اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810184385614032

به رنگ آب و دستاوردهای آن

اختتامیه نمایشگاه گروهی به رنگ آب

کد: 139810184385614032

http://bit.ly/2QK8PQf

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم اختتامیه نمایشگاه به رنگ آب با اجرای ورکشاپ طراحی از مدل زنده برپا شد.

اختتامیه نمایشگاه گروهی به رنگ آب
ورکشاپ طراحی از مدل زنده

در ماه نخست فصل زمستان نمایشگاهی با محوریت نقش آب در زندگی و جلوه‌های زیباییش در محل گالری هنر فرهنگسرای ارسباران توسط گروه آکادمی هنر روشان با کیوریتوری خانم مژگان زمانی برگزار شد.

نوزده هنرمند جوان با ایده‌ها و تجربیات مختلف در نمایشگاه حضور یافتند. آثار نقاشی این هنرمندان، با تکنیک‌های رنگ روغن، مدادرنگی، پاستل و سیاه‌قلم در اندازه‌های متفاوت با چیدمانی سنجیده در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفتند.

در این نمایشگاه فضایی ایجاد شد تا هنرمندان ایده‌ها و روایات خویش را با زبان هنر بازگو کنند. به گزارش دو برنامه رادیویی سعادت‌آباد و پارک شهر از رادیو تهران، هنرمندان این آثار، معنا و ارزش آب را به بهترین نحو به تصویر کشیدند و برای اولین بار توانستند مجموعه‌ای درخور، از جلوه‌های زیبایی و بحران ناشی از کمبود آب را در معرض دید عموم قرار دهند.

به رنگ آب به مدت 10 روز میزبان علاقه‌مندان و هنردوستان از جمله نقاشان معاصر، خبرنگاران، اساتید حوزه خوشنویسی و همچنین نمایندگان شرکت آب و فاضلاب استان تهران بوده است. در باغچه، مزه زندگی، قطره آخر، میراث، یاقوت خشک، مرداب و .... از مجموعه آثار ارائه شده در این نمایشگاه ارزشمند است.

رفتار تیمی یکی از مشخصه‌های بارز این نمایشگاه بود. از نمونه‌های این تعامل می‌توان به برگزاری ورکشاپ طراحی از مدل زنده با حضور هنرمندان به رنگ آب و سایر علاقه‌مندان در مراسم اختتامیه روز هفدهم دی‌ماه اشاره کرد. 

به گفته روابط عمومی گروه آکادمی روشان، این مجموعه قصد دارد سالیانه با پرداختن به یکی از مسائل دنیای روز و در قالب هنر نقاشی، نمایشگاهی از آثار ارزشمند هنرمندان این عرصه برگزار کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آکادمی هنر روشان

آکادمی روشان در سال 1395 توسط استاد مژگان زمانی تاسیس شد. در این آکادمی آموزش نقاشی به کودکان و بزرگسالان در انواع تکنیک های سیاه قلم رنگ روغن مدادرنگی و پاستل ارائه می شود.

اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]