اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810174385014164

داستان موفقیت بانوی نخبه حوزه گردشگری کرمانشاه

کد: 139810174385014164

http://bit.ly/39PdZle

، (اخبار رسمی): خانم هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس به عنوان بانوی نخبه حوزه گردشگری، طی سال‌های فعالیت خود با پستی و بلندی‌هایی همراه بوده که همواره با خلاقیت‌ها و ابتکاراتی که در حوزه صنعت گردشگری به کار بسته، توانسته مجموعه آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس را با قدرت مدیریت کند.

داستان موفقیت بانوی نخبهء حوزه گردشگری کرمانشاه
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

خانم هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس به عنوان بانوی نخبهء حوزه گردشگری، مدتی است به جامعه کرمانشاه معرفی شده است. وی طی سال‌های فعالیت خود با پستی و بلندی‌هایی همراه بوده که همواره با خلاقیت‌ها و ابتکاراتی که در حوزه صنعت گردشگری به کار بسته، توانسته مجموعه آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس را با قدرت مدیریت کند.  

هانیه شمس از نحوه شکل گیری آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس اینطور می‌گوید:

«از سال ۸۸ وارد حوزه گردشگری شدم به دلیل اینکه مترجم زبان انگلیسی بودم علاقه بسیاری به ارتباط با توریست‌ها و گردشگران خارجی به عنوان مترجم داشتم.

به دنبال این علاقه، از طریق یک موسسه حوزهء گردشگری در کرمانشاه دوره‌های مرتبط را گذراندم و به عنوان کارآموز در چندین آژانس مسافرتی در تهران و کرمانشاه فعالیت کردم و هرگز از انجام هیچ کاری ابا نداشتم و حتی بسیاری مواقع رایگان کار کردم.

ایده‌های زیادی در حین فعالیتی که داشتم در خصوص گردشگری به فکرم می‌رسید و از انجایی که در آن زمان در کرمانشاه نه تور ایران گردی خاصی داشتیم نه حتی تور کرمانشاه گردی، تصمیم گرفتم به دنبال مجوزی برای راه اندازی تورهای گردشگری کرمانشاه گردی بروم.

۳ سال طول کشید تا توانستم مجوزهای لازم را دریافت کنم، در طول این ۳ سال وارد فضای مجازی شدم و در سال ۹۱ به دنبال عکاس‌های خوب محلی رفتم با این دید که بتوانم زیبایی‌های استان کرمانشاه را به تصویر بکشم، به همین خاطر با عکاس‌های محلی استان ارتباط گرفتم و عکس‌های آنها را با نام خودشان در فضای مجازی در پیجی به نام کرمانشاه تعطیلات به اشتراک گذاشتم.

از طریق پیج اینستاگرامی که راه اندازی کرده بودم توانستم مخاطبان زیادی را جذب کنم، دوست داشتم مجوز آژانسم نیز به نام تعطیلات کرمانشاه باشد اما متاسفانه این اسم تایید نشد و از آنجایی که دلم می‌خواست در کارم نبوغ ارائه دهم نام الیت را به معنی نخبه که نام یک روستای بسیار زیبا در شمال کشور است را انتخاب کردم.

برای شروع تورهای کرمانشاه گردی از یک روستا در منطقه باینگان شهرستان پاوه شروع کردم و با روستاییان آن منطقه ارتباط گرفتم.

برای اولین بار در روستای ساتیاری پاوه جشنوارهء انار را برگزار کردم که ۱۳۰ نفر شرکت کردند و باغداران آنجا توانستند در کمتر از نیم ساعت حدود ۸ میلیون و پونصد هزار تومان فروش داشته باشند و همین موضوع باعث شد روستاهای دیگر ترغیب شوند با ما همکاری داشته باشند.

به عنوان بنیانگذار تورهای نوین گردشگری در کرمانشاه تورها و جشنواره‌های مختلفی را در استان کرمانشاه برگزار کردم از جمله: برگزاری اولین تور نخلستان، برگزاری جشنواره انگور کندوله، جشنواره ستاره شناسی ویس القرین، جشنواره آدم برفی دامنهء کوه شاهو، جشنواره برف در تابستان، جشنواره برگ ریزان، برگزاری تور گلاب گیری روستای بیدمیری شهرستان پاوه و .... 

در این سال‌ها به همین شکل ادامه دادم و جاذبه‌ها و اماکن بکر را از جای جای استان به مردم معرفی کردم و به واسطهء همین فعالیت‌ها از سوی مرکز مدیریت آموزش و پژوهش در تهران تندیس مدیر نخبه را دریافت کردم و این موضوع برای من به عنوان قانون جذبی از سوی انتخاب نام مجموعه الیت به معنای نخبه عمل کرد.

در ادامه تورهای دیگری مانند: تور به استقبال بهار، تور سفر به گذشته، تور بی مقصد و ... برای اولین بار در کرمانشاه برگزار کردم که بازخورد بسیار عالی در پی داشت.

به مناسبت روز تولدم در آبان ماه سال جاری تصمیم گرفتم  یک تور به جنگل‌های سوخته بلوط کرمانشاه برگزار کنم که با هدف احیای جنگل‌های بلوط و زندگی دوباره بخشیدن به زمین برگزار شد که هر شرکت کننده در این منطقه یک بذر بلوط را به نام خود کاشت.

هدفی را که من در تورهایم به دنبال آن هستم این است که به هر گردشگر یک زندگی ببخشد، برای همین ما در تورهایی که برگزار می‌کنیم نه تنها به طبیعت آسیبی وارد نمی‌کنیم بلکه به هر منطقه‌ای که وارد می‌شویم پاکسازی محیط یکی از برنامه‌های تورمان محسوب می‌شود.

همه تلاش من و تیمم در آژانس مسافرتی الیت، این است که از هر پتانسیلی در استان استفاده کنم و با به اجرا درآوردن ایده‌های جدید، معرفی در خور ظرفیت‌های گردشگری استان کرمانشاه به مسافرین داشته باشم.

آژانس الیت علاوه بر تورهای کرمانشاه گردی و ایران گردی، تورهای تخصصی کیش را برگزار می‌کند و توانسته است به عنوان تنها نمایندهء تفریحات دریایی در غرب کشور از اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون و در این شرایط بد اقتصادی ۱۳ تور گروهی کیش را برگزار کند و رکورد بیشترین فروش مجموعه الیت را به خود اختصاص دهد.

آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس در طول ۴ سال فعالیت خود با افتخار اعلام می‌کند توانسته است بیش از ۴۰۰ تور گروهی را برگزار و با ارائه بهترین خدمات در تورهای مسافرتی خود و همچنین انتخاب بهترین زمان برای اجرای آن تورها، رضایت ۱۰۰% مسافران خود را تا کنون بدست آورد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]