت زمینی ۶۰ % قیمت کل کابینت و کابینت دیواری ۴۰ % قیمت کل کابینت است.

قیمت کابینت هایگلاس زمینی

کابینت زمینی به کابینتی گفته می‌شود که بر روی زمین آشپرخانه قرار می‌گیرد و ارتفاع آن ۹۰ سانتی متر (۱۵ سانت پایه،۷۲ سانت یونیت زمینی و ۳ سانت صفحه روی کابینت) است و شامل پایه، پاخور، یونیت زمینی، درب کابینت هایگلاس و صفحه روی کابینت است.

قیمت ساخت کابینت هایگلاس همیشه متفاوت است. به هر حال مواد اولیه و جنس آن روی کیفیت ساخت کابینت آشپزخانه تاثیر دارد. برای محاسبه آنلاین قیمت کابینت حتما جنس متریال را در نظر بگیرید. در آشپزخانه‌های مدرن امروزی، قسمتی به نام جزیره به آشپزخانه اضافه شده است که بسیار کاربردی است. اکثر خانوم ها از این قسمت برای درست کردن غذا استفاده می‌کنند. برخی از خانواده‌ها، از این جزیره یا کانتر به عنوان میز غذاخوری نیز استفاده می‌کنند که بستگی به این امر دارد که آیا سینک روی جزیره قرار گرفته باشد یا خیر. کانتر یا جزیره از متریال‌های متفاوتی ساخته می‌شود و تنوع زیادی دارد و کاملا بستگی به سلیقه افراد خواهد داشت.

به طور کلی به کابیت زمینی که به دیوار متصل نمی‌شود کابینت جزیره می‌گویند. ابعاد استاندارد آن‌ها همانند کابینت زمینی است. نحوه محاسبه آنها ۵/۱ برابر کابینت زمینی یعنی (۹۰ درصد) است. چرا که دورو نما هستند و طرف پشت آنها نیز بایستی از جنس خود درب‌ها کار شود.

شروع کار و در میان گذاشتن ایده‌‌ها با کارشناسان و متخصصان فعال در این حوزه، شاید بهترین کار برای شروع کار طراحی دکوراسیون باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا است. می‌توان برای شروع کار طراحی دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون منزل و برآورد تقریبی قیمت کابینت آشپزخانه با کارشناسان در ارتباط بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل