اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139810184388614196

کمک به آتش سوزی استرالیا

کمک یک میلیون دلاری صرافی بایننس به آتش سوزی استرالیا

کد: 139810184388614196

http://bit.ly/2FIz6ba

، تهران , (اخبار رسمی): جامعه رمزارز دوباره تعهد خود را برای پشتیبانی از اهداف خیرخواهانه در سراسر جهان نشان می‌دهد. بایننس، فعال‌ترین صرافی بین‌المللی دارایی‌های دیجیتال، ۱ میلیون دلار برای کمک به تلاش‌های اطفای حریق استرالیا کمک کرده و جامعه را به پیوستن به این ابتکار دعوت کرده است.

کمک یک میلیون دلاری صرافی بایننس به آتش سوزی استرالیا
کمک یک میلیون دلاری صرافی بایننس به آتش سوزی استرالیا

از آتش سوزی اخیر به‌عنوان بدترین حافظه تاریخی که باعث میلیاردها دلار خسارت شده است، یاد می‌شود.

پشتیبانی بایننس از کمک‌های امدادی استرالیا

بخش نوع دوستی صرافی بایننس، آغاز یک پروژه خیریه را با هدف کمک به تلاش‌های امدادی استرالیا اعلام کرده‌است. این شرکت متعهد شد که یک میلیون دلار در قالب کوین BNB به پروژه کمک‌های مالی استرالیا به‌عنوان پشتیبانی اولیه اهدا کند.

تمام وجوه جمع‌آوری‌شده برای کمک به کاهش تاثیر این فاجعه و تسهیل بازگشت به آن مورد استفاده قرار خواهند گرفت. ژائو، مدیرعامل بایننس، گفت:

دیدن شعله‌های آتش در سراسر استرالیا و همچنین اثرات مخرب محیط‌ زیست و جامعه محلی دردآور است. ما می‌خواهیم به این بحران بصورت فوری کمک کنیم. اهداء به برنامه خیریه آتش سوزی استرالیا مستقیم‌ترین و مؤثرترین رویکرد برای تأثیرگذاری است و ما همچنین از کل جامعه ارزهای دیجیتال می‌خواهیم که در حمایت از استرالیا به‌ما بپیوندند.

از آتش سوزی ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹ به‌عنوان بدترین خاطره زنده یاد می‌شود که باعث خسارتی ده‌ها میلیارد دلاری و کشته شدن ۲۸ نفر در تاریخ ۸ ژانویه شده است. طبق تازه‌ترین گزارش رسانه‌ها از استرالیا، آتش‌سوزی اخیر بیش از ۱۰۰ هزار کیلومتر مربع از منابع طبیعی استرالیا را از بین برده و هزاران خانه را ویران کرده است.

این آتش‌سوزی همچنین باعث از بین رفتن حدود نیم‌میلیون حیوان شد. در روز ۵ ژانویه، نخست‌وزیر استرالیا از تاسیس آژانس ملی احیا آتش سوزی جنگل که در ابتدا با ۲ میلیارد دلار استرالیا سرمایه‌گذاری شده‌است، خبر داد.

رمزارز در خدمت امور خیریه

بنیاد خیریه بایننس در اکتبر ۲۰۱۸ توسط مدیرعامل شرکت راه‌اندازی شد. پلت‌فرم مبتنی بر بلاکچین تضمین می‌کند که همه کمک‌های مالی و اعتبارات برای هر پروژه ثبت و برای عموم در دسترس خواهد بود.

به گزارش این بنیاد خیریه، آنها تاکنون به بیش از ۱۰۰ هزار نفر در پروژه‎های مختلف، با تلاش‌هایی از جمله تهیه وعده‌های غذایی ناهار برای بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز در ۱۱ مدرسه، لوازم التحریر و تابلوهای خورشیدی به ۵۱ مدرسه و همچنین پدهای بهداشتی برای بیش از ۱۰۰۰۰ دختر جوان در ۵۵ مدرسه کمک کرده‌اند.

هلن های، رئیس بنیاد خیریه بایننس گفت: ما نسبت به افرادی که در این فاجعه طبیعی متحمل خسارات شده‌اند احساس مسئولیت می‌کنیم و به‌شدت می‌خواهیم نقش خود را برای کمک به این کار انجام دهیم.

وی گفت: هدف اصلی ما این است که این پایگاه را ایجاد کنیم که از فن‌آوری برای توانمندسازی مردم و کمک به کسانی که بیش‌ترین نیاز را به آن دارند، استفاده کنیم. ما از طریق سازمان‌ها و جوامع محلی سعی میکنیم تا کمک‌های دریافتی را به‌صورت رمزارز به دست هر نیازمند منتقل کنیم. لطفاً اگر کسی که ارزهای رمزپایه را قبول دارد می‌شناسید، به آدرس [email protected] ارجاع دهید. ما از حمایت شما به هر شکلی قدردانی می‌کنیم.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ایکس بلاکچین مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایکس بلاکچین

با عنایت به رشد روز افـزون فناوری بلاکچین بعنوان نسل آینده تکنولوژی و نیز ارزهای دیجیتال بعنوان نسل بعدی سیستم پرداخت در سطح جهان، با رسالت بالابردن آگاهی عموم فارسی زبانان با دنیای نوین پیش رو از اوایل زمستان ۹۶ به ترجمه اخبار پیرامون ارزهای دیجیتال و صنعت بلاکچین در قالب کانال پرداختیم و نظر به استقبال مخاطبین برآن شدیم مطالب جامع تر را از طریق این وبسایت به اشتراک بگذاریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه