اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810184385813983

آموزشگاه فنی برق، انتخابی برای علاقه مندان به آموزش plc

کد: 139810184385813983

http://bit.ly/39XYyYl

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش plc از پایه تا پیشرفته در آموزشگاه فنی برق، زیر نظر اساتید معتبر تدریس می‌شود که شامل آموزش برنامه نویسی plc plc زیمنس، دلتا و ... است. مدرک معتبر فنی حرفه‌ای نیز به شرکت کنندگان داده می‌شود.

آموزشگاه فنی برق، بهترین انتخاب برای علاقه مندان به آموزش plc
آموزش plc پیشرفته

 آموزش plc یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی آموزشگاه فنی برق است که همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می‌کند. این دوره آموزشی شامل آموزش پی ال سی از پایه تا پیشرفته است. آموزشگاه فنون برق دوره plc را زیر نظر اساتید با تجربه، در کارگاه‌های مجهز و با هدف ورود کارآموزان plc به بازار کار و کسب درآمد برگزار می‌کند.

معرفی دوره آموزش plc پیشرفته

دوره آموزش plc پیشرفته آموزشگاه فنی برق به دلیل تخصصی بودن و بازار کار خوب آن بسیار پرطرفدار بوده و علاقه مندان بسیاری دارد. امروزه plc در بسیاری از کارگاه‌های صنعتی به کار برده می‌شود، از آنجایی که خراب شدن آنها هزینه‌های بسیاری را به زنجیره‌ی تولید کارخانه‌ها وارد می‌کند، لذا متخصصان plc اهمیت بسیاری در بخش صنعت دارند. با توجه به تخصصی بودن کار با پی ال سی علاقه مندان به کار در این حوزه لازم است با شرکت در دوره‌های آموزش plc و کسب دانش، در این حوزه فعالیت کنند. آموزشگاه فنون برق با در نظر گرفتن این موضوع دوره  plc را به صورت تخصصی و کاملا عملی، زیر نظر اساتید باتجربه برگزار می‌کند. 

در دوره آموزشی plc فنی برق چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

در این دوره آموزشی کارآموزان با انواع بلوک‌های برنامه نویسی plc و نصب نرم افزار، معرفی بلوک‌های سیستمی و سازماندهی OB BLOCK، طراحی و ساخت تاکومتر یا دور سنج موتور با استفاده از یک سنسور القایی ساده و بلوک وقفه سخت افزاری، معرفی و تحلیل فانکشن‌ها ( FUNCTIONS )، یادگیری نحوه فراخوانی شرطی توابع و نوشتن برنامه اتوماتیک و دستی برای هر سیستمی، یادگیری نحوه نوشتن ساختار در توابع و استفاده از آن ساختار در کل برنامه، یادگیری نحوه نوشتن و مدیریت کردن برنامه‌های بزرگ و پیچیده با استفاده از مفهوم تابع، معرفی و تحلیل فانکشن بلوک‌ها ( FUNCTION BLOCKS ) و... آشنا می‌شوند.

آموزش برنامه نویسی plc

از جمله موضوعات مهم و کلیدی که متخصص plc باید با آن آَشنا باشد، برنامه نویسی plc است. با توجه به اهمیت این موضوع در کار با plc در دوره پی ال سی آموزشگاه فنی برق آموزش برنامه نویسی plc یکی از مهم ترین سرفصل‌های آموزشی است. آشنایی با انواع زبان‌های برنامه نویسی LAD ، FBD ، STL ، GRAPH  SCL برنامه نویسی به سه زبان LAD ، FBD ، STL از جمله مواردی است که در این دوره آموزشی، تدریس می‌شود.

آموزش plc زیمنس

plc زیمنس یکی از پرکاربردترین انواع plc در کشور است که از طرفداران بسیاری در این حوزه برخوردار است. بنابراین از دیگر مهارت‌هایی که یک متخصص plc باید داشته باشد مهارت در کار کردن با این پی ال سی است. از دیگر سرفصل‌های دوره آموزش plc آموزشگاه فنی برق، آموزش plc زیمنس و زبان برنامه نویسی آن است. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش زبان برنامه نویسی زیمنس، آشنایی با انواع ماژول‌های این تابلو و نحوه‌ی نصب و استفاده از آن‌ها نیز آموزش داده می‌شود.

آموزش plc دلتا

دلتا از دیگر plcهای پر طرفدار است که تکنسین plc علاوه بر آشنایی با پی ال سی زیمنس لازم است با plc دلتا و کار با آن نیز آشنا باشد. بنابراین آموزشگاه فنی برق در دروه آموزش plc خود علاوه بر آموزش برنامه نویسی plc، آموزش plc زیمنس، plc دلتا را نیز آموزش می‌دهد. در این دوره آموزشی همانند پی ال  سی زیمنس، آموزش برنامه نویسی پی ال سی دلتا، آشنایی با انواع ماژول‌های این تابلو و نحوه‌ی نصب و استفاده از آن‌ها نیز آموزش داده می‌شود.

آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های برق و الکترونیک بوده که همه ساله کارآموزان بسیاری در دوره‌های plc این آموزشگاه ثبت نام کرده و وارد بازار کار می‌شوند. در این دوره‌ی آموزشی، آموزش plc از پایه شروع شده و انواع PLCها با برندهای معروف آموزش داده می‌شوند. آموزش‌ها در این دوره به‌صورت کاملا عملی و پروژه‌ای ارائه می‌شود.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره و دیگر دوره‌های این آموزشگاه می‌توانند به وب سایت فنی برق به نشانی fannibargh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنی برق

با توجه به متمرکز نبودن خدمات ارائه شده در زمینه فروش، نصب و آموزش تجهیزات الکترونیکی، آموزشگاه فنی برق از سال 1391 فعالیت خود را به همت جمعی از فارغ التحصیلان با انگیزه ی دانشگاههای کشور و با کادری متخصص آغاز نموده است. هدف اصلی این آموزشگاه ترکیب نیروهای تحصیل کرده و علمی با افراد با تجربه در زمینه آموزش، فروش، نصب و تعمیر این تجهیزات می باشد چراکه در حال حاضر یکی از بزرگترین نقاط ضعف شرکتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند عدم اشراف آنها به موضوعات علمی و یا برعکس عدم تسلط و تجربه آنها در بازار کار می باشد. از دیگر سوی، وجود موسسات و گروههای که کلیه خدمات نصب و فروش و آموزش را به صورت متمرکز ارائه نمایند نیز بسیار معدود می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش