اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810184386414162

مبدل هوشمند داس به ویندوز تمام ویژگی‌های منفی روش‌های پیشین، را حذف کرده است.

مبدل هوشمند نرم افزارهای داس به ویندوز طراحی شد

کد: 139810184386414162

http://bit.ly/2NhcHpu

، (اخبار رسمی): مبدل هوشمند DOSTOWIN که وظیفه آن تبدیل نرم افزارهای تحت DOS به نرم افزارهای ویندوزی است، توسط شرکت تحول گرایان سیستم امید شرق به بازار عرضه شد که توسط آن سازمان‌ها و شرکت‌ها قادر خواهند بود تا از امکانات فوق العاده این خدمات نظیر سرعت بالا و هزینه بسیار کمتر نسبت به روش‌های پیشین استفاده کنند.

مبدل هوشمند نرم افزارهای داس به ویندوز طراحی شد.
رونمایی از مبدل هوشمند نرم افزارهای DOS به ویندوز

روشی نوین، هوشمند و آسان برای به روز رسانی سیستم‌های یک سازمان 

با آغاز عصر کامپیوتر روند برخورداری انسان از امکانات جدید، شتابی چندبرابری را تجربه کرد، کامپیوتر در تمام جنبه‌های زندگی انسان نفوذ کرد و پیدایش دنیای جدیدی را رقم زد. در کنار بوجود آوردن پتانسیل‌های کاملا جدید، کامپیوترها باعث دگرگونی در شیوه انجام کارهایی شدند که پیشتر نیز وجود داشتند؛ انجام محاسباتی که حل آنها ممکن بود یک هفته به طول بیانجامد، در چند دقیقه میسر شد و اطلاعاتی که نگهداری آنها به تعداد زیادی دفتر و پوشه نیاز داشت، در یک دیسکت کوچک جای گرفتند.

از آن زمان تا کنون هزاران قابلیت و نرم‌افزار جدید به بازار معرفی شده و کامپیوترهای امروزی نسبت به مدل‌های قبلی خود نیرومندتر، سریع‌تر و بهینه‌تر شده‌اند. بهره‌گیری از این پتانسیل‌های جدید در شرکت‌ها و سازمان‌ها به معنای در اختیار داشتن قدرت بیشتر در فعالیت است. در بازاری که دیگر رقبا به آخرین توانمندی‌ها مجهز شده‌اند، استفاده از تکنولوژی قدیمی یک اشتباه بزرگ و خطرناک محسوب می‌شود، اشتباهی که چه بسا ممکن است به شکست کسب‌وکار یا سازمان نیز بیانجامد.

با وجود این سازمان‌ها و شرکت‌ها با چالشی جدی در زمینه به روز رسانی روبرو هستند. بسیاری از سازمان‌ها همچنان از سیستم‌های dos ‌استفاده می‌کنند و این موضوع توانایی به روزرسانی را از آنها سلب کرده است. در واقع تبدیل داس به ویندوز زیرساخت شرکت‌ها غیرممکن نیست، اما انجام این کار با استفاده از روش‌هایی که تا کنون وجود داشته است، فرآیندی طولانی و پرهزینه محسوب می‌شود. اما این موانع دیگر با ظهور مبدل هوشمند داس به ویندوز کنار رفته است. اما چگونه؟ 

مبدل هوشمند داس به ویندوز تولید شرکت تحول گرایان سیستم امید شرق

استفاده از مبدل هوشمند نرم افزارهای داس به ویندوز با حذف تمام ویژگی‌های منفی روش‌های پیشین، کار تبدیل نرم افزارهای تحت داس DOS به نرم افزارهای ویندوزی Windows را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. با به کارگیری این مبدل هوشمند، مشکلاتی که پیش از این به سدی در برابر به روزرسانی زیرساخت سازمانها تبدیل شده بودند، از میان می‌روند و بدین ترتیب تمام شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند نسبت به ارتقای سیستم خود اقدام کنند.

چرا از مبدل هوشمند داس به ویندوز استفاده کنیم؟

مزایای مبدل هوشمند داس به ویندوز به شرح زیر است:

  • سرعت بسیار بالا
  • تضمین امنیت اطلاعات
  • امکانات جدید با ظاهر قبلی
  • هزینه معقول و مقرون به صرفه
  • تبدیل کامل دیتابیس DBF به SQL
  • حفظ فرمت متون و اسناد فارسی
  • تبدیل نرم‌افزار FoxPro به Visual FoxPro به صورت هوشمند
  • قابلیت سفارشی‌سازی مطابق با نیازهای سازمان

شرکت تحول گرایان سیستم امید شرق به عنوان اولین شرکت طراحی و تولید مبدل هوشمند نرم افزارهای داس به ویندوز آغازگر تحول سازمانی در ایران و جهان خواهد بود. اگر سیستم سازمانی همچنان بر اساس زیرساخت­‌های داس در حال اجرا است، این مجموعه برای مدرنیزه کردن سیستم‌های سازمانی از داس به ویندوز با فناوری جدید، هوشمند و به شکلی آسان و سریع به گونه‌ای که بتوان شاهد تحولی جدید و چشمگیر در سازمان بود، به انها کمک می‌کند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت رسمی نرم افزار مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تحول گرایان سیستم امید شرق

آسان‌ترین راه تبدیل نرم افزار داس به ویندوز

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]