اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810174384810871

ویزای توریستی 5 ساله امارات

کد: 139810174384810871

http://bit.ly/2RbaFbG

، تهران , (اخبار رسمی): شیخ محمد بن راشد، نخست‌وزیر امارات متحده عربی، دوشنبه هفته جاری اعلام کرد که ویزای 5 ساله توریستی به ویزاهای ورودی این کشور اضافه خواهد شد.

ویزای توریستی 5 ساله امارات
ویزای توریستی 5 ساله امارات

 شیخ محمد بن راشد، نخست‌وزیر امارات متحده عربی، دوشنبه هفته جاری اعلام کرد که ویزای 5 ساله توریستی به ویزاهای ورودی این کشور اضافه خواهد شد.

در توییتی، همان روز اظهار کرد: «ما در حال تغییر در صدور ویزای امارات هستیم، تا طول مدت ویزای توریستی را به 5 سال افزایش دهیم. این ویزا چندبار ورود بوده و برای تمام ملیت‌ها صادر خواهد شد.»

او اضافه کرد: «ما هر ساله حدود 21 میلیون توریست داریم و می‌خواهیم کشور امارات را به عنوان یک مقصد بین‌المللی برای گردشگران تثبیت کنیم.»

شیخ محمد، در جلسه هیئت دولت اعلام کرد که این تصمیم و افزایش توریست بخشی از برنامه توسعه 50 سال آینده امارات خواهد بود. وی در این خصوص در توییتر اعلام کرد: «سال 2020 سالی متفاوت خواهد بود، زیرا سال آماده‌سازی برای برنامه 50 سال توسعه در امارات متحده عربی است.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیلاگشت

آژانس مسافرتی نیلاگشت |مجری خدمات تخصصی و لوکس سفر مرکز تخصصی خدمات ویزای کانادا و سایر کشورها خدمات رزرواسیون بیزینس لانج در تمام فرودگاهای دنیا

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح