اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810184386514162

سرعت بالای مبدل هوشمند، تعجب برترین برنامه نویسان دنیا را به همراه داشت

بررسی ویژگی‌ها و امکانات مبدل هوشمند DOS to Windows

کد: 139810184386514162

http://bit.ly/30i1F8U

، (اخبار رسمی): برنامه نویس ارشد مبدل هوشمند DOSTOWIN در مورد ویژگی‌ها و امکانات این نرم افزار اطلاعاتی بیان کرده است. سرعت بسیار بالا و دقت در تبدیل اطلاعات از برجسته‌ترین ویژگی‌های این مبدل است.

بررسی ویژگی‌ها و امکانات مبدل هوشمند DOS to Windows
تصویری از نرم افزار تحت داس که با زبان برنامه نویسی فاکس پرو نوشته شده است.

برنامه نویس ارشد پروژه مبدل هوشمند در مورد لزوم تبدیل استاندارد نرم افزارهای تحت DOS که در سازمان‌ها و شرکت‌ها استفاده می‌شود، سخن گفت و اعلام کرد که مساله استانداردسازی نه فقط در ایران، بلکه در سایر کشورهای دنیا نیز یکی از مسائل جدی است که باید به آن رسیدگی شود.

روشی نوین، هوشمند و آسان برای به روز رسانی سیستم‌های سازمان

با آغاز عصر کامپیوتر روند برخورداری انسان از امکانات جدید، شتابی چندبرابری را تجربه کرد، کامپیوتر در تمام جنبه‌های زندگی انسان نفوذ کرد و پیدایش دنیای جدیدی را رقم زد. در کنار بوجود آوردن پتانسیل‌های کاملا جدید، کامپیوترها باعث دگرگونی در شیوه انجام کارهایی شدند که پیشتر نیز وجود داشتند؛ انجام محاسباتی که حل آنها ممکن بود یک هفته به طول بیانجامد، در چند دقیقه میسر شد و اطلاعاتی که نگهداری آنها به تعداد زیادی دفتر و پوشه نیاز داشت، در یک دیسکت کوچک جای گرفتند.

از آن زمان تا کنون هزاران قابلیت و نرم‌افزار جدید به بازار معرفی شده و کامپیوترهای امروزی نسبت به مدل‌های قبلی خود نیرومندتر، سریع‌تر و بهینه‌تر شده‌اند. بهره‌گیری از این پتانسیل‌های جدید در شرکت‌ها و سازمان‌ها به معنای در اختیار داشتن قدرت بیشتر در فعالیت است. در بازاری که دیگر رقبا به آخرین توانمندی‌ها مجهز شده‌اند، استفاده از تکنولوژی قدیمی یک اشتباه بزرگ و خطرناک محسوب می‌شود، اشتباهی که چه بسا ممکن است به شکست کسب‌وکار یا سازمان نیز بیانجامد.

با وجود این سازمان‌ها و شرکت‌ها با چالشی جدی در زمینه به روز رسانی روبرو هستند. بسیاری از سازمان‌ها همچنان از نرم افزارهای تحت DOS ‌استفاده می‌کنند و این موضوع توانایی به روزرسانی را از آنها سلب کرده است. در واقع تبدیل داس به ویندوز زیرساخت شرکت‌ها غیرممکن نیست، اما انجام این کار با استفاده از روش‌هایی که تا کنون وجود داشته است، فرآیندی طولانی و پرهزینه محسوب می‌شود. اما این موانع دیگر با ظهور مبدل هوشمند داس به ویندوز کنار رفته است. اما چگونه؟ 

روش‌های قدیمی تبدیل نرم افزارهای تحت داس DOS به نرم افزارها و برنامه های ویندوزی

یکی از روش‌های متداول استخدام یک برنامه‌نویس مجرب است که کار تبدیل dos ‌به ویندوز را به صورت دستی انجام دهد. این فرآیند بسیار زمانبر است و نیاز به صرف بودجه فراوانی دارد. از طرف دیگر احتمال بروز خطا نیز بالا خواهد بود. کنار گذاشتن زیرساخت قدیمی و کوچ یکباره به ویندوز هم می‌تواند یکی از انتخاب‌های پیش روی یک سازمان باشد، اما در صورت عدم دریافت آموزش‌های مورد نیاز، کارمندان نه تنها در بهره‌گیری از امکانات جدید موفق نمی‌شوند، بلکه در انجام فعالیت‌های پیشین نیز با مشکل روبرو خواهند شد.

و حالا، مبدل هوشمند داس به ویندوز که توسط شرکت تحول گرایان سیستم امید شرق توسعه داده شده است. استفاده از مبدل هوشمند داس به ویندوز با حذف تمام ویژگی‌های منفی روش‌های پیشین، کار تبدیل سیستم‌های dos به windows‌ را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. با به کارگیری این مبدل هوشمند، مشکلاتی که پیش از این به سدی در برابر به روزرسانی زیرساخت سازمان‌ها تبدیل شده بودند، از میان می‌روند و بدین ترتیب تمام شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند نسبت به ارتقای سیستم خود اقدام کنند.

برنامه نویس ارشد این سیستم، ویژگی‌های اصلی مبدل هوشمندی که طراحی کرده، در ادامه شرح داده است.

ویژگی‌های اصلی این سیستم به ضرح زیر است:

  • سرعت بسیار بالا

یکی از ویژگی‌های قدرتمند مبدل هوشمند dos به windows، سرعت در انجام کار تبدیل است. بر خلاف روش تبدیل دستی داس به ویندوز که در آن تک‌تک کدها توسط برنامه‌نویس بازنویسی و دوباره تولید می‌شوند، کار تبدیل در این مبدل هوشمند کاملا خودکار انجام می‌گیرد، از همین رو سرعت بالاتر رفته و در نتیجه سیستم کامپیوتری سازمان به مدت بسیار کمتری از فعالیت خارج می‌شود. همین امر می‌تواند خسارات ناشی از تعلیق فعالیت‌های سازمان را به حداقل برساند. مبدل هوشمند داس به ویندوز مدت زمان تبدیل و ارتقای زیرساخت را به ۲ تا ۱۰ روز کاهش داده است که پیشرفت شگرفی در مقایسه با روش‌های سنتی محسوب می‌شود.

  • تضمین امنیت اطلاعات

هیچ چیز به اندازه اطلاعات و داده‌ها در یک سازمان اهمیت ندارد. اگر از روش‌های قدیمی تبدیل داس به ویندوز استفاده کنید، داده‌های موجود بر روی سیستم‌های شرکت یا سازمان خود را با خطر بزرگی روبرو خواهید کرد. در مبدل هوشمند داس به ویندوز، کار انتقال اطلاعات از سیستم قدیمی به جدید به صورت کاملا امن انجام می‌شود. تمام اطلاعات موجود بر ساختار قبلی حفظ شده و پس از بروز رسانی به تمام آنها دسترسی خواهید داشت.

  • امکانات جدید با ظاهر قبلی

مبدل هوشمند داس به ویندوز با حفظ ظاهر سیستم‌های داس، امکانات ویندوز را در اختیار کارمندان می‌گذارد، به این ترتیب آنها خواهند توانست بدون نیاز به آموزش‌های جدید به کار خود ادامه داده و از امکانات جدیدی مانند قابلیت پرینت و اتصال به اینترنت بهره‌مند شوند. این مساله در پذیرش کارمندان تاثیر زیادی دارد و باعث می‌شود کار ارتقای زیرساخت لطمه‌ای به روند عادی انجام کارها در سازمان وارد نکند.

  • هزینه معقول و مقرون به صرفه

صرف هزینه‌های زیاد برای ارتقای زیرساخت سازمان می‌تواند منابع مالی سازمان را دچار مشکل کرده و بخش‌های مختلف آن را با کمبود بودجه مواجه کند. استفاده از مبدل هوشمند داس به ویندوز هزینه به مراتب کمتری نسبت به دیگر روش‌ها خواهد داشت.

  • تبدیل کامل دیتابیس DBF به SQL

از دیگر ویژگی‌های مثبت مبدل هوشمند dos به windows می‌توان به تبدیل بدون دردسر دیتابیس BDF به SQL اشاره کرد. مبدل هوشمند داس به ویندوز از تمام زبان‌ها از جمله فارسی به طور کامل پشتیبانی می‌کند، در نتیجه نگرانی‌های مدیر سازمان از بابت از دست رفتن دیتای فارسی از میان خواهد رفت و تمام اطلاعات کاملا امن به دیتابیس جدید منتقل خواهد شد.

  • حفظ فرمت متون و اسناد فارسی

سازگاری کامل مبدل هوشمند داس به ویندوز با زبان فارسی، باعث می‌شود که اسناد سازمان‌‌ها بدون کوچکترین تغییر یا تخریب در قالب به سیستم جدید منتقل شوند. با استفاده از این ابزار تمام متن‌ها اعم از انگلیسی و فارسی به صورت راستچین و یا چپ چین و مطابق با روش نگارشی منتخب حفظ خواهند شد. خوشبختانه باید اعلام کرد که مبدل هوشمند داس به ویندوز از تمامی خط الرسم‌های نگارشی اعم از فارسی و انگلیسی و ... پشتیبانی می­‌کند.

  • تبدیل نرم‌افزار FoxPro به Visual FoxPro به صورت هوشمند

مبدل هوشمند داس به ویندوز، سورس کدهای داس را به صورت اتوماتیک به فرمت ویندوزی تبدیل می‌کند. این کار با دقت بسیار بالا انجام می‌گیرد و در نهایت کارمندان به جای نرم‌افزار FoxPro به مدل پیشرفته‌تر آن یعنی Visual FoxPro دسترسی خواهند داشت.

  • قابلیت سفارشی‌سازی مطابق با نیازهای سازمان

یکی دیگر از نکات مثبت مبدل هوشمند داس به ویندوز، امکان سفارشی‌سازی ظاهر سیستم جدید است. همانظور که می‌دانید لوگو و رنگ نقش مهمی در تعریف هویت یک سازمان دارند. از همین رو طراحی مبدل هوشمند داس به ویندوز به گونه‌ای انجام شده است که محیط ساختار جدید را می‌توان بر اساس سلایق و نیازهای سازمان ویرایش کرد. به این ترتیب کارمندان سازمان احساس راحتی بیشتری در استفاده از زیرساخت جدید خواهند داشت و شکل و ظاهر سیستم نیز معرفی کننده هویت سازمان خواهد بود.

شرکت تحول گرایان سیستم امید شرق به عنوان اولین شرکت طراحی و تولید مبدل هوشمند نرم افزارهای داس به ویندوز آغازگر تحول سازمانی در ایران و جهان خواهد بود. اگر سیستم سازمانی یک شرکت همچنان بر اساس زیرساخت­‌های داس در حال اجرا است، می‌توانند برای مدرنیزه کردن سیستم‌های سازمانی خود از داس به ویندوز اقدام  کنند تا با فناوری جدید، هوشمند و به شکلی آسان و سریع شاهد تحولی جدید و چشمگیر در سازمان خود باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تحول گرایان سیستم امید شرق

آسان‌ترین راه تبدیل نرم افزار داس به ویندوز

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]