اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810174385312000

10 حرکت عالی برای لاغری شکم در خانه

کد: 139810174385312000

http://bit.ly/2NhBj1C

، (اخبار رسمی): بسیاری از افراد فکر می‌کنند آب کردن شکم فقط هزار بار دراز و نشست است ولی غافل از آن که راه‌های آسان دیگری وجود دارد که آن را حتی در مکانی همچون داخل خانه خوش فرم کرد. در ادامه بهترین راه‌های آب کردن شکم و پهلو و ران معرفی دشه است.

10 حرکت عالی برای لاغری شکم در خانه
10 حرکت عالی برای لاغری شکم در خانه

عضلات شکم بعد از عضلات باسن و ران یکی از پیچیده‌ترین عضلات بدن هستند که باید با انجام تمرینات دقیق وموثر انها را تقویت کرد. تمریناتی که در ادامه ارائه می‌شود را می‌توان پشت سر هم هر کدام را ده بار تکرار کرد تا نتیجه‌ی ان در کمتر از یک ماه مشاهده شود.

وسایل موردنیاز برای تمرین

  1. بیست دقیقه زمان
  2. یک زیر انداز
  3. یک اتاق 

نکته: هر تمرین را ۱۰ بار تکرار و سریع به انجام تمرین بپردازید. این حرکات را در ۴ تا ۵ ست انجام دهید.

Bicycle Crunch: روی زمین دراز بکشید سر و گردن خود را مقداری بالا بیاورید و دستانتان را پشت سر قرار دهید. حالا پای راست خود را به اندازه ۹۰ درجه خم کنید و دستتان را به آنان نزدیک کنید.

سپس پای خود را به حالت قبلی بازگردانید و سپس پای چپ را به اندازه ۹۰ درجه خم کرده و دست راست را به ان نزدیک کنید دوباره به حالت قبلی باز گردانید. ۱۰ بار این حرکت را اجرا کنید و سپس به اجرای حرکت بعدی بپردازید

Side Hip Bridge: روی سمت راست خود دراز کشیده در حالی که دست خود را روی زمین گذاشته بدن خود را به سمت بالا ببرید. به طوری که یک خط راست بین سرتا پای شما ایجاد شود. این حرکت عضلات جانبی شکم و باسن را درگیر می‌کند. ۱۰ بار این حرکت را برای سمت راست انجام دهید و ۱۰ بار دیگر برای سمت چپ ان تکرار کنید.

Reverse Crunch: روی زمین دراز کشیده دستگاهتان را در کنار بدنتان قرار گیرد آن گاه پاها را به آرامی به سمت سینه خود بیاورید بطوری که گرانینگاه شما به اندازه 45 درجه از زمین جدا شده باشد. این حرکت عضلات فوقانی و تحتانی شکم را درگیر می‌کند. حالا به آرامی به حالت اولیه برگردید. ده بار ان را تکرار کنید.

Air Chop: پاها رابه اندازه عرض شانه باز کنید آنگاه دستان را به هم قلاب کنید به طوری که تبری به دست دارید و می‌خواهید با آن چوبی را به دو قسمت تقسیم کنید. دستانتان را بالا برده و به سمت پایین با سرعت برگردانید این حرکت برای عضلات فوقانی و جانبی شکم بسیار موثر است. ۱۰ بار ان را تکرار کنید.

Shoulder Tap: در حالت پلانک قرار گرفته و آنگاه شانه چپ را با دست راست لمس کرده سپس دست چپ را با شانه راست لمس کرده این حرکت را برای هر طرف ده بار تکرار کنید.

Extended Arm Plank Bird Dog: این بار در حالت پلانک قرار گرفته و آنگاه دست راست و پای چپ را به طرف بالا برده و برای چند ثانیه نگه دارید. سپس به آرامی به حالت اولیه برگردانید دست چپ و پای راست را بلند کرده و نگه دارید برای هر طرف ده بار این حرکت را تکرار کنید.

Extended Arm Plank To T-Raise: در حالت پلانک قرار گرفته و پاها را به اندازه عرض شانه باز کرده آنگاه به یک سمت چرخیده و دست مقابل را به آرامی به بالا ببرید آنگاه دوباره به حالت اولیه برگردانید و برای طرف مقابل این حرکت را تکرار کنید ۱۰ بار برای هر طرف اجرا کنید.

Plank To Toe Touch: بدن را در حالت پلانک قرار دهید آنگاه طوری  خود را جمع کنید که عضلات باسن به سمت بالا و بدن به صورت v شکل در بیاید آن گاه دست راست به سمت پای چپ چسبانده و دوباره به حالت اولیه برگردانید سپس برای دست چپ این حرکت را انجام دهید برای هر قسمت آن را ۱۰ بار اجرا کنید.

Seated Rotation: روی نشیمنگاه خود نشسته به طوری که پاها به اندازه ۶۰ درجه از زمین جدا شده باشد دست‌ها را به هم قلاب کنید و به طوری که آرنج‌ها به حالت باز شده قرار بگیرد به آرامی به سمت راست و چپ گردش کنید. این حرکت مخصوص آنهایی است که افتادگی در عضلات جانبی شکم یا از داشتن پهلوهای بدفرم رنج می‌برند باشد که این حرکت را ۱۰ بار تکرار کنید .

Hollow Hold: روی زمین دراز کشیده دست‌های خود را بالای سر خود به صورت اینکه تبری در دست دارید نگه دارید آنگاه همزمان دست‌ها و پاها را به اندازه عرض زمین جدا کنید و بعد آن را چند ثانیه در این حالت نگه دارید سپس به آرامی به حالت اول برگردانید  ۱۰ بار این حرکت را انجام دهید .

این مجموعه ای از تمریناتی بود که افراد به  دنبال لاغری شکم و آب کردن چربی‌ها از طریق آن هستند 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی